Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> LEFKOŞA 8 Kasım 2019, Cuma 15:09
banner

Harmancı'dan manidar paylaşım: "LTB 'isme bakılmaksızın' alacaklarını temin edecek"

Harmancı'dan manidar paylaşım: LTB 'isme bakılmaksızın' alacaklarını temin edecekLTB Başkanı Harmancı, YDÜ ile LTB'nin alacaklarına ilişkin görüşülen mahkemesi sonrası manidar paylaşım yaparak, "Lefkoşa Türk Belediyesi’nin alacaklarının temini için ismine bakılmaksızın büyük borç sahiplerinden başlanacak" ifadelerine yer verdi.
Paylaş  
5
5
5
0

Kıbrıs Postası – Sosyal Medya

Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB) Başkanı Mehmet Harmancı, Yakın Doğu Üniversitesi ile LTB’nin alacaklarına ilişkin görüşülen mahkemesi sonrası manidar paylaşım yaptı.

Lefkoşa Türk Belediyesi’nin alacaklarının temini için öncelikle ismine bakılmaksızın büyük borç sahiplerinden başlanacağını belirttiklerine dikkat çeken Mehmet Harmancı, “Şunu belirtmekte fayda görüyorum, her yurttaş ve her kurum yasalar önünde eşit ödevlere sahip olmalıdır” ifadelerini kullandı.

Yediler’de Raziye ablanın elindeki ve avucundakinden artırıp belediyeye ödemesi gerekeni ödüyorsa anlı şanlı kurumların da ödevlerini ilk yapması gerekenler olduğunun altını çizen Harmancı, “Bu bağlamda LTB’nin yürütmüş olduğu yüklü miktardaki alacağı konusundaki ciddiyeti bir kez daha yinelerim.

Haklılığımıza inandığım alacağımız için her türlü yasal yolu sonuna kadar zorlayacağımızın altını çizerim” değerlendirmesini yaptı.

banner

banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
8
 
1
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner

Kanunsuz avlanan 6 kişiye yasal işlem
image Kanunsuz avlanan 6 kişiye yasal işlem uygulandı.
Lefkoşa'da fidan dikim etkinliği düzenlendi
image Lefkoşa'da maraton beraber koşuldu, fidanlar da beraber dikilmeye başlandı.
Gönyeli Çemberi ile Altınbaş petrol ışıkları arasındaki yol kısmen trafiğe ka...
image Lefkoşa'da Gönyeli Çemberi ve Altınbaş petrol ışıkları arasındaki yol kısmen trafik akışına kapatıldı.