Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> GAZİMAĞUSA 6 Ağustos 2019, Salı 14:06
banner

KKTC'de özelleştirmeler beklenirken ilk özelleşme gerçekleşti. Devletin tuvaleti özelleştirildi!

KKTC'de özelleştirmeler beklenirken ilk özelleşme gerçekleşti. Devletin tuvaleti özelleştirildi!Kıbrıs Postası'na konuşan bir vatandaş, "Salamis Harabeleri ve Barnabas'ta bulunan tuvaletler 1yılı aşkın bir süredir el altından özelleştirilmiştir. İşletmede, elektrik sayacı olmamasına rağmen klima ve su motoru çalıştırılıyor" ifadelerini kullandı.
Paylaş  
9
9
9
2

banner

Kıbrıs Postası – Rahmican Çalışkan

Kıbrıs Postası’na ulaşan bir vatandaş, Salamis Harabeleri ve Barnabas’ta bulunan tuvaletlerin 1yılı aşkın bir süredir el altından özelleştirildiğini anlattı.

“HARABELERDE ÇALIŞAN GECE BEKÇİSİNE İŞLETME İZNİ VERİLDİ, AMA BELGE YOK”

Salamis Harabeleri’nde bulunan, umumi tuvaletin, işletmesinin Salamis Harabeleri’nde çalışan bir gece bekçisine verildiğini aktaran vatandaş, işletme izni ile ilgili herhangi bir yazı, vergi, yükümlülük belgesi veya belediyeden çalışma izin belgesi de olmadığını savundu.

“İŞLETME SAHİBİNİN DAMADI POLİS OLMASINA RAĞMEN İŞLETMEYİ ÇALIŞTIRIYOR”

Söz konusu işletmede, elektrik sayacı olmamasına rağmen klima ve su motoru çalıştırıldığını aktaran vatandaş, “Eski eser çalışanı kişinin damadı polis olmasına rağmen o işletmeyi gelip çalıştırıyor” dedi.

“İNSANLAR ZATEN BİLET ALIYOR, BİR DE TUVALETE 0,50 EURO ÖDÜYOR”

Vatandaş, şu ifadeleri kullanarak sözlerini noktaladı: “Bu ülkede hiç mi denetim yok? İnsanlar harabelere girmek için zaten bilet alıyor, bir de yetmezmiş gibi tuvalete 0,50 Euro ödüyor”

banner

banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
5
 
0
 
4
 
10
 
2
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
2
ONAY BEKLEYENLER
0
6 Ağustos 2019, Salı
        - Kocaeli

6 Ağustos 2019, Salı
        -

banner
banner
banner
banner

Mağusa Sivil Toplum Platformu: "Gailemiz kentimiz ve kentlilerimizdir. Herkes...
image Mağusa ilçesinde faaliyet gösteren sivil toplum örgütleri, grupları, dernek, birlik, inisiyatif ve platformları bir araya gelerek, Mağusa Sivil Toplum Platformu (MASTOP) çatısı altında birleşti. 30'u aşan örgütün yer ...
"Bendi açarım Mağusa sular altında kalır"
image Taşkın sorunuyla boğuşan Dörtyol Muhtarı Salih Erel canından bezdi. Muhtar Erel, su baskınlarının tekrarlaması halinde, Dörtyol'dan Mağusa'ya giden derenin yatağındaki bendi kaldırmakla tehdit etti.
Görneç ve Serdarlı'da yarın elektrik kesintisi!
image Görneç ve Serdarlı'da yarın elektrik kesintisi yaşanacağı bildirildi.