Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> KARPAZ 6 Nisan 2019, Cumartesi 10:47
banner

GAÜ Sağlık Meslek Yüksekokulu öğrencileri, Karpaz bölgesinde doğa temizliği gerçekleştirdi

GAÜ Sağlık Meslek Yüksekokulu öğrencileri, Karpaz bölgesinde doğa temizliği gerçekleştirdiGirne Amerikan Üniversitesi (GAÜ) Sağlık Meslek Yüksekokulu Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik Ön Lisans Programı 1. ve 2. sınıf öğrencileri, Karpaz bölgesinde sosyal sorumluluk projesi gerçekleştirdi.
Paylaş  
6
3
5
0

Sosyal Sorumluluk projesine öncülük eden GAÜ Kütüphane ve Dökümantasyon Direktörü Serkan İpekçi yaptığı açıklamada, Karpaz bölgesinde bulunan Büyükkonuk Köyü'nde gerçekleşen etkinlikte öncelikle Büyükkonuk-Kaplıca Köyleri arasındaki yürüyüş yolunda uzun saatler çöp topladıklarını belirtti. İpekçi açıklamasının devamında ise şunları söyledi;

“Büyükkonuk Belediyesi, öğrencilerimizi başkanlık makamında kabul ederek teşekkürlerini ilettiler ve ikramda bulundular. Belediye Başkanı Ahmet Sennaroğlu'nun sağlık sorunu nedeniyle katılamadığı kabulü, belediyenin İdare Müdürü Hasan Evren gerçekleştirdi. Hatıra fotoğraflarının ardından Büyükkonuk Köyü'nü gezen öğrencilerimiz, bizzat belediye yetkililerinden köyün tarihi, yapısı, nüfusu ve belediye etkinlikleri hakkında bilgi aldılar. Söz konusu ziyaret yine belediyeye ait Pine View Sosyal Tesisleri'nde belediyenin öğrencilerimize yemek ikramı ve kısa bir doğa yürüyüşü ile son buldu.”


banner

banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner
banner

Dipkarpaz Polis Karakolu telefon hattı arızalı... 0548 811 77 64'ten ulaşılab...
image Dipkarpaz bölgesinde telefon hatlarında meydana gelen arızadan dolayı Dipkarpaz Polis Karakolu mevcut hattı devre dışı kaldı.
Tarım Dairesi eğitim çalışmalarına bu hafta Yeşilköy ile devam etti
image Tarım ve Doğal Kaynaklar Bakanlığı’na bağlı Tarım Dairesi, üreticileri bilgilendirme çalışmaları çerçevesinde tarla günü ve gece eğitimini, bu hafta Yeşilköy ile sürdürdü.
Tarım Dairesi eğitim çalışmalarına Yeşilköy'de devam edecek
image Tarım Dairesi, üreticileri bilgilendirme çalışmaları çerçevesindeki eğitimlerini önümüzdeki hafta Yeşilköy'de sürdürecek.