Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> KARPAZ 25 Kasım 2018, Pazar 10:48
banner

Suphi Coşkun'dan Rum okullarına anlamlı 24 Kasım ziyareti

Suphi Coşkun'dan Rum okullarına anlamlı 24 Kasım ziyaretiDipkarpaz Belediye Başkanı Suphi Coşkun Öğretmenler Günü'nde bölgedeki Rum okullarını da ziyaret ederek, ayırım yapmaksınız oradaki öğretmenleri de unutmadığını ifade etti.
Paylaş  
18
13
18
0

Kıbrıs Postası-Sosyal Medya

Dipkarpaz Belediyesi'nin sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Belediye Başkanı Suphi Coşkun'un mesajı şu şekilde yer aldı: "Her Sene Olduğu Gibi Bu Senede Din, Dil, Irk Ayrımı Yapmaksızın; Dipkarpaz Rum İlkokulu ve Rum Ortaokulu ile Dipkarpaz İlkokulu ve Recep Tayyip Erdoğan Ortaokulu Öğretmenlerimizi Unutmadık.
        
Bu vesile ile; Geleceğimizin Mimarı Olan Tüm Öğretmenlerimizin, "24 Kasım Ögretmenler Gününü" En İçten Dileklerimle Kutlarım"
        

banner

banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner
banner

Dipkarpaz Polis Karakolu telefon hattı arızalı... 0548 811 77 64'ten ulaşılab...
image Dipkarpaz bölgesinde telefon hatlarında meydana gelen arızadan dolayı Dipkarpaz Polis Karakolu mevcut hattı devre dışı kaldı.
Tarım Dairesi eğitim çalışmalarına bu hafta Yeşilköy ile devam etti
image Tarım ve Doğal Kaynaklar Bakanlığı’na bağlı Tarım Dairesi, üreticileri bilgilendirme çalışmaları çerçevesinde tarla günü ve gece eğitimini, bu hafta Yeşilköy ile sürdürdü.
Tarım Dairesi eğitim çalışmalarına Yeşilköy'de devam edecek
image Tarım Dairesi, üreticileri bilgilendirme çalışmaları çerçevesindeki eğitimlerini önümüzdeki hafta Yeşilköy'de sürdürecek.