Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> GAZİMAĞUSA 1 Kasım 2018, Perşembe 07:28
banner

Disko çıkışı kavga, 6 kişi tutuklandı

Disko çıkışı kavga, 6 kişi tutuklandıMağusa’da disko çıkışı 1’i kadın 4 kişiyi darp edip, bu şahıslardan 2’sinin burnunu kıran 6 kişi tutuklandı.
Paylaş  
15
12
15
2

Kıbrıs Postası - Nadire BAHADİ

Mağusa’da 28 Ekim 2018 tarihinde eğlenmek için Lion’s Garden isimli diskoya giden 6 genç disko çıkışı tartıştığı 1’i kadın 4 kişiyi ciddi şekilde darp etti, ardından bu şahısların 2’sinin burnunu kırarak vahim bedensel zarara uğrattı. Polisin olayla ilgili başlattığı soruşturmada Abdurrahman Durmuş, Ahmet Şamlioğlu, Talat Güleroğlu, Hüseyin Karaahmetli, Mehmet Şahin Sağıroğlu ve Muhammet Musa Erdem, önceki gün Lefkoşa’da tespit edilerek tutuklandı. “Vahim zarar”, “Ciddi darp”, “Kavga” ve “Rahatsızlık” suçlamaları ile dün Mağusa Kaza Mahkemesi’nde yargıç karşısına çıkarılan zanlı Durmuş, Şamlioğlu, Güleroğlu, Sağıroğlu ve Erdem KKTC’de öğrenci oldukları gerekçesiyle tutuksuz yargılanmak üzere teminata bağlanırken, KKTC’de turist olarak bulunan zanlı Karaahmetli ise tutuklu yargılanmak üzere cezaevine gönderildi.

EĞLENCENİN DOZU KAÇTI

Olayın soruşturmasını yürüten polis memuru mahkemede verdiği ifadesind, zanlı Abdurrahman Durmuş, Ahmet Şamlioğlu, Talat Güleroğlu, Hüseyin Karaahmetli, Mehmet Şahin Sağıroğlu ve Muhammet Musa Erdem’in 28 Ekim 2018’te Mağusa’da faaliyet gösteren Lion’s Garden isimli diskonun park yeri içerisinde aralarında çıkan sözlü tartışma sonrası Doğukan Yalın, Yasemin Mercan, Mehmet Mercan ve Enver Korkmaz’ı ciddi şekilde darp edip Doğukan Yalın ile Mehmet Mercan’ın burnunun kırılmasına neden olduklarını açıkladı. Tüm zanlıların 30 Ekim 2018 tarihinde Lefkoşa’da tespit edilerek tutuklandıklarını belirten polis memuru, zanlılar aleyhine yürütülen soruşturmanın tamamlandığını söyledi. Polis, KKTC’de öğrenci olarak bulunan zanlı Durmuş, Şamlioğlu, Güleroğlu, Sağıroğlu ve Erdem’in uygun bir teminata bağlanmasını talep ederken, KKTC’de turist olarak bulunan zanlı Karaahmetli’nin ise 3 ayı geçmemek şartı ile hükümsüz tutuklu olarak cezaevine gönderilmesini talep etti.

5 ZANLI SERBEST, 1 ZANLI TUTUKLU YARGILANACAK…

Mağusa Kaza Mahkemesi Yargıcı Umut İnan, zanlı Hüseyin Karaahmetli’nin davaları görüşülünceye değin 15 günü geçmemek şartı ile hükümsüz tutuklu olarak cezaevine gönderilmesine emir verdi. Zanlı Abdurrahman Durmuş, Ahmet Şamlıoğlu, Talat Güleroğlu, Mehmet Şahin Sağıroğlu ve Muhammet Musa Erdem’in ise yurt dışına çıkışını yasaklayan Yargıç İnan zanlıların kimlik, pasaport ve seyahat belgelerine el konulması yönünde talimat verdi. İnan zanlıların 5’er bin TL nakdi teminat ödemelerine ve haftada 2 gün en yakın polis karakoluna giderek ispatı vücutta bulunmalarına da emir verdi.


banner

banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
1
 
1
 
0
 
1
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
2
ONAY BEKLEYENLER
0
2 Kasım 2018, Cuma
Lefkoşa         - Lefkoşa
Karşılıklı kavga yargılanan tek taraf pes
Karşılıklı darp yargılanan tek taraf

2 Kasım 2018, Cuma
Hukuk 1         - Lefkoşa
polis herzaman kıbrıslıların lehine şahitlik yapıyor kıbrıslılar haksız olmalarına rağmen polis herzaman onlara destek vermektedir. Bu da Kıbrıs vatandaşlarının daha temkinsiz olmalarına neden oluyor. Polis kendi vatandaşını korurken onlara nasıl zarar verdiğinin farkında değil. Böyle olaylara birden çok kez şahit olduğum için bunu yazdım şiddetin hertürlü süne karşıyız ama Kıbrıs halkının da adalet duygusunu böyle zayıflatmayın

banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner

Akaryakıt istasyonunda, aracın tavanında unutulan ve geziye çıkan Pos Cihazı ...
image Dörtyol'daki bir akaryakıt istasyonuna ait Pos Cihazı, akaryakıt alan bir aracın tavanında unutuldu. Cihaz, araçla birlikte yolculuğa çıktı. Akaryakıt istasyonu, cihazın bulunması için sosyal medyada ilan verdi.
Refikoğlu: "Gazimağusa'da kumsala 'izinsiz ve ansızın' bar, oturma grubu yapı...
image Şehir Plancıları Odası Başkanı Refikoğlu, Gazimağusa’daki Palm Beach Otel'in önündeki kumsal üzerine, izinsiz, ansızın bar ve oturma grubunun inşa edildiğini savunarak, yetkililerin bir an evvel yapılan inşalara müdah...
Gazimağusa'nın bazı bölgelerine elektrik verilemeyecek
image Gazimağusa'da bugün bazı bölgelere 6 saat elektrik enerjisi verilemeyecek.