Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
banner
banner
 
 
Haspolat ve çevresinde elektrik kesintisi olacak

SON DAKİKA
Meclis Genel kurulu yarın toplanacaK "Lefkoşa Türkcell'le Koşuyor" Maratonu sonuçları açıklandı Cumhurbaşkanı Akıncı'nın Kıbrıs sorunuyla ilgili basın konferansı yarın... Sol Hareket: "Müzakereler bir an önce Guterres çerçevesi temelinde başlamalı" Atakan: "Amacımız kaçak taşımacılığa son vermek" Lefkoşa Turkcell'le koşuyor maratonu halk koşusu yapıldı "2019'da Türkiye KKTC'ye 750 milyon TL destek sağlayacak" Trafik kavgasından 6 kişi tutuklandı İskele'de "huzur operasyonu" Terzioğlu yarın anılacak Derinya ve Aplıç kapıları yarın geçişlere açılıyor Sertoğlu: "Kurumun ileriye taşınması için kararlı adımlar atacağız" "Lefkoşa Turkcell'le Koşuyor Maratonu'na start verildi KKTC'ye Türkiye'den sonra en çok turist Almanya, İngiltere ve Çekya'dan geliyor Livia Tekin: "Kendi paramla aldığım evden sokağa atılıyorum" Polisten Girne Dağyolu'nu kullananan sürücülere uyarı
banner
banner
banner
banner
LTB'den fırtına ve kuvvetli rüzgara karşı dikkatlı olunması konusunda uyarı!
LTB'den fırtına ve kuvvetli rüzgara karşı dikkatlı olunması konusunda uyarı! Lefkoşa Türk Belediyesi yetkilileri, Meteroloji Dairesi’nden alınan bilgiye göre yarından itibaren beklenen kuvvetli rüzgar ve fırtına sebebiyle çatı uçması, ağaç ve direklerin devrilmesi gibi olumsuzlukların yaşanabi...
LTB 66 İş yerini denetledi, Hatice Yıldız Berber Salonu'nun faaliyeti durduruldu...
LTB 66 İş yerini denetledi, Hatice Yıldız Berber Salonu'nun faaliyeti durduruldu... Lefkoşa Türk Belediyesi Halk Sağlığı Şubesi, Lefkoşalıların sağlığı için iş yerlerine yönelik denetimlerine devam ediyor.
Küçükkentliler Derneği’nden LTB Paylaşım Mutfağı’na katkı
Küçükkentliler Derneği'nden LTB Paylaşım Mutfağı'na katkı Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB) Başkanı Mehmet Harmancı bugün Küçükkentliler Derneği Başkanı Hasan Özgüler ile dernek üyelerini kabul ederek, LTB Paylaşım Mutfağı’na yapmış oldukları katkı nedeni ile teşekkür belgesi ve...
Başkan Harmancı, Kudüs’ten gelen heyete Lefkoşa’yı anlattı
Başkan Harmancı, Kudüs'ten gelen heyete Lefkoşa'yı anlattı Lefkoşa Türk Belediyesi( LTB) Mehmet Harmancı bugün Dr. Dahlia Scheindlin Başkanlığındaki İsrail’in Kudüs şehrinden gelen heyeti kabul etti.
LTB, açlık ve gıda güvenliği konularında hassas duruşunu sürdüreceğini açıkladı...
LTB, açlık ve gıda güvenliği konularında hassas duruşunu sürdüreceğini açıkladı... Lefkoşa Türk Belediyesi Halk Sağlığı Şubesi, “Dünya Gıda Günü nedeni ile bir bildiri yayınlayarak dünyadaki açlığa dikkat çekti ve LTB’nin açlıkla mücadele ve gıda güvenliğine yönelik çalışmaları hakkında bilgi verdi.
Çocuklar Lefkoşa Barınağı'nda sevimli dostlar ile biraraya geldi
Çocuklar Lefkoşa Barınağı'nda sevimli dostlar ile biraraya geldi Lefkoşa Türk Belediyesi(LTB) kontrolünde olan Lefkoşa Hayvan Barınağı’ndaki sevimli dostlara olan ilgi her geçen gün artıyor.
Lefkoşa'da yarın 6 saatlik elektrik kesintisi yapılacak
Lefkoşa'da yarın 6 saatlik elektrik kesintisi yapılacak Lefkoşa Trafo Merkezi’ndeki bakım onarım çalışmaları nedeniyle yarın Lefkoşa’da geniş bir bölge 09.00-15.00 arasında elektriksiz kalacak, bazı bölgelerde ise birer saatlik sürelerle kesintiler yapılacak.
Çocuklar Lefkoşa Barınağı’nda sevimli dostlar ile biraraya geldi
Çocuklar Lefkoşa Barınağı'nda sevimli dostlar ile biraraya geldi Lefkoşa Türk Belediyesi(LTB) kontrolünde olan Lefkoşa Hayvan Barınağı’ndaki sevimli dostlara olan ilgi her geçen gün artıyor.
Harmancı, muhtarlarla işbirliği toplantısında 2 yeni uygulamanın tanıtımını yaptı
Harmancı, muhtarlarla işbirliği toplantısında 2 yeni uygulamanın tanıtımını yaptı Lefkoşa Türk Belediyesi Başkanı Mehmet Harmancı, muhtarlarla işbirliği toplantıları kapsamında dün 21 muhtarın katıldığı toplantıda önemli açıklamalarda bulundu.
Yılmaz Karatoprak Kebap Salonu’ndan gayrısıhhi koşullar nedeniyle 1 birim ürün müsadere edildi
Yılmaz Karatoprak Kebap Salonu'ndan gayrısıhhi koşullar nedeniyle 1 birim ürün müsadere edildi Lefkoşa Türk Belediyesi Halk Sağlığı Şubesi, Lefkoşalıların sağlığı için iş yerlerine yönelik denetimlerine devam ediyor.
Yeşilyurt Özel Eğitim Merkezi öğrencileri Lefkoşa'da özel bir gün geçirdi
Yeşilyurt Özel Eğitim Merkezi öğrencileri Lefkoşa'da özel bir gün geçirdi Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB) Engellemeyen Lefkoşa Birimi’nin özel eğitim merkezleri ile ortak projeleri kapsamında Yeşilyurt Özel Eğitim Merkezi öğrencileri başkent Lefkoşa’daydı.
"Mamanı Al Da Gel" etkinliği Lefkoşa Barınağı'nda yapıldı
Mamanı Al Da Gel etkinliği Lefkoşa Barınağı'nda yapıldı Hayvanseverler hem barınağa katkı yaptılar hem de sevimli dostları sahiplendiler.
banner
banner
banner
Lefkoşa'da bazı bölgelere elektrik verilemiyor
Lefkoşa'da bazı bölgelere elektrik verilemiyor Lefkoşa'da alçak gerilim elektrik şebekesinde yapılacak drek değişimi ve hat takviye projesi nedeniyle bazı bölgelere elektrik verilemiyor.
Lefkoşa'da tertemiz bir çevre için LTB'den yeni uygulama
Lefkoşa'da tertemiz bir çevre için LTB'den yeni uygulama Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB) yaşamaktan keyif aldığımız, temiz bir Lefkoşa için belirlenen toplama gününde çıkarılması koşuluyla evsel atık dışında kalan tüm atıkları belirlenen pr...
Surlariçi'nde yaşayan çocuklara yönelik sosyal sorumluluk ve farkındalık etkinliği düzenlendi
Surlariçi'nde yaşayan çocuklara yönelik sosyal sorumluluk ve farkındalık etkinliği düzenlendi Kıbrıs Amerikan Üniversitesi (KAÜ) ev sahipliğinde Surlariçi’ndeki Arabahmet bölgesinde yaşayan çocuklara yönelik sosyal sorumluluk ve farkındalık etkinliği gerçekleştirildi.
LTB Çocuk Kulübü’nden Haspolat’ta ücretsiz dans kursu
LTB Çocuk Kulübü'nden Haspolat'ta ücretsiz dans kursu Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB) Çocuk Hakları Birimi Haspolat Çocuk Kulübü’ne üye çocuklara yönelik ücretsiz dans kursu düzenliyor.
Lefkoşa Turkcell’le Koşuyor Maratonu 11 Kasım’da yapılıyor...
Lefkoşa Turkcell'le Koşuyor Maratonu 11 Kasım'da yapılıyor... Lefkoşa Türk Belediyesi’nin (LTB) 8.’sini düzenleyeceği “Lefkoşa Turkcell’le Koşuyor” Maratonu bu yıl 11 Kasım Pazar günü koşulacak.
LTB 61 iş yerini denetledi, 7 iş yerine ihbar verildi...
LTB 61 iş yerini denetledi, 7 iş yerine ihbar verildi... Lefkoşa Türk Belediyesi Halk Sağlığı Şubesi, Lefkoşalıların sağlığı için iş yerlerine yönelik denetimlerine devam ediyor.
Surlariçinde yaşayan çocuklara yönelik sosyal sorumluluk ve farkındalık etkinliği düzenlendi
Surlariçinde yaşayan çocuklara yönelik sosyal sorumluluk ve farkındalık etkinliği düzenlendi Lefkoşa'da Surlariçi bölgesinde yaşayan çocuklara yönelik sosyal sorumluluk ve farkındalık etkinliği düzenlendi.
LTB etkinliği ile Sevimli Dostlar için Lefkoşa Hayvan Barınağı’nda cumartesi buluşuluyor
LTB etkinliği ile Sevimli Dostlar için Lefkoşa Hayvan Barınağı'nda cumartesi buluşuluyor Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB) mahkeme kararı ile kontrolüne aldığı ve ciddi iyileştirmeler sağladığı Lefkoşa Hayvan Barınağı’nda 6 Ekim Cumartesi günü “Sevimli Dostlarımızın Yanındayız, Cumartesi Barınaktayız” etkinli...
Lefkoşa Hayvan Barınağı'na mama bağışı
Lefkoşa Hayvan Barınağı'na mama bağışı Lefkoşa Hayvan Barınağı’na mama bağışlandı.
RSS İÇ HABERLER
   0    5    10    15    göster
Hükümet, polis karakolundaki ölümle ilgili soruşturma başlatıyor Hükümet, polis karakolundaki ölümle ilgili soruşturma başlatıyor
Bakanlar Kurulu, tutuklu bulunduğu Boğaz Polis Karakolu hücresinde ölü olarak bulunan soygun zanlısı Ahmet Sarıkılıç'ın ölümüne ilişkin soruşturmacı atama kararı aldı.

Özersay açıkladı: "Çalışanlarının yatırımlarını gerçek ma...

Tatar, KTMMOB'u ziyaret etti

Kişmir: "Kıbrıs Türk toplumu en baştan beri gevşek federa...

Tatar, KTTO'yu kabul etti: "Hükümet hayal kırıklığı yarat...

RSS TÜRKİYE
   0    5    10    15    göster
Türkiye, Libya Konferansı'ndan çekildi Türkiye, Libya Konferansı'ndan çekildi
Türkiye Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Türkiye'nin İtalya'daki Libya Konferansı'nı terk ettiğini açıkladı.

Mavi Balina oyunundan kurtulanlar anlatıyor: "Tam anlamıy...

Erdoğan: "Cinayetin ses kaydını dinleyen Suudiler şoke ol...

Fener Rum Patriği Bartholomeos'dan tepki: "Tsipras beni h...

Türkiye'de 32 ilde FETÖ operasyonu!

RSS İNGİLTERE
   0    5    10    15    göster
Çocuklarına 'Adolf' ismini veren İngiliz çift terör örgütüne üyelikten suçlu bulundu Çocuklarına 'Adolf' ismini veren İngiliz çift terör örgütüne üyelikten suçlu bulundu
Çocuklarına 'Adolf Hitler' ismini veren çift, İngiltere'de terör listesine alınan 'Ulusal Eylem' adlı örgüte üye olmaktan suçlu bulundu.

Kıbrıs Türk Gençlik Birliği İngiltere: "Gençliğin sesi ol...

İngiltere Dışişleri Bakanı Hunt, bugün Suudi Arabistan'a ...

"Cemal Kaşıkçı cinayeti sonrası Londra'da yaşayan bir Suu...

Londra'nın en lüks mağazasında 21 milyon dolar harcadı, g...

RSS DÜNYA
   0    5    10    15    göster
Trump'tan Macron'a: ABD imdada yetişmeden önce Nazi işgali altında Almanca öğrenmeye başlıyordunuz Trump'tan Macron'a: "ABD imdada yetişmeden önce Nazi işgali altında Almanca öğrenmeye başlıyordunuz"
Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron ile dostluktan düşmanlık safhasına geçen ABD Başkanı Donald Trump'tan Fransızları çok kızdıracak bir tweet geldi.

Eski bir dolapta bulduğu 95 bin Euro'yu iade etti

Kedisini beslemesine izin vermeyen ev sahibini öldürdü

İsrailli yetkiliden ateşkes açıklaması: "Henüz bir görüşm...

ABD'de "özel talep odaklı" ilk seks robotları genelevi aç...

RSS ADLİ HABERLER
   0    5    10    15    göster
Kullanılmayan işçi evine yıldırım düştü! Kullanılmayan işçi evine yıldırım düştü!
Çatalköy'de Kıbrıs Evleri Bölgesi'nde atıl durumdaki işçi evine düşen yıldırım yangına sebep oldu.

Açık unutulan ütü evi yaktı!

15 bin dolar ve 8 bin TL ile yurtdışına çıkmaya çalışan ş...

Alkollü şahıs, eski kız arkadaşının arabasının tepesine ç...

Mağusa Belediyesi'nin vidanjöründen 60 litre mazot çaldı,...

RSS TOPLUM
   0    5    10    15    göster
Engelsiz Işıklar Ritim grubu, Uluslararası Engelsiz Sanat Festivalinde KKTC'yi temsil etti Engelsiz Işıklar Ritim grubu, "Uluslararası Engelsiz Sanat Festivali"nde KKTC'yi temsil etti
Sosyal Hizmetler Dairesi’ne bağlı Güneşköy 18 Yaş Üstü Rehabilitasyon Engelli Merkezi’ne devam eden özel gereksinimli gençler, Mersin’de düzenlenen Uluslararası Engelsiz Sanat Festivali’ne katıldı.

Tacize uğrayan okul çağındaki kız çocukları ne yapmalı?

"Triple P" programıyla ailelere eğitimler verilecek

"8 Ekim Dünya Lions Hizmet Günü" dolayısıyla yarın etkinl...

Dünya Yalnız Bizim Değil Hareketi: "Hayvan Refahı Yasası ...

RSS EĞİTİM
   0    5    10    15    göster
LAÜ Öğretim Üyesi Yağmur'dan 14 Kasım Dünya Diyabet Günü açıklaması LAÜ Öğretim Üyesi Yağmur'dan "14 Kasım Dünya Diyabet Günü" açıklaması
Lefke Avrupa Üniversitesi (LAÜ) Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Cahide Yağmur,“14 Kasım Dünya Diyabet Günü” dolayısıyla diyabet ve beslenme konusu ile ilgili detaylı bilgiler aktardı.

DAÜ Sağlık Bilimleri Fakültesi 14 Kasım Dünya Diyabet Gün...

DAÜ'de "Diyabetin Aileye, Ailenin Diyabete Etkisi" konulu...

UKÜ Hemşirelik Programı, Nijerya Hemşirelik-Ebelik-Konsey...

DAÜ, Tuluhan Tekelioğlu'nu ağırlıyor

RSS SAĞLIK
   0    5    10    15    göster
Gürkut: Diyabetin tedavisi, kontrol ve takibi hastalar açısından kolaylaştırılmalı Gürkut: "Diyabetin tedavisi, kontrol ve takibi hastalar açısından kolaylaştırılmalı"
Kıbrıs Türk Tabipleri Birliği Başkanı Dr. Özlem Gürkut, “Maliyetleri gerekçe göstererek çağdaş tedavi yöntemlerinden uzaklaşmak, ileride çok daha büyük giderlerin ödenmesine yol açacaktır” diyerek, diyabetin tedavisi, kontrol ve takibini...

"Vegan beslenme fazla kiloya neden olabilir"

Soğuk havalarda cildinize nasıl bakım uygulamalısınız?

"Antibiyotik direnci yılda 10 milyondan fazla can alacak"

Besim: "Gazimağusa'da mobil ambulans uygulaması başlattık...

RSS EKONOMİ
   0    5    10    15    göster
Dolar/TL, yönünü aşağı çevirdi Dolar/TL, yönünü aşağı çevirdi
Dün 5.44 ile 5.52 TL arasında dalgalanan, Hazine ihalesi sonrası yönünü aşağıya çeviren Dolar/TL yeni güne 5.46 TL seviyesinden başladı.

İş Kadınları Derneği: "Krizi fırsata çevirmesini bilelim"

"2019'da Türkiye KKTC'ye 750 milyon TL destek sağlayacak"

Sertoğlu: "Kurumun ileriye taşınması için kararlı adımlar...

Novogratz: "Bitcoin 2019'da en yüksek değerine ulaşacak"

RSS KÜLTÜR-SANAT
   0    5    10    15    göster
Şahane Düğün her cuma AKM'de "Şahane Düğün" her cuma AKM'de
Kıbrıs Türk Devlet Tiyatroları’nın 2018-2019 sezonu açılış oyunu olan Robin Hawdon’ın yazdığı, Özcan Özer’in çevirisini yaptığı ve Nehir Demirel’in yönettiği “Şahane Düğün” oyunu sahnelenmeye devam ediyor.

"Bölünmüş Başkentin Hayalet Havalimanı" Basın-Sen'de göst...

Kıbrıs Kağıt Sanatçıları Derneği "Kağıda Dokunuş" sergisi...

Kıbrıs Kağıt Sanatçıları Derneği üyeleri "Kağıda Dokunuş"...

Devlet Tiyatrosu'ndan 'Bremen Mızıkacıları'nın Zaferi'...

RSS TURİZM
   0    5    10    15    göster
KKTC'ye Türkiye'den sonra en çok turist Almanya, İngiltere ve Çekya'dan geliyor KKTC'ye Türkiye'den sonra en çok turist Almanya, İngiltere ve Çekya'dan geliyor
Turistik konaklama tesislerindeki doluluk oranlarına bakıldığında, ülkenin turizm sezonu Mart ile Ekim aylarını kapsıyor. Geride bıraktığımız turizm sezonunda, Türkiyeli turistlerden sonra ülkeyi en çok Almanya, İngiltere ve Çekyalı turi...

Turizm ve Çevre Bakanı Ataoğlu, fuarda sektör temsilciler...

KITOB Başkanı Özboğaç: "Akdeniz turizminde Kuzey Kıbrıs h...

Savaşan, Turizm Zirvesi'nde KKTC'yi temsil etti

Tatlısu'da 3 bin yıllık antik mezar bulundu...

RSS EMLAK
   0    5    10    15    göster
OMAĞ Intense, Creditwest Bank'ın yatırım finansman garantörlüğü ile gerçekleşiyor OMAĞ Intense, Creditwest Bank'ın yatırım finansman garantörlüğü ile gerçekleşiyor
Creditwest Bank ve OMAĞ Development arasında yatırım finansman garantörlük anlaşması imzalandı.

Kıbrıs Developments'ten, "TÜRK LİRASI ÖDE, DÖVİZ KAZAN" k...

Magic Plus görkemli bir törenle açıldı

Güney Kıbrıs'ta ev ve daire fiyatlarında artış...

Milos Park Homes'un başarı hikayesi DAÜ'de anlatıldı

RSS SPOR
   0    5    10    15    göster
Burak Yılmaz ve Onur Kıvrak süresiz kadro dışı bırakıldı Burak Yılmaz ve Onur Kıvrak süresiz kadro dışı bırakıldı
Trabzonspor, Onur Kıvrak ve Burak Yılmaz'ı süresiz olarak kadro dışı bıraktığını açıkladı.

Baştaşlar Enduro yarışı nefes kesti

Fenerbahçe, dünyada bir ilke imza attı

SAYTEV'in masa tenisi takımı Türkiye yolunda

"Lefkoşa Türkcell'le Koşuyor" Maratonu sonuçları açıkland...

RSS GÖZDEN KAÇMAYANLAR
   0    5    10    15    göster
UBP'den Toros'a tepki UBP'den Toros'a tepki
Özdemir Berova'nın paylaşımı #gözdenkaçmadı

Özdemir Tokel'den ilginç iddia: UBP'li hükümet çok yakın

Özersay'ın mesajı Akıncı'ya mı?

Ekmekci'den çarpıcı yorum: Anastasiadis'in avukatlığını y...

DAÜ'de çarpıcı iddia: DAİ-DAK Geri alınıyor

RSS ADVERTORİAL
   0    5    10    15    göster
Colamerim Hakkında Kapsamlı Bilgi Farmareyon'dan! Colamerim Hakkında Kapsamlı Bilgi Farmareyon'dan!
Günlük yaşantıyı doğrudan etkileyen bel ağrısışikayetigiderek çekilmez bir hal alabiliyor.

Sitenize Fevreka ile Birlikte Yol Haritası Çizin

Holiganbet Yeni Giriş Adresi

Kıbrıs Araba Alım ve Satımı İçin En İdeal Site

Grandbetting Yeni Giriş Adresi

RSS MAHKEME İLANLARI
   0    5    10    15    göster
Girne Kaza Mahkemesi - Celpname - Dava No: 2138/2016 Girne Kaza Mahkemesi - Celpname - Dava No: 2138/2016
Girne Kaza Mahkemesi - Celpname - Dava No: 2138/2016

Girne Kaza Mahkemesi - Celpname - Dava No: 4181/2016

Lefkoşa Aile Mahkemesi - Mahkeme İlanı - Dava No: 211/16

Lefkoşa Aile Mahkemesi - Mahkeme İlanı - Dava No: 350/15

Lefkoşa Kaza Mahkemesi - Tereke - Tereke No: 14/2016

RSS GÜNEY KIBRIS
   0    5    10    15    göster
Güney Kıbrıs kara para konusunda Moneyval'ın gözetimi altında Güney Kıbrıs "kara para" konusunda Moneyval'ın gözetimi altında
Avrupa Konseyi’nin, kara para aklama ile mücadele için üye devletlerin bu konuda uluslararası standartlara uyup uymadıklarını değerlendiren “Moneyval” isimli kuruluşunun, 2019 başlarında Rum tarafını denetleyeceği haber verildi.

Güney'de cinayet!

Akıncı'nın basın konferansı Rum basınında geniş yer buldu

Eurogroup eski başkanı Jeroen Dijsselbloem'tan Güney Kıbr...

"ExxonMobil'in 10'uncu parselde yapacağı sondaj yakında b...

RSS MAGAZİN
   0    5    10    15    göster
Günay Mimar, O Ses Türkiye'de Günay Mimar, O Ses Türkiye'de
Lütfiye Özipek'in büyük başarı gösterdiği O Ses Türkiye programında bu sezon da ülkemizden Günay Mimar o ses olmak için aday.

Kıbrıslı sanatçı Ziynet Sali isyan etti: "Yalan, iftira!"

Moğollar'ın kurucusu hayatını kaybetti

iPhone X ile ilk müzik videosu Kıbrıs'ta çekildi

Serdar Ortaç Lefkoşa'da 200 bin dolara villa aldı

RSS KİŞİSEL BAKIM
   0    5    10    15    göster
Uzmanlar öneriyor: Hamile kalmak için gecede iki kez sevişin! Uzmanlar öneriyor: "Hamile kalmak için gecede iki kez sevişin!"
Gecede sadece bir kez mi ilişkiye giriyorsunuz? Doğal yollardan çocuk sahibi olamamanızın sebebi bu olabilir. Yeni bilimsel bulgulara göre, gecede üç saat içinde ikinci kez ilişkiye girmek gebelik şansını artırıyor.

Egzamadan korunmak için 12 önlem

Yaşlılıkta seks kadına iyi geliyor fakat erkeğe yaramıyor...

Kadınlar ve erkeklerin cinsel ilişkiye yaklaşımlarının fa...

Arkanıza bakmadan kaçmanız gereken 5 erkek modeli

RSS YAŞAM
   0    5    10    15    göster
Sade kahve tercih edenler genellikle psikopatlar oluyor "Sade kahve tercih edenler genellikle psikopatlar oluyor"
Yapılan yeni bir araştırma, kahveyi sütsüz ve şekersiz içmeyi tercih edenlerin psikopat olabileceğini ortaya koydu.

Netflix'in ilk Türk dizisinin yayın tarihi belli oldu

Marvel'ın babası hayatını kaybetti

Genç milyoner kadın: "Bana sadık kalacak doğru adama yıll...

Küba'da ikiz kaplumbağa bulundu

RSS DOĞA VE ÇEVRE
   0    5    10    15    göster
Son yarım asırda doğal yaşamın 'Yüzde 60'ı yok oldu' Son yarım asırda doğal yaşamın 'Yüzde 60'ı yok oldu'
Doğal Yaşamı Koruma Vakfı (WWF) 1970'lerden bu yana hava ve deniz kirliliği, küresel ısınma, plansız avlanma gibi nedenlerden dolayı Dünya'daki doğal yaşam nüfusunun yüzde 60 oranında azaldığını açıkladı.

Son yarım asırda doğal yaşamın 'yüzde 60'ı yok oldu'

Hayvanat bahçesindeki dişi aslan üç yavrusunun babasını ö...

Doğa İzcilik Derneği 1. Macera Kampı gerçekleştirdi

Dünya Yalnız Bizim Değil Hareketi, Alagadi sahilini temiz...

RSS BİLİM & TEKNOLOJİ
   0    5    10    15    göster
Çin'de, dünyanın İngilizce konuşan ilk yapay zeka sunucusu görücüye çıktı Çin'de, "dünyanın İngilizce konuşan ilk yapay zeka sunucusu" görücüye çıktı
Çin'in Zhejiang Eyaleti'ndeki Wuzhen'de devam eden Dünya İnternet Konferansı'nda, dünyanın ilk İngilizce konuşan yapay zeka haber sunucusu tanıtıldı.

Gökbilimciler yeni bir yıldız keşfetti

Gizemli insan kalıntıları bulundu

Hawking'in uyarısına rağmen tarihi adım atılıyor

Google, Netflix'in gizli kodlarını deşifre etti: Yüzlerce...

RSS GURME
   0    5    10    15    göster
Şarabın tadında toprağın etkisi var mı? Şarabın tadında toprağın etkisi var mı?
Şarabın tadını, üzüm bağının bulunduğu toprağın etkilediğine dair anlayış giderek yaygınlaşıyor. Peki bunu destekleyen bilimsel veriler var mı?

Ustasından yılbaşında 3 farklı lezzet, 3 farklı tarif

Yolculuk sırasında tüketmemeniz gereken gıdalar

Balkonunuzda meyve sebze yetiştirmenin püf noktaları

IKEA yemek işine de el attı: Cook This Page

Currency rates
Kurlar Alıs Satış
USD 5.4425 5.5360
GBP 7.0700 7.1850
EUR 6.1650 6.2450
banner
banner
banner
banner
banner
banner
Nömetçı Eczane
banner
Anket
Sizce KKTC'nin en önemli sorunu hangisi?
Bürokrasi
Çalışma Hayatı
Eğitim
Ekonomi
Kıbrıs Sorunu
Sağlık
Trafik
Turizm
Tüm Anketler
Köşe Yazarları