Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> KARPAZ 2 Nisan 2019, Salı 07:00
banner

Kıbrıs Vakıflar Bankası'ndan Dipkarpaz İlkokulu'na kitap bağışı

Kıbrıs Vakıflar Bankası'ndan Dipkarpaz İlkokulu'na kitap bağışıKıbrıs Vakıflar Bankası, sosyal sorumluluk projesi kapsamında her çocuğa kitap kampanyası başlattı.
Paylaş  
4
2
4
0

Kıbrıs Vakıflar Bankası, sosyal sorumluluk projesi kapsamında her çocuğa kitap kampanyası başlattı.

Bu sosyal sorumluluk projesiyle tüm çocukların kitap okuma alışkanlığını arttırmak ve kitap sevgisini daha ileri taşımak hedefleniyor.  

Proje kapsamında ilk olarak Dipkarpaz İlkokulu’na ziyaret gerçekleştirildi. Ziyarette ilkokul ve anasınıfındaki tüm çocuklara kitap hediye edilerek Okul Müdürü ve Okul Aile Başkanı ile okulun sıkıntıları ve durumu hakkında detaylı bilgi alındı.

Ziyarette konuşan Vakıflar Bankası Genel Müdürü M. Cengiz Erçağ, “çocuklarımızın kitap okuması için herhangi bir yaş veya zaman diliminin bulunmadığı, kitap okumanın her yaşta, her zaman, her yerde yapılabilen en kolay ve en eğlenceli aktivite olduğunu” vurguladı. “Küçük yaşta kitap okuma alışkanlığının kazandırılması adına Vakıflar Bankası olarak çaba sarfetmekten geri durmayacaklarını” dile getirerek Dipkarpaz İlkokulu Müdürüne çalışmalarında başarılar diledi.


banner

banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner
banner

Yeşilköy'de domates güvesi ile mücadele konulu eğitim verilecek 
image Yeşilköy'de domates güvesi  ile biyoteknik mücadele konulu uygulamalı eğitim verilecek
Yeşilköy sahilinde ceset bulundu
image Karpaz bölgesinde, Yeşilköy'ün kuzey sahilinde dere yatağı mevkiinde kayalıklar arasında çürümüş ve tanınmaz halde bir ceset bulundu.
Karpaz bölgesinde bugün elektrik kesintisi var
image Bafra ve Sipahi Trafo Merkezlerinde yapılacak bakım- onarım çalışması nedeniyle bugün Karpaz bölgesinde otellerin bulunduğu Bafra bölgesi de dahil geniş bir bölgeye elektrik verilemiyor.