Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> KARPAZ 9 Ekim 2019, Çarşamba 18:27
banner

Suphi Coşkun sert konuştu: "Satılık kalemlere hodri meydan!"

Suphi Coşkun sert konuştu: Satılık kalemlere hodri meydan!İrfan Batu'nun sunduğu Kıbrıs Postası TV Ana Haber'e bağlanan Dipkarpaz Belediye Başkanı Suphi Coşkun makam aracına getirilen haciz konusu ile ilgili, "Kalemini maalesef başkalarına satan kişiler benim şovmenlik yaptığımı söylüyor, kimin şovmenlik yaptığını herkes çok iyi biliyor. Hodri meydan" dedi.
Paylaş  
5
4
5
1

banner

Kıbrıs Postası

İrfan Batu’nun sunduğu Kıbrıs Postası TV Ana Haber’e bağlanan Dipkarpaz Belediye Başkanı Suphi Coşkun makam aracına getirilen haciz konusu ile ilgili, Dipkarkaz halkının yasalar ile yaşadığını, yasalara saygılı olduklarını, ancak uygulamada yanlışlık olduğunu vurguladı ve “Kalemini maalesef başkalarına satan kişiler benim şovmenlik yaptığımı söylüyor, kimin şovmenlik yaptığını herkes çok iyi biliyor. Hodri meydan” ifadelerine yer verdi.

Söz konusu borcun geçmiş belediye döneminde olan bir borç olduğunu dile getiren Suphi Coşkun “Geçmiş Belediye halka hizmet olarak bu borcu yapmıştır” dedi.

Ayrıca borcun 30 bin TL değil, 10 bin TL olduğunun altını çizen Coşkun, “KIB-TEK Dipkarpaz’da hizmet adına yapılan hizmeti haciz olarak işletecekse, KKTC’nin her yerine işletmeli. Deneyler farelerin üzerinde yapılıyor, siz bu halkı ne olarak görüyorsunuz?” ifadelerini kullandı.

“SATILIK KALEMLERE HODRİ MEYDAN!”

Sistemin çalışması, ancak eşit şekilde çalışması gerektiğini belirten Suphi Coşkun, şunları söyledi: “Fikri Ataoğlu’na gerçekten sonsuz teşekkür ediyorum. Fikri bey sadece şimdi değil, geçmişte de bize yardımcı oldu.

Ataoğlu’nun ailesinin de bölgemizde yaşadığı için bu yardımı kabul ettim.

Kalemini maalesef başkalarına satan kişiler benim şovmenlik yaptığımı söylüyor, kimin şovmenlik yaptığını herkes çok iyi biliyor. Hodri meydan.

Benim eşeğe binmem siyasetteki çifte standarda yöneliktir”

COŞKUN, KENDİ ŞİRKETİNE PARA AKTARDIĞI İDDİALARINI YANITLADI…

Belediyenin kasasından kendi şirketine para aktardığı iddialarına cevap veren Suphi Coşkun, şunları kaydetti: “Petrol bile alınacaksa 3 firmadan teklif alınması gerekir.

Dipkarpaz’da bugün sadece 1 tane petrol istasyonu var.

İki tane hırdavatçı var, biri benim biri başkasının.

Her hırdavatçı sana mal vermiyor, dolayısıyla iki hırdavatçıdan da ürün alındı.

Dipkarpaz Belediyesi’nin adını kötüye çıkarmak için bazı kalemler girişimde bulunuyor. Biz belediyeyi devraldığımızda grev ile devraldık, şimdi ise maaşlar ödeniyor”

ATAOĞLU: “BU KATKIYI DİPRKARPAZ HALKI ADINA YAPTIM”

Konuyla ilgili Kıbrıs Postası TV Ana Haber’e Fikri Ataoğlu, ise, bu işi yaparken reklam amaçlı yapmadığına dikkat çekti ve “Dipkarpaz Belediye Başkanı’nın aracının alınması halka yöneliktir, dolayısıyla bu katkıyı Diprkarpaz halkı adına yaptım” şeklinde konuştu.

Belediyeleri siyasi olarak ayırmadığını, hizmetine göre baktığını söyleyen Fikri Ataoğlu, “2009 yılından kalan borcun bu rakama çıkmasından dolayı belediyenin hangi partiye bağlı olduğuna bakmazsınız işin gizli kalmasını talep ettim” ifadelerini kullandı.

DP GENEL BAŞKANLIĞI KONUSU…

Öte yandan Ataoğlu, Demokrat Parti (DP) Genel Başkan adaylığı ile ilgili olarak ise şunlardan bahsetti: “Bütün ilçelerdeki ziyaretini gerçekleştirdim, enine boyuna tartıştım başkanlık için önümüzdeki günlerde kararımı verip, bunu basın aracılığı ile duyuracağız”

banner

banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
2
 
0
 
6
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
1
ONAY BEKLEYENLER
0
9 Ekim 2019, Çarşamba
rodrigos         - meksigano
Mağusa belediyesi gibi battığını duyduk.Fazla personel alımı. AÇIKLASIN GEÇMİŞTE KAÇ KİŞİ İDİ. ŞİMDİ KAÇ KİŞİ. HADE DİYELİM BİZİ KANDIRDIN.ALLAHIDAMI KANDIRACAN. EŞŞEĞE BİNECEĞİNE YAYAN GİT İŞE.

banner
banner
banner
banner

KTOEÖS Erenköy Lisesi'nde grev yaptı
image KTOEÖS, Erenköy Lisesi'nde bugün 08.30 - 12.30 saatleri arasında grev yaptı.
Ani ölüm!
image Sipahi'de Kyriacos Antoniou, evinde aniden rahatsızlanarak yaşamını yitirdi.
Dipkarpaz Belediye Başkanı dediğini yaptı: İşe eşekle gitti!
image Dipkarpaz Belediye Başkanı Suphi Coşkun'un makam aracına haciz gelmesinin ardından yaptığı açıklamanın arkasında durdu; bu sabah işe eşekle gitti.