Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> LEFKOŞA 12 Eylül 2019, Perşembe 15:56
banner

Önce konser dinlediler, sonra çöpleri temizlediler 

Önce konser dinlediler, sonra çöpleri temizlediler Evkaf İyilik Gönüllüleri, düzenlenen Yaz Şenliği'nde yine gönülleri fethetti. Yaz Şenliği'nde Emre Aydın konseri ile coşan Evkaf İyilik Gönüllüleri, konser sonrasında da çöpleri temizleyerek büyük takdir topladı.
Paylaş  
7
6
6
0

banner

Evkaf İyilik Gönüllüleri 11 Eylül Çarşamba akşamı Lefkoşa Taşkınköy Dr. Fazıl Küçük Parkı’nda düzenlenen Yaz Şenliği’nde buluştu. Emre Aydın konseri ve folklor gösterileri ile renklenen geceye katılım yüksek oldu. Ücretsiz olarak düzenlenen Yaz Şenliği, Kıbrıs Vakıflar İdaresi ve Yurtdışı Türkler Birliği’nin himayesinde gerçekleşti. 

Evkaf  İyilik Gönüllüleri Yaz Şenliği konseri öncesinde, tek başına bir plajın tüm çöplerini toplayarak sosyal medyada büyük ses getiren Eray Karacamert’e “İyilik Lideri” Teşekkür Belgesi verildi ve Dome Hotel’de 2 gecelik konaklama hediye edildi. Eray Karacamert teşekkür belgesini Kıbrıs Vakıflar İdaresi Genel Müdürü Prof. Dr. İbrahim Benter’in elinden aldı. Ekranda plaj temizlik resmi yayınlanan Eray Karacamert, seyircilerden büyük alkış aldı. 

Gecenin bir diğer beğeni toplayan etkinliği ise Evkaf İyilik Gönüllüleri’nin konser alanını temizlemesi oldu. Yaz Şenliği bitiminde Dr. Fazıl Küçük Parkı’ndan ayrılmayan İyilik Gönüllüleri, alanın çöplerini temizledi. 

Yaz Şenliği’nde İyilik Gönüllüleri başvuruları kabul ettikleri ve bilgi verdikleri bir stand da açtılar. Stand’ta yüze yakın İyilik Gönüllüsü başvurusu alındı.


banner

banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner

Lefkoşa Turkcell İle Koşuyor Maratonu'nun 10 ile 21 km sonuçları açıklandı
image Büyük bir katılım ile gerçekleşen Lefkoşa Turkcell İle Koşuyor Maratonu'nun 10 ile 21 km sonuçları açıklandı.
"Lefkoşa Turkcell'le Koşuyor" maratonu koşuldu
image Lefkoşa Türk Belediyesi'nin bu yıl Cumhurbaşkanlığı himayesinde düzenlediği "Lefkoşa Turkcell'le Koşuyor Maratonu" bugün Lefkoşa'da gerçekleştirildi.
"Lefkoşa Turkcell'le Koşuyor Maratonu"nda 10 ile 21 km yarı maraton koşusu so...
image Lefkoşa Türk Belediyesi'nin bu yıl Cumhurbaşkanlığı himayelerinde düzenlediği "Lefkoşa Turkcell'le Koşuyor" maratonunda saat 07:30’da start alan 10 km  ile saat 07:45’de start alan 21 km yarı maraton koşusu tamamlandı...