Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> LEFKOŞA 9 Ağustos 2019, Cuma 11:15
banner

17. Kıbrıs Tiyatro Festivali Platin Sponsoru 7. kez K.T. Petrolleri oldu

17. Kıbrıs Tiyatro Festivali Platin Sponsoru 7. kez K.T. Petrolleri olduLefkoşa Türk Belediyesi (LTB) tarafından organize edilen ve bu yıl 17'incisi düzenlenecek olan Kıbrıs Tiyatro Festivali Platin Sponsorluğu imzası atıldı.
Paylaş  
1
0
1
0

Kıbrıs Tiyatro Festivali’nin ilk İmza töreni 7 yıldır kesintisiz bir şekilde Festivale sponsor olan Kıbrıs Türk Petrolleri ile gerçekleştirildi.

İmza töreninde  LTB Başkanı Mehmet Harmancı, Festival Koordinatörü Kıymet Karabiber ile Kıbrıs Türk Petrolleri adına Cem Arat hazır bulundu.

LTB BAŞKANI HARMANCI: “KIBRIS TÜRK PETROLLERİ İLE İŞ BİRLİĞİ YAPMAKTAN MUTLULUK DUYUYORUZ”

LTB Başkanı Mehmet Harmancı, Kıbrıs Türk Petrolleri’nin 7 yıldır Kıbrıs Tiyatro Festivali’ne sponsor olduğunu söyledi. Kıbrıs Türk Petrolleri ile olan iş birliğinden büyük mutluluk duyduklarını kaydeden Başkan Harmancı, Kıbrıs Türk Petrolleri’nin sanata, kültüre ve tiyatroya verdiği değeri bu sponsorluk ile ortaya koyduğunu belirtti.

“Kıbrıs Tiyatro Festivali’nin, Kıbrıs Türk Petrolleri ile anılması bizim için artık bir gelenek haline geldi. Bu vesile ile Kıbrıs Türk Petrolleri yetkililerine çok teşekkür  ediyorum” diyen Başkan Harmancı, bir festivalin 17 yıl boyunca devam edebilmesinin bu güzel birliktelikler sayesinde gerçekleştiğini söyledi.

Bu yıl yine izleyicinin inanılmaz keyif alacağı bir eylül ayı yaşanacağını kaydeden Harmancı,  Lefkoşa ile Kıbrıs’ın tiyatroya doyacağını belirtti.

ARAT: “KIBRIS TİYATRO FESTİVALİ’NE 7 YILDIR DESTEK VERMENİN MUTLULUĞUNU YAŞIYORUZ”

Festivalin Platin Sponsoru K.T Petrolleri adına Cem Arat ise yaptığı konuşmada, LTB’nin düzenlediği Kıbrıs Tiyatro Festivali’ne 7 yıldır destek vermenin gurur ve mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

Kıbrıs Türk Petrolleri’nin adanın en önemli değerlerinden bir tanesi olduğunun altını çizen Arat, şirket olarak ticari hayattaki çalışmaları ve müşteri hizmetlerine verdikleri önem dışında toplumsal hayata da katkıda bulunduklarını, bunu yaparken de çok seçici davrandıklarını belirtti.  Çok nitelikli, sürekliliğine inandıkları, kendilerine değer katacak projelere destek olmaktan mutluluk duyduklarını kaydeden Arat,  “Hiç kuşkusuz bugüne kadar sponsor olduğumuz en önemli organizasyonlardan biri de LTB’nin düzenlediği Kıbrıs Tiyatro Festivali. Başta LTB Başkanı Mehmet Harmancı olmak üzere festival komitesine ve festivalin gerçekleşmesinde emeği geçen herkese teşekkür etmek istiyorum” dedi. 


banner

banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner

Harmancı, Mersin Yenişehir Belediye Başkanı Özyiğit ile görüştü
image LTB Başkanı Harmancı, Mersin Yenişehir Belediye Başkanı Özyiğit ile görüştü. Lefkoşa ve Mersin Yenişehir Belediye Başkanları ise iş birliği mesajları yayımladı.
Haspolat'ta yangın
image Haspolat Su Arıtma Tesisi'nin güney kısmında ağıllar bölgesinde dün yangın çıktı.
Lefkoşa'da çıkan kavgada 2 kişi darp edildi
image Lefkoşa'da dört kişi bir taraf olup, iki kişiyi ağır şekilde yaralayarak darp etti.