Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
 
 
Meteoroloji Dairesi: En fazla yağış metrekareye 15 kg ile Zafer Burnu'nda gözlendi
banner
banner
banner
Karpaz Koruma Derneği’nden İçişleri Bakanı’na mektup
Karpaz Koruma Derneği'nden İçişleri Bakanı'na mektup Karpaz Koruma Derneği İçişleri Bakanı’na mektup göndederek bölgenin ava açılmamasını; ava açılacaksa Karpaz Emirnamesi’nin kaldırılmasını istedi.
Karpaz'daki hür eşekler Milli Park’taki telli bölgeye taşınmaya devam ediyor
Karpaz'daki hür eşekler Milli Park'taki telli bölgeye taşınmaya devam ediyor Karpaz bölgesindeki hür eşekler, bölgedeki Milli Park’ta bulunan telli bölgeye taşınmaya devam ediyor. Telli bölgeye taşınan eşekler bölgeyi ziyaret eden turistler tarafından da ziyaret edilebilinecek.
Ataoğlu: “Kaleburnu köyüne bir müze kazandırmak için proje uygulamasına geçildi”
Ataoğlu: Kaleburnu köyüne bir müze kazandırmak için proje uygulamasına geçildi Turizm ve Çevre Bakanı Fikri Ataoğlu, Kaleburnu köyünü ziyaret ederek Kaleburnu Kral Tepesi Arkeolojik Araştırma projesini yürüten DAÜ - Doğu Akdeniz Kültür Mirasını Araştırma Merkezi(DAKMAR) ekibinin çalışmalarını in...
Karpaz bölgesinde cuma günü elektrik kesintisi olacak
Karpaz bölgesinde cuma günü elektrik kesintisi olacak Yenierenköy ve Dipkarpaz arasında bulunan Theresa Otel ve civarına Cuma günü 09.00 ile 13.00 saatleri arasında elektrik verilemeyecek.
Açılan yeni av alanlarının eko-agro turizme verdiği zarara dikkat çekildi
Açılan yeni av alanlarının eko-agro turizme verdiği zarara dikkat çekildi Dipkarpaz Çevre Koruma ve Sosyal Aktivite Derneği, Dipkarpaz bölgesinde ava açılan yerlerin köy içinde yapılan eko-agro turizme zarar verdiğini savundu.
Tarım Dairesi eğitim çalışmalarına Yeşilköy ile devam ediyor
Tarım Dairesi eğitim çalışmalarına Yeşilköy ile devam ediyor Tarım ve Doğal Kaynaklar Bakanlığı’na bağlı Tarım Dairesi, üreticileri bilgilendirme çalışmaları çerçevesinde, tarla günü ve gece eğitimini bu hafta Yeşilköy ile sürdürüyor.
Trende uyduk: Burası Pasifik Okyanusu ya da Kuzey Buz Denizi değil, Karpaz!
Trende uyduk: Burası Pasifik Okyanusu ya da Kuzey Buz Denizi değil, Karpaz! “80 poşet yutan yavru balina öldü” ya da “Kuzey Buz Denizi'nde çöp adası oluşabilir” veya “Caretta Carettalar’ın yarıdan fazlası plastik yutuyor” şeklindeki başlıklar, artık duymaya aşina olduğumuz haberlerin arasında...
"Spot Cyprus Caretta Festivali" Dipkarpaz'da gerçekleştirildi
Spot Cyprus Caretta Festivali Dipkarpaz'da gerçekleştirildi Spot Cyprus Caretta Festivali kaplumbağaları koruma cemiyeti tarafından Dipkarpaz belediyesi iş birliği ile bu yıl ilk defa Dipkarpaz’da gerçekleştirildi.
Dipkarpaz’da yarın 7,5 saatlik elektrik kesintisi yaşanacak
Dipkarpaz'da yarın 7,5 saatlik elektrik kesintisi yaşanacak Orta gerilim elektrik şebekesinde yapılacak bakım çalışması nedeniyle yarın Dipkarpaz’da  09:30-16:00 saatleri arasında elektrik kesintisi uygulanacak.
Karpaz'da tedbirsizlik sonucu yangın
Karpaz'da tedbirsizlik sonucu yangın Dipkarpaz Zafer Burnunda, Çevre Koruma Dairesine ait binanın avlusu içerisinde dün, 50 yaşındaki A.T. tarafından spiral makine ile tel kesimi sırasında makineden atılan kıvılcımlardan civardaki balyanın ateş alması so...
Karpaz Dostları Dernek binasına tuhaf ve düzenli saldırılar!
Karpaz Dostları Dernek binasına tuhaf ve düzenli saldırılar! Önceki Eğitim Bakanının sözleşmelerini yenilemediği ancak yeni hükümette Eğitim Bakanlığının “yenilemeye” sıcak baktığı Karpaz Dostları Derneği binası, düzenli olarak tuhaf bir biçimde profesyonelce saldırıya uğruyor…
Karpaz Dostları Derneği’ne saldırı! Binaya girip ortalığı savaş alanına çevirdiler!
Karpaz Dostları Derneği'ne saldırı! Binaya girip ortalığı savaş alanına çevirdiler! Karpaz Dostları Derneği’nin Pamuklu köyü eski ilkokul binasında bulunan dernek binası tahrip edildi.
banner
banner
banner
Dipkarpaz Belediyesi Meclis Üyeleri belli oldu
Dipkarpaz Belediyesi Meclis Üyeleri belli oldu Dün gerçekleşen Yerel Seçimlerde kazanan belediye başkan ve meclis üyeleri belli oldu.
Dipkarpaz'da Belediye Başkanlığı seçiminde zafer Suphi Coşkun'un
Dipkarpaz'da Belediye Başkanlığı seçiminde zafer Suphi Coşkun'un Dipkarpaz'da 9 sandıktan 9'u açıldı. 1.658 seçmen oy kullandı. Geçerli oy sayısı 1.537.
Karpaz'da 1 kişi solunum yetmezliğinden yaşamını yitirdi
Karpaz'da 1 kişi solunum yetmezliğinden yaşamını yitirdi Dipkarpaz’da 69 yaşındaki ZinnetÇebi isimli kadın, dün gece evinde aniden rahatsızlanarak yaşamını yitirdi.
 CTP Dipkarpaz’da: "Bölge halkı için çalışmaya devam!"
 CTP Dipkarpaz'da: Bölge halkı için çalışmaya devam! Başbakan ve CTP Genel Başkanı Tufan Erhürman ve beraberindeki heyet düzenlenen ziyaretlerde Yedikonuk, Erenköy ve Dipkarpaz’da yurttaşlarla buluştu.
Dipkarpaz’da seçimlere provokatörler karıştı: "Başkan aracına 'H' ve 'P' harfi çizildi"
Dipkarpaz'da seçimlere provokatörler karıştı: Başkan aracına 'H' ve 'P' harfi çizildi Dipkarpaz’da önceki gün yaşanan HP’li Belediye Başkan adayının propaganda afişinin yırtılması olayı sonrası, bugün de CTP’li mevcut başkan ve başkan adayının aracına ‘H’ ve ‘P’ harfleri çizildi.
HP’li belediye başkan adayına çirkin saldırı
HP'li belediye başkan adayına çirkin saldırı HP Dipkarpaz Belediye Başkan adayı Havva Elkovan’ın propaganda afişi, bazı kişi veya kişiler tarafınca parçalandı.
Akıncı, Dipkarpaz İlkokulu'nda çocuklarla karagöz oyunu izledi
Akıncı, Dipkarpaz İlkokulu'nda çocuklarla karagöz oyunu izledi Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, eşi Meral Akıncı ile birlikte Dipkarpaz İlkokulu’nda Lefkoşa Türk Belediyesi Tiyatrosu’nun (LTB) “Sihirli Sebzeler” isimli Karagöz gölge oyununu izledi.
Elkovan: "Yurdumuzun en uzak köşesini ülkenin parlayan yıldızı haline dönüştüreceğiz"
Elkovan: Yurdumuzun en uzak köşesini ülkenin parlayan yıldızı haline dönüştüreceğiz Halkın Partisi Dipkarpaz Belediye Başkan adayı Havva Elkovan ve Belediye Meclis Üyesi adayları bölge ziyaretlerine devam ediyor.
80 yaşındaki turist Dipkarpaz'da boğuldu
80 yaşındaki turist Dipkarpaz'da boğuldu Adada turist olarak bulunan 80 yaşındaki Auriol Novis Mayo, Dipkarpaz’da denizde boğularak yaşamını yitirdi.
RSS İÇ HABERLER
   0    5    10    15    göster
Cumhurbaşkanı Akıncı, Türkiye'de terör saldırısında ölen ve yaralanalar için mesaj yayımladı Cumhurbaşkanı Akıncı, Türkiye'de terör saldırısında ölen ve yaralanalar için mesaj yayımladı
Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı,Türkiye- Irak sınırındaki çatışmalarda şehit düşen Türk askerlerine Tanrı’dan rahmet, yaralılara acil şifalar diledi.

21. Uluslararası 23 Nisan Çocuk Festivali devam ediyor

KKTC Haber Kameramanları Derneği 7. Olağan Genel Kurulu y...

Güngördü'den Karşıyaka Belediye Başkanı Tugay'a ziyaret

KKTC Milli İradeye Saygı Platformu, Türkiye'de terör sald...

RSS TÜRKİYE
   0    5    10    15    göster
Diyarbakır'da bin 300 yıllık olduğu tahmin edilen kitap ele geçirildi Diyarbakır'da bin 300 yıllık olduğu tahmin edilen kitap ele geçirildi
Diyarbakır'da, papirüse Arap alfabesiyle altın ve gümüş yazmalı, 51 yaprak ve 102 sayfadan oluşan dini motifli kitabı satmaya ve almaya çalıştıkları iddiasıyla 7 zanlı hakkında soruşturma başlatıldı.

3 kişinin katili 250 kamerayla takip edilerek yakalandı, ...

TC Milli Savunma Bakanı Akar: "Kıbrıs'taki sorunların diy...

Türkiye - Irak sınırında çatışma: 4 asker şehit, 6 asker ...

Erdoğan: "Seçim tartışmalarını geride bırakarak 2023'e od...

RSS İNGİLTERE
   0    5    10    15    göster
Londra, KKTC'nin tüm ilçelerinden daha sıcak Londra, KKTC'nin tüm ilçelerinden daha sıcak
Kıbrıs Postası’nın elde ettiği verilere göre, Londra’da sıcaklık bugün 24 derece dolaylarında iken, Lefkoşa’da ise, 16 derece, Girne’de 15 derece, Güzelyurt’ta 16 derece, Gazimağusa’da 15 derece, İskele’de 15 derece, Lefke’de ise, 14 der...

Londra'daki eylemlerde gözaltı sayısı 682 oldu

Yokoluş İsyanı: Eylemciler Londra'da protestolarını Heath...

Londra'daki "çevreci işgal eyleminde" gözaltı sayısı 340'...

Hornsey Atatürk Türk Okulu Heyeti Tuncalı'yı ziyaret etti

RSS DÜNYA
   0    5    10    15    göster
Bulgaristan'da küçük uçak düştü: 2 ölü Bulgaristan'da küçük uçak düştü: 2 ölü
Bulgaristan’ın güneydoğusundaki Orizare kasabasında küçük bir uçağın düşmesi sonucu iki kişinin hayatını kaybettiği bildirildi.

Suriye'e Esad rejimi ile DEAŞ çatıştı: 35 asker öldürüldü

Kabil'de Bakanlık binasına saldırı  

Pompeo: "Kuzey Kore ile nükleer müzakerelere liderlik etm...

Libya'daki çatışmalarda ölü sayısı 220'ye yükseldi

RSS ADLİ HABERLER
   0    5    10    15    göster
Gemikonağı-Güzelyurt Anayolu üzerinde trafik kazası... Bir kişi yaralandı Gemikonağı-Güzelyurt Anayolu üzerinde trafik kazası... Bir kişi yaralandı
Gemikonağı-Güzelyurt Anayolu üzerinde meydana gelen trafik kazasında araç sürücüsü İbrahim Özyüksel yaralandı.

Bölüm başkanı Profesör tutuksuz yargılanacak

Taciz suçlamasıyla karşı karşıya kalan bölüm başkanı Prof...

Hacer Ulaş cinayeti zanlısının tutukluluk süresi uzatıldı

5 milyon TL temin etmekle suçlanan zanlı teminatla serbes...

RSS TOPLUM
   0    5    10    15    göster
İngiltere Kıbrıslı Türk Mühendisler Birliği'nden Lefkoşa S.O.S Çocuk Yurdu yararına etkinlik İngiltere Kıbrıslı Türk Mühendisler Birliği'nden Lefkoşa S.O.S Çocuk Yurdu yararına etkinlik
İngiltere Kıbrıs Türk Mühendisler Birliği (TCEA), 33. Kuruluş Balosu’nu gerçekleştirdi. Elde edilen gelirin Lefkoşa S.O.S Çocuk Yurdu’na bağışlanacağı kaydedildi.

UBP İskele ve Lefke ilçesi kadın kolları yaşlıları ziyare...

KİÜ Çocuk Üniversitesi Müdürü Abidoğlu, çocuk istismarı v...

"Çocuk İstismarı" Sempozyumu yarın yapılacak

Engelsiz Işıklar Ritim grubu, "Uluslararası Engelsiz Sana...

RSS EĞİTİM
   0    5    10    15    göster
KKTC üniversitelerinde okula gitmeden diploma alanlar YÖK tarafından tespit edildi KKTC üniversitelerinde okula gitmeden diploma alanlar YÖK tarafından tespit edildi
YÖK, aralarında KKTC'nin de olduğu yurt dışındaki üniversitelerde hukuk ve mühendislik gibi bölümleri okuduğunu iddia edenlerden bazılarının, bu ülkelerde 8 ile 38 gün arasında bulunduğu tespit edildiğini duyurdu.

UKÜ, Öğrenci Yerleştirme ve Burs Sıralama Sınavı 12 Hazir...

UKÜ Tıp Fakültesi, öğrenci kabulüne başlıyor

RDÜ Rektörü Prof. Dr. Hasan Bıçak, Uman'ın yüksek öğretim...

Türkiye'nin ünlü oyuncularından Sinem Kobal, LAÜ'nün konu...

RSS SAĞLIK
   0    5    10    15    göster
Tabipler Birliği kadın sağlığı ve doğurganlık haklarına dikkat çekti Tabipler Birliği kadın sağlığı ve doğurganlık haklarına dikkat çekti
Kıbrıs Türk Tabipleri Birliği anne ölümlerinin hemen hemen tamamının önlenebilir ölümler olduğunu, anne ölümlerinin önemli bir kısmının doğumdan hemen önce, doğum sırasında veya doğumdan sonra doğumla ilişkili kanama ve eklampsiden dolay...

14. Uluslararası Endoskopik Laparoskopik cerrahi kongresi...

Tabipler Odası'ndan "Lenfomalar" Konferansı

Doğu Akdeniz bölgesinde kızamık vakaları yüzde 100 arttı

Göz sağlığı için bulunmaz bir nimet: Bal kabağı

RSS EKONOMİ
   0    5    10    15    göster
Yuan ileride bir kripto para birimine dönüşecek "Yuan ileride bir kripto para birimine dönüşecek"
Kanada merkezli Blockchain Araştırma Merkezi Yönetim Kurulu Başkanı Donald Tapscott, kripto para birimlerinin gelecekte Çin'in resmi para birimi Yuan'ın yerini alabileceğini söyledi ve "Yuan ileride bir kripto para birimine dönüşecek" de...

"İş Dünyasında Kadın İnisiyatifi" programı başladı

İktisat Bank Günlük Piyasa Analiz Raporu: "Dolar/TL kuru ...

Uçtu uçtu döviz uçtu

İstanbul'da 18 günün ardından seçim sonuca vardı, piyasal...

RSS KÜLTÜR-SANAT
   0    5    10    15    göster
Uluslararası Bellapais İlkbahar Müzik Festivali'nde Meltem Cumbul ve Emre Yavuz konseri bu akşam Uluslararası Bellapais İlkbahar Müzik Festivali'nde Meltem Cumbul ve Emre Yavuz konseri bu akşam
15. Uluslararası Bellapais İlkbahar Müzik Festivali'nde bu gece Meltem Cumbul ve Emre Yavuz, "George Sand ve Chopin" konserinde sanatseverlerle buluşacak. Kuzey Kıbrıs Müzik Derneğinden verilen bilgiye göre, Bellapais Manastırı’nda yer a...

Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası'nın "Çocuklardan Bayr...

Mormenekşe Enginar Festivali 3 Mayıs'ta başlıyor

"Dr. Fazıl Küçük Müzesi, Cuma günleri ücretsiz"

Ayşe Tural, yeni kitabını Güngördü'ye takdim etti

RSS TURİZM
   0    5    10    15    göster
TÜRSAB Başkanı: KKTC'ye talep geçen yıllara oranla daha yüksek TÜRSAB Başkanı: "KKTC'ye talep geçen yıllara oranla daha yüksek"
TÜRSAB Yönetim Kurulu Başkanı Firuz Bağlıkaya, KKTC'ye talebin bu yıl geçen yıllara oranla daha yüksek olduğuna dikkat çekti.

KITSAB Onursal Başkanı Özkan, UTFAA Genel Kurulu'na katıl...

KKTC MITT Moskova Turizm Fuarı'nda

Berlin'de Kuzey Kıbrıs rüzgârı esiyor... Ataoğlu: "Hedefi...

Ataoğlu: "Hedef yeni Alman turist profili"

RSS EMLAK
   0    5    10    15    göster
Property NC Awards'tan Kıbrıs Town Houses'a 11 ödül Property NC Awards'tan Kıbrıs Town Houses'a 11 ödül
Property NC Awards 2019 gecesinden 11 ödülle ayrılan Kıbrıs Developments, başarılarını ödülle taçlandırarak projelerini gururla tescilledi.

NorthernLand Construction yatırıma hem de ödüle doymuyor

Royal Sun Elite Residence görücüye çıktı

Ödüllü marka projede 0,98 faiz fırsatı

OMAĞ Intense, Creditwest Bank'ın yatırım finansman garant...

RSS SPOR
   0    5    10    15    göster
Prof. Dr. Mustafa Ferit Acar: Sporun, çocukluk çağından itibaren mutlaka ön planda tutulması gerekir Prof. Dr. Mustafa Ferit Acar: "Sporun, çocukluk çağından itibaren mutlaka ön planda tutulması gerekir"
Prof. Dr. Mustafa Ferit Acar, çocukların geleceğimiz olduğunu, onlar için sağlıklı bir gelecek planlarken,  spor alanında da bunu iyi planlamak gerektiğini söyledi. Sporun öncelikle araç olarak çocuklar için çok iyi bir alan olduğunu söy...

Enduro'da ikinci yarış yapılıyor

Atletizmde hakem semineri düzenleniyor

KKTC Ferdi Kırış Şampiyonası yapıldı

Oklar Refik için atıldı!

RSS GÖZDEN KAÇMAYANLAR
   0    5    10    15    göster
CTP'de Akıncı'ya park tepkisi büyüyor CTP'de Akıncı'ya "park" tepkisi büyüyor
MYK Üyesi'nin paylaşımı sosyal medyada gündem oldu

Akıncı park eleştirini yanıtladı: Yarışmacı değilim... Ka...

Akıncı'nın "park toplantısı" tartışma yarattı. Uluçay: Pr...

Başbakanlık bürokratından Cumhurbaşkanlığı'na tepki...

İlginç bir hükümet yazısı: Özersay, Çavuşoğlu'na sordu......

RSS ADVERTORİAL
   0    5    10    15    göster
Kayseri Kombi Servisi Kayseri Kombi Servisi
Kombi son yıllarda ısınma ve sıcak ihtiyacı alanında en çok kullanılan ürün olarak dikkatleri çekmektedir. Bu kadar yoğun kullanılan kombilerin montaj aşamasından bakım ve tamir aşamasına kadar tüm kullanım alanlarında Kayseri kombi serv...

Kayseri Beyaz Eşya Servisi

"Diş tedavileri turizmi"

Colamerim Hakkında Kapsamlı Bilgi Farmareyon'dan!

Sitenize Fevreka ile Birlikte Yol Haritası Çizin

RSS MAHKEME İLANLARI
   0    5    10    15    göster
Gazimağusa Aile Mahkemesi - Celpname - Dava No: 70/2019 Gazimağusa Aile Mahkemesi - Celpname - Dava No: 70/2019
Gazimağusa Aile Mahkemesi - Celpname - Dava No: 70/2019

Gazimağusa Aile Mahkemesi - Celpname - Dava No: 54/2019

Girne Kaza Mahkemesi - Celpname - Dava No: 2138/2016

Girne Kaza Mahkemesi - Celpname - Dava No: 4181/2016

Lefkoşa Aile Mahkemesi - Mahkeme İlanı - Dava No: 211/16

RSS GÜNEY KIBRIS
   0    5    10    15    göster
Gündüz: Mağusa limanlarından çıkan gemilere kılavuzsuz çıkış belgesini kim verdi? Gündüz: "Mağusa limanlarından çıkan gemilere kılavuzsuz çıkış belgesini kim verdi?"
UBP Milletvekili Gündüz, Gazimağusa Limanı'ndan klavuz olmadan ayrılan gemiler hakkında, suç işlendiğini vurguladı ve “Mağusa limanlarından çıkan 4 gemiye kılavuzsuz çıkış belgesini kim verdi?” ifadelerini kulandı.

Anastasiades: "Kıbrıs'ta barış ve istikrar için çalışıyor...

Anastasiadis Mitsotakis ve Fabius ile görüştü

Rum İçişleri Eski Bakanı Sokratis Hasikos'un eşi olan Ali...

Cinayet zanlısı anne ve kızını öldürdüğünü itiraf etti

RSS MAGAZİN
   0    5    10    15    göster
Çocuk yıldız Mya- Lecia Naylor hayatını kaybetti Çocuk yıldız Mya- Lecia Naylor hayatını kaybetti
Çocuk yaşta şöhrete kavuşan oyuncu Mya- Lecia Naylor, henüz 16 yaşında hayata veda etti.

Muazzez Ersoy: "Lady Gaga beni taklit ediyor, ben ondan d...

Jennifer Lopez ile sevgilisi Alex Rodriguez nişanlandı

Ünlü oyuncu Selçuk Yöntem Kıbrıs'ta emlakçı tarafından do...

Ünlü sanatçı Mabel Matiz'in acı günü

RSS KİŞİSEL BAKIM
   0    5    10    15    göster
Güzellik sektörü Matrix'le fark yarattı Güzellik sektörü Matrix'le fark yarattı
Lords Palace Otel'de gerçekleştirilen Loreal Matrix Kuzey Kıbrıs semineri güzellik sektörünün temsilcilerini bir araya getirdi.

Uzmanlar öneriyor: "Hamile kalmak için gecede iki kez sev...

Egzamadan korunmak için 12 önlem

Yaşlılıkta seks kadına iyi geliyor fakat erkeğe yaramıyor...

Kadınlar ve erkeklerin cinsel ilişkiye yaklaşımlarının fa...

RSS YAŞAM
   0    5    10    15    göster
Dünyanın en iyi üç dağcısı Kanada'daki çığ felaketinde kayboldu Dünyanın en iyi üç dağcısı Kanada'daki çığ felaketinde kayboldu
Dünyanın yaşayan en iyi dağcılarından üçünün Kanada'da yaşanan çığ felaketi sonrasında kaybolduğu ve ölmüş olabileceği bildirildi.

Facebook: "1,5 milyon kullanıcımızın e-posta şifrelerini ...

Alkollü şahıs, aldığı cezanın az olmasına üzüldü: "Biraz ...

Stalin'e olumlu yaklaşan Rusların oranı ise yüzde 58'le r...

Star Wars'un yaratıcısı George Lucas, en sevdiği Star War...

RSS DOĞA VE ÇEVRE
   0    5    10    15    göster
Çevreci örgütler, Akkuyu'daki nükleer santrale karşı insan zinciri oluşturacak Çevreci örgütler, Akkuyu'daki nükleer santrale karşı insan zinciri oluşturacak
Nükleere Hayır Platformu’na bağlı örgüt, parti ve sendikalar, Çernobil faciasının 33. yılında Akkuyu’ya kurulması planlanan nükleer santrale karşı çıkmak amacıyla ara bölgede insan zinciri oluşturacak.

Buz parçası üzerinde sürüklenen kutup ayısı 700 kilometre...

Güney Asya'daki hava kirliliği yaşam süresini azaltıyor

Kıbrıs adasından, dünya için yeni iki örümcek türü keşfed...

Kanlıköy Barajı'ndan kurtarılan yaklaşık 8 bin balık doğa...

RSS BİLİM & TEKNOLOJİ
   0    5    10    15    göster
Evrim sürecinde kaybolan fabella kemiği insan vücuduna geri dönüyor Evrim sürecinde kaybolan fabella kemiği insan vücuduna geri dönüyor
Atalarımız olan primatlarda bulunan, ancak işlevsizliğinden ötürü zamanla yok olduğu düşünülen ilkel bir kemik, geçtiğimiz yüzyılla birlikte insan bedenine sessizce döndü.

NASA'nın uydu araştırması küresel ısınma verilerini doğru...

Bilim insanları evrendeki ilk moleküle ilişkin kanıt buld...

Samsung'un katlanabilir ekranlı telefonu arıza verdi: 1-2...

ABD'li kadın astronot Koch'dan rekor denemesi

RSS GURME
   0    5    10    15    göster
Şarabın tadında toprağın etkisi var mı? Şarabın tadında toprağın etkisi var mı?
Şarabın tadını, üzüm bağının bulunduğu toprağın etkilediğine dair anlayış giderek yaygınlaşıyor. Peki bunu destekleyen bilimsel veriler var mı?

Ustasından yılbaşında 3 farklı lezzet, 3 farklı tarif

Yolculuk sırasında tüketmemeniz gereken gıdalar

Balkonunuzda meyve sebze yetiştirmenin püf noktaları

IKEA yemek işine de el attı: Cook This Page

Currency rates
Kurlar Alıs Satış
USD 5.79 5.80
GBP 7.52 7.56
EUR 6.51 6.53
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
Nömetçı Eczane
banner
Anket
1 Mayıs İşçi ve Emekçi Bayramı’nın çalışanlara armağan edilmesi adına iş yerlerinin tam gün kapalı kalması gerektiğini düşünüyor musunuz?
Tüm işyerleri 1 Mayıs’ta kapalı olsun
Tüm işyerleri 1 Mayıs’ta açık olsun
Restaurant ve kafeler hariç tüm işyerleri kapalı olsun
Tüm Anketler
Köşe Yazarları