Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> LEFKOŞA 14 Haziran 2019, Cuma 09:30
banner

Dr. Tomgüsehan "Sırlar Adası" romanını Harmancı'ya takdim etti

Dr. Tomgüsehan Sırlar Adası romanını Harmancı'ya takdim ettiDr. Turgül Tomgüsehan "Sırlar Adası" romanını LTB Başkanı Harmancı'ya takdim etti.
Paylaş  
1
1
1
0

Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB) Başkanı Mehmet Harmancı, Kıbrıslı Türk Yazar Dr. Turgül Tomgüsehan’ı kabul etti. Kabulde KKTC Polis Genel Müdürlüğü’nde Başmüfettişlik görevini de sürdüren Dr. Turgül Tomgüsehan, “Sırlar Adası” adlı kitabın araştırma, yazım ve basım süreçleri hakkında Başkan Harmancı’ya bilgi verirken romanını da imzalayarak takdim etti.

TOMGÜSEHAN: “BARNABAS İNCİLİ EKSENİNDE İLERLEYEN KİTAP ÜLKE TANITIMINA KATKI SAĞLAYACAK”

Kıbrıslı Türk Yazar Dr. Turgül Tomgüsehan Nisan ayında  ülkemizde ve Türkiye’de kitapçılarda satılmaya başlayan ‘’Sırlar Adası‘’ adlı ezoterik siyasi romanının KKTC’nin tanıtımına büyük katkı sağlayacağını kaydederek kitabın Kıbrıs’ı tarihsel bütünlük içinde birçok boyutta ele almakla birlikte genel olarak Barnabas İncili ekseninde ilerlediğini belirtti. Okuyucunun Kıbrıs adası ile ilgili olarak tarihsel bir bütünlük içerisinde 2000 yıllık bir gizemin nasıl aydınlatılıldığına tanık olacağını dile getiren yazar Tomgüsehan okuyucunun kitabı okudukça Kıbrıs adasının gizemli tarihine ait şifrelerin teker teker çözüleceğini ifade etti.

HARMANCI: “KIBRIS ADASININ GİZEMLİ GEÇMİŞİNE IŞIK TUTACAĞINA İNANIYORUM”

LTB Başkanı Mehmet Harmancı, yazar Dr.Tomgüsehan’a Kıbrıs adasının gizemli geçmişine ışık tutacağına inandığı roman için teşekkür etti.

Yazar Tomgüsehan’ın anlattıkları çerçevesinde kitabı okuyacağını ifade eden Başkan Harmancı, Kıbrısın geçmişiyle ilgili çok boyutlu bu tür araştırmaya dayalı kitapların ada tarihi açısından önemine vurgu yaptı.


banner

banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
1
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner

15 Kasım Cumhuriyet Bayramı resmi geçit töreni yapıldı
image 15 Kasım Cumhuriyet Bayramı Resmi Geçit Töreni yapıldı.
KKTC'nin kuruluş yıldönümü dolayısıyla Lefkoşa Şehitler Anıtı'nda tören düzen...
image KKTC'nin 36. kuruluş yıldönümü kutlanıyor... Lefkoşa Şehitler Anıtı'nda tören düzenlendi.
Haspolat kavşağında trafik tek şeritten verilecek
image Haspolat kavşağında bakım onarım nedeniyle trafiğin tek şeritten verileceği bildirildi.