Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> KARPAZ 17 Mayıs 2018, Perşembe 16:34
banner

Karpaz muhtarları Başbakan ile görüştü... Erhürman: "Karpaz'a hastane şart"

Karpaz muhtarları Başbakan ile görüştü... Erhürman: Karpaz'a hastane şartKarpaz muhtarları, Başbakan Erhürman’ı ziyaret ederek, Karpaz Bölge Hastanesi konusunda destek istedi. Erhürman, bölgeye hastane yapılmasının şart olduğunu söyleyerek, “Desteğim tam” ifadelerini kullandı.
Paylaş  
12
2
13
0

Kıbrıs Postası - Rahmican Çalışkan

Bafra Muhtarı Selim Çetil, Pamuklu Muhtarı Hasan Çelik, Sipahi Köyü Muhtarı Göksal Hac Hasanoğlu, Pamuklu Spor Kulübü Başkanı Metin Türkmen ve İskele Milletvekili Biray Hamzaoğulları, Başbakan Tufan Erhürman’ı ziyaret ederek, Karpaz Bölge Hastanesi konusunda destek talep etti. Erhürman, bölgeye hastane yapılmasının şart olduğunu söyleyerek, desteğinin tam olduğunu dile getirdi ve Karpaz’a hastane projesi üzerinde çalıştıklarını da belirtti.

SELİM ÇETİL: “BAŞBAKAN İLE KARPAZ’IN DAHA HIZLI GELİŞTİRİLMESİ KONUSUNU ELE ALDIK”

Öte yandan, Bafra Muhtarı Selim Çetil, Başbakan Erhürman ile Karpaz’ın daha hızlı geliştirilmesi konusunu da ele aldıklarını belirterek, vatandaşın gelen turistlerle doğrudan temas ve etkileşim içinde olmasının Karpaz halkına daha yararlı olacağı konusunda hem fikir kaldıklarını söyledi.


banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
1
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner

Karpaz'da susuzluk ve kuraklık çok büyük sorun...
image Mehmetçikli tanınmış çiftçi, bağcı ve ünlü fırın kebapçı Hasan Efe, bölgede en büyük sorunun kuraklık yani susuzluk olduğunu belirtti ve Türkiye’den gelen suyun acil olarak bağlara verilmesi gerektiğini söyledi.
Dipkarpaz ÇATOM aşure dağıttı
image Dipkarpaz ÇATOM Yardımlaşma ve Kalkınma Kooperatifi, halka aşure dağıttı.
Karpaz bölgesi üvey evlat muamelesinden bezdi
image Doğu Akdeniz Üniversitesi'nin öğrenciler için Lefkoşa ve Girne'den ücretsiz otobüs servisine Yenierenköy Gençlik İnisiyatifi'nden tepki geldi.