Ana Sayfa >> LEFKOŞA 10 Şubat 2018, Cumartesi 17:05

LTB: "Şht Ecvet Yusuf Caddesi'nin bir bölümü yarın trafiğe kapalı"

LTB: Lefkoşa Türk Belediyesi’nin alt yapı çalışmaları çerçevesinde şehit Ecvet Yusuf Caddesinin bir bölümü yarın trafiğe kapalı.
Paylaş  
7
8
7
0

Lefkoşa Türk Belediyesi’nin alt yapı çalışmaları çerçevesinde şehit Ecvet Yusuf Caddesinin bir bölümü yarın trafiğe kapalı.

Şehit Ecvet Yusuf Caddesi’nde, Şehit Kamil Balkan Sokak kavşağı ile Yenişehir Işıkları arasında kalan bölüm yarın saat 07:00’de trafiğe kapatılacak.

Lefkoşa Türk Belediyesi, çalışmalar tamamlanana kadar söz konusu güzergahın kısmen yada tamamen araç trafiğine kapalı olacağını duyurdu ve bu güzergahı kullanacak sürücüleri trafik işaret ve işaretçilerine uymaları konusunda uyardı.

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0

Lefkoşa'da 3 kavşak hafta sonu trafiğe kapalı olacak
Lefkoşa Türk Belediyesi’nin (LTB) yürüttüğü Şht. Ecvet Yusuf Caddesi ve Kemal Aksay Caddesi Altyapı ve Düzenleme projeleri kapsamında bu hafta sonu 3 kavşakta yol çalışması yapılacağı bildirildi.
LTB, Orçun Nalbant Gıda Deposu, Snap Bar, Duble Meyhane ve Heybe Restoran'a c...
Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB) Halk Sağlığı Şubesi, 5-9 Mart tarihleri arasında 98 iş yerini denetledi.
LTB'nin "Engel Değiliz" park yeri panolarına ikinci saldırı!
LTB'ye ait toplam 6 tane özel gereksinimli birey park noktasında, özel gereksinimli bireylerin "Haklarımıza Saygı" panolarına ikinci saldırı.