Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> GAZİMAĞUSA 19 Ağustos 2018, Pazar 00:05
banner

Mağusa'nın göz bebeği Laguna bölgesi utandırıyor

Mağusa'nın göz bebeği Laguna bölgesi utandırıyorMağusa'nın gözde bölgelerinden Laguna bakımsızlık ve vatandaşın duyarsızlığı nedeni ile adeta çöplüğe döndü.
Paylaş  
15
0
16
0

Kıbrıs Postası - Nadire Bahadi / Sosyal Medya

Palm Beach Otel'in hemen yanı başında hem turistlerin hem de Mağusalı'nın denizle buluştuğu tek nokta olan Laguna'da günlerdir yığın halinde duran çöpler tepkiye yol açtı.
           
Yürüyüş yolunun bulunduğu ve daha önce halkın hem deniz havası alabileceği hem de dinlenebileceği banklar bulunduğu bölgede sırf çekirdek kabukları ve çöplerin yerlere atıldığı gerekçesi banklar kaldırılırken, günlerdir yığın halinde bulunan çöpler temizlenmeyerek yaz sıcaklarında etrafa kötü koku yaymaya başladı. Bakımsızlık, ilgisizlik ve duyarsızlık nedeni ile kötü görüntülerin oluştuğu bölgede özellikle ziyarete gelen turistlere adeta rezil oluyoruz.

Vatandaş sosyal medyada yayınladığı fotoğraflarla tepkisini dile getirirken, bölgede yayaların geçişine engel olacak şekilde kaldırım üzerine park edilen araçlara da müdahale edilmemesi vatandaşın tepkisine yol açtı.
          

banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
1
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner
banner

Maraş'ta çocuklara yönelik "Maksimum Sanat Minumum Risk Kampı" düzenleniyor
image Başbakanlık, Milli Eğitim ve Kültür Bakanlığı, Gazimağusa Kaymakamlığı ve Gazimağusa Belediyesi ile işbirliğinde Maraş bölgesinde okuyan ilkokul öğrencilerine yönelik olarak “Maksimum Sanat Minimum Risk Sanat Kampı” d...
Yaşlı Hakları ve Ruh Sağlığı Derneği Gazimağusa Belediye Başkanı İsmail Arter...
image Gazimağusa’da yeni kurulan Yaşlı Hakları ve Ruh Sağlığı Derneği ilk ziyaretlerini Gazimağusa Belediye Başkanı İsmail Arter’e yaptı.
CTP, Alaniçi'nde hükümet icraatlarını anlattı
image CTP Gazimağusa İlçesi dün akşam Alaniçi’nde köy toplantısı düzenledi.