Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
banner
 
 
UKÜ'lü Doç. Dr. Gür, ebeveynleri özgül öğrenme güçlüğü konusunda uyardı

SON DAKİKA
Meclis Genel kurulu yarın toplanacaK "Lefkoşa Türkcell'le Koşuyor" Maratonu sonuçları açıklandı Cumhurbaşkanı Akıncı'nın Kıbrıs sorunuyla ilgili basın konferansı yarın... Sol Hareket: "Müzakereler bir an önce Guterres çerçevesi temelinde başlamalı" Atakan: "Amacımız kaçak taşımacılığa son vermek" Lefkoşa Turkcell'le koşuyor maratonu halk koşusu yapıldı "2019'da Türkiye KKTC'ye 750 milyon TL destek sağlayacak" Trafik kavgasından 6 kişi tutuklandı İskele'de "huzur operasyonu" Terzioğlu yarın anılacak Derinya ve Aplıç kapıları yarın geçişlere açılıyor Sertoğlu: "Kurumun ileriye taşınması için kararlı adımlar atacağız" "Lefkoşa Turkcell'le Koşuyor Maratonu'na start verildi KKTC'ye Türkiye'den sonra en çok turist Almanya, İngiltere ve Çekya'dan geliyor Livia Tekin: "Kendi paramla aldığım evden sokağa atılıyorum" Polisten Girne Dağyolu'nu kullananan sürücülere uyarı
banner
banner
banner
banner
DAÜ Eğitim Fakültesi yeni öğrencileriyle bir araya geldi
DAÜ Eğitim Fakültesi yeni öğrencileriyle bir araya geldi Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ) Eğitim Fakültesi,Temel Eğitim Bölümü 2018-2019 Akademik Yılı Güz Döneminde yeni kayıt olan öğrencileri için bir oryantasyon etkinliği düzenledi.
DAÜ Gastronomi ve Mutfak Sanatları Bölümü uluslararası yarışmada
DAÜ Gastronomi ve Mutfak Sanatları Bölümü uluslararası yarışmada Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ) Turizm Fakültesi, 12-17 Kasım 2018 tarihleri arasında Hollanda’nın Leeuwarden şehrinde bu yıl 31.’si düzenlenen Avrupa Otelcilik ve Turizm Okulları Birliği (AEHT) konferans ve gastronom...
DAÜ Dr. Fazıl Küçük Tıp Fakültesi’nden Transplant haftası açıklaması
DAÜ Dr. Fazıl Küçük Tıp Fakültesi'nden Transplant haftası açıklaması Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ) Dr. Fazıl Küçük Tıp Fakültesi, toplum sağlığıyla ilgili konularda büyük bir duyarlılıkla toplumu bilgilendirmeye ve çok merak edilen soruların cevaplanmasında aracılık etmeye devam ediy...
RDÜ, 15 Kasım dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı
RDÜ, 15 Kasım dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı Rauf Denktaş Üniversitesi, KKTC’nin kuruluş yıldönümü dolayısıyla mesaj yayınladı.
LAÜ Öğretim Üyesi Yağmur’dan “14 Kasım Dünya Diyabet Günü” açıklaması
LAÜ Öğretim Üyesi Yağmur'dan 14 Kasım Dünya Diyabet Günü açıklaması Lefke Avrupa Üniversitesi (LAÜ) Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Cahide Yağmur,“14 Kasım Dünya Diyabet Günü” dolayısıyla diyabet ve beslenme konusu ile ilgili detaylı bil...
DAÜ Sağlık Bilimleri Fakültesi 14 Kasım Dünya Diyabet Günü nedeniyle açıklamada bulundu
DAÜ Sağlık Bilimleri Fakültesi 14 Kasım Dünya Diyabet Günü nedeniyle açıklamada bulundu Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ) Sağlık Bilimleri Fakültesi, Hemşirelik Bölümü Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Handan Sezgin, 14 Kasım Dünya Diyabet Günü nedeniyle açıklamalarda bulundu.
DAÜ'de “Diyabetin Aileye, Ailenin Diyabete Etkisi” konulu panel gerçekleşecek
DAÜ'de Diyabetin Aileye, Ailenin Diyabete Etkisi konulu panel gerçekleşecek Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ) Sağlık Bilimleri Fakültesi, Hemşirelik Bölümü “Diyabetin Aileye, Ailenin Diyabete Etkisi” konulu panel gerçekleştirecek.
UKÜ Hemşirelik Programı, Nijerya Hemşirelik-Ebelik-Konseyi tarafından akredite edildi
UKÜ Hemşirelik Programı, Nijerya Hemşirelik-Ebelik-Konseyi tarafından akredite edildi Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi (UKÜ) Sağlık Bilimleri Yüksekokulu bünyesinde yer alan İngilizce Hemşirelik Programı,Nijerya Hemşirelik-Ebelik-Konseyi tarafından akredite edildi.
DAÜ, Tuluhan Tekelioğlu’nu ağırlıyor
DAÜ, Tuluhan Tekelioğlu'nu ağırlıyor Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ) Sosyal ve Kültürel Aktiviteler Müdürlüğü yazar ve sunucu Tuluhan Tekelioğlu’nu öğrencilerle buluşturuyor.
KAÜ Rektörü Prof. Dr. Uğur Özgöker: "Türkiye, Kıbrıs'ı elinde tutmak zorunda"
KAÜ Rektörü Prof. Dr. Uğur Özgöker: Türkiye, Kıbrıs'ı elinde tutmak zorunda Kıbrıs Amerikan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Uğur Özgöker, Türkiye'nin en önemli dış politika konularından birinin Doğu Akdeniz'in stratejik güvenliği olduğunu belirterek, "Doğu Akdeniz'i önemli kılan en önemli sebe...
GAÜ Canterbury Kampüsü 2018-2019 akademik yılı güz dönemi derslerine devam ediyor
GAÜ Canterbury Kampüsü 2018-2019 akademik yılı güz dönemi derslerine devam ediyor Girne Amerikan Üniversitesi’nin (GAÜ), 3 kıtada bulunan kampüslerinden birisi olan GAÜ İngiltere Canterbury Kampsü, 2018-2019 Akademik yılı derslerine, çeşitli kültür turları ve interaktif dersleri ile devam ediyor.
KISBÜ Rektörü, Nevşehir’de düzenlenen EMI kongresine katıldı
KISBÜ Rektörü, Nevşehir'de düzenlenen EMI kongresine katıldı Kıbrıs Sosyal Bilimler Üniversitesi'nin katkılarıyla gerçekleştirilen "2. Uluslararası EMI Girişimcilik ve Sosyal Bilimler Kongresi” Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi ev sahipliğinde gerçekleştirildi.
banner
banner
banner
Ulu Önder Atatürk LAÜ'de törenle anıldı
Ulu Önder Atatürk LAÜ'de törenle anıldı Lefke Avrupa Üniversitesi (LAÜ) tarafından Türkiye Cumhuriyeti'nin Kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'ün 80. ölüm yıldönümü nedeniyle anma töreni yapıldı.
DAÜ'de "Üniversitelerde İngilizce'nin Eğitim Dili Olarak Kullanılması" sempozyumu yapıldı
DAÜ'de Üniversitelerde İngilizce'nin Eğitim Dili Olarak Kullanılması sempozyumu yapıldı Doğu Akdeniz Üniversitesi, “Üniversitelerde İngilizce’nin Eğitim Dili Olarak Kullanılması: Bütüncül Bir Yaklaşım” sempozyumunun üçüncüsüne ev sahipliği yaptı.
DAÜ Bilgisayar ve Teknoloji Yüksek Okulu'ndan Kayıp Şahıslar Komitesi çalışanlarına kurs
DAÜ Bilgisayar ve Teknoloji Yüksek Okulu'ndan Kayıp Şahıslar Komitesi çalışanlarına kurs Doğu Akdeniz Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (DAÜ-SEM) organizasyonunda DAÜ Bilgisayar ve Teknoloji Yüksekokulu (BTYO) tarafındanKayıp Şahıslar Komitesi çalışanlarına eğitim kursu gerçekleştiriliyor.
The American Future College öğrencileri,  doğa ile iç içe bir eko gün geçirdi
The American Future College öğrencileri,  doğa ile iç içe bir eko gün geçirdi Girne American Üniversitesi (GAÜ) Okullar Grubu’na Bağlı Lefkoşa-Güzelyurt anayolu üzerinde bulunan The American Future College, anlamlı ve eğlenceli bir okul gezisi düzenledi.
TUBİTAK ULAKBİM KKTC üniversiteleri eğitim semineri, GAܒde gerçekleşti
TUBİTAK ULAKBİM KKTC üniversiteleri eğitim semineri, GAÜ'de gerçekleşti Girne Amerikan Üniversitesi (GAÜ), TÜBİTAK ULAKBİM iş birliğiyle “DergiPark Eğitim Semineri” düzenlendi.
Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk DAܒde anıldı
Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk DAÜ'de anıldı Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk Doğu Akdeniz Üniversitesi’nde (DAÜ) düzenlenen çeşitli etkinliklerle ölümünün 80’inci yılında anıldı.
"Yunan Dili Derneği" kuruldu
Yunan Dili Derneği kuruldu Çağdaş Yunan Dili ve Yunancayla ilgili bölümlerin mezunlarının bir araya gelerek oluşturduğu Yunan Dili Derneği (YUDER) kuruldu.
GAÜ Eğitim Fakültesi'nden 10 Kasım Atatürk'ü anma programı
GAÜ Eğitim Fakültesi'nden 10 Kasım Atatürk'ü anma programı Girne Amerikan Üniversitesi Eğitim Fakültesi'nin düzenlediği 10 Kasım Atatürk'ü Anma Programı GAÜ Spectrum Uluslararası Kongre Merkezi'nde gerçekleşti.
Milli Eğitim ve Kültür Bakanı Özyiğit DAܒde sempozyuma katıldı
Milli Eğitim ve Kültür Bakanı Özyiğit DAÜ'de sempozyuma katıldı Milli Eğitim ve Kültür Bakanı Cemal Özyiğit, Doğu Akdeniz Üniversitesi'nin (DAÜ) ev sahipliğinde, ODTÜ Kuzey Kıbrıs Kampusü ve Cambridge University Press'in işbirliğiyle gerçekleştirilen "Üniversitelerde İngilizce'nin...
RSS İÇ HABERLER
   0    5    10    15    göster
Başbakan Yardımcılığı ve Dışişleri Bakanlığı: Paylaşmayı reddediyor olmalarına göz yummayacağız Başbakan Yardımcılığı ve Dışişleri Bakanlığı: "Paylaşmayı reddediyor olmalarına göz yummayacağız"
Başbakan Yardımcılığı ve Dışişleri Bakanlığı, Güney Kıbrıs Rum Yönetimi’nin Doğu Akdeniz’deki tek yanlı faaliyetlerine ilişkin yazılı açıklama yaptı.

Her Daim Dostlar Kıbrıs'ta trenli zamanlara yolculuk yapt...

Talat: "Kıbrıs sorununun her şartta çözüleceğine inanıyor...

Bakan Şahali, neden ithal izni verildiğine açıklık getird...

Avustralya'da KKTC'nin kuruluşunun 35. yıl dönümü kutland...

RSS TÜRKİYE
   0    5    10    15    göster
Türkiye'nin gündeme taşıdığı Myanmar kararına BM'de büyük destek Türkiye'nin gündeme taşıdığı Myanmar kararına BM'de büyük destek
Türkiye'nin başı çektiği, Myanmar'daki insan hakları ihlallerini kınayan ve hesap verebilirlik çağrısı yapan Birleşmiş Milletler kararı büyük destek aldı.

Akar'dan ABD'li senatörlere terör örgütü YPG tepkisi

Erdoğan ile Trump telefonda görüştü

Türkiye Ticaret Bakanı Pekcan: "Türk Eximbank'ın kapıları...

İstanbul'da operasyon! Öğretim üyeleri gözaltında

RSS İNGİLTERE
   0    5    10    15    göster
Cumhuriyet Bayramı Londra'da da kutlandı Cumhuriyet Bayramı Londra'da da kutlandı
Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin 35’inci Kuruluş Yıldönümü İngiltere’nin başkenti Londra’da da kutlandı.

İngiltere Başbakanı May: "Brexit anlaşması doğru yol, bun...

AB Konsey Başkanı: "Brexit'i tamamlamak için 25 kasımda l...

İngiltere Bakanlar Kurulu, Brexit anlaşmasını onayladı

Çocuklarına 'Adolf' ismini veren İngiliz çift terör örgüt...

RSS DÜNYA
   0    5    10    15    göster
New York Times'tan 'Kaşıkçı cinayeti' videosu New York Times'tan 'Kaşıkçı cinayeti' videosu
Amerikan New York Times gazetesince, Suudi gazeteci Cemal Kaşıkçı cinayetinin kronolojisinin aktarıldığı bir video yayınlandı.

İran Cumhurbaşkanı Ruhani, Iraklı mevkidaşıyla bölgesel k...

Uluslararası Af Örgütü'nden Hudeyde'de "siviller korunmuy...

İsveç'te Arakan konferansı

ABD Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Nauert'ten Kerkük petrolü...

RSS ADLİ HABERLER
   0    5    10    15    göster
15 kilo uyuşturucu Mağusa'da sahile vurdu 15 kilo uyuşturucu Mağusa'da sahile vurdu
Mağusa'da dün 15 kilo uyuşturucu madde sahile vurdu.

Mersin'den TIR'la Mağusa Limanı'na gelen 12 mülteci sınır...

ELAM eylem yaptı, Lokmacı ve Ledra kapılarında geçiş geçi...

Gönyeli'de iş kazası: İnşaat işçisi Demir, 5'inci kattan ...

Kullanılmayan işçi evine yıldırım düştü!

RSS TOPLUM
   0    5    10    15    göster
Engelsiz Işıklar Ritim grubu, Uluslararası Engelsiz Sanat Festivalinde KKTC'yi temsil etti Engelsiz Işıklar Ritim grubu, "Uluslararası Engelsiz Sanat Festivali"nde KKTC'yi temsil etti
Sosyal Hizmetler Dairesi’ne bağlı Güneşköy 18 Yaş Üstü Rehabilitasyon Engelli Merkezi’ne devam eden özel gereksinimli gençler, Mersin’de düzenlenen Uluslararası Engelsiz Sanat Festivali’ne katıldı.

Tacize uğrayan okul çağındaki kız çocukları ne yapmalı?

"Triple P" programıyla ailelere eğitimler verilecek

"8 Ekim Dünya Lions Hizmet Günü" dolayısıyla yarın etkinl...

Dünya Yalnız Bizim Değil Hareketi: "Hayvan Refahı Yasası ...

RSS SAĞLIK
   0    5    10    15    göster
Sağlık Bakanlığı, Yaşlılık ve yaşlılıkta yaşanan sorunlar konulu seminer düzenliyor Sağlık Bakanlığı, "Yaşlılık ve yaşlılıkta yaşanan sorunlar" konulu seminer düzenliyor
Sağlık Bakanlığı, Pazartesi günü, “Yaşlılık Ve Yaşlılıkta Yaşanan Sorunlar” konulu seminer düzenliyor.

Dr. Nilüfer Rahmioğlu Ramiz, dünyanın en prestijli geneti...

Tabipler Birliği: "Ülkede antibiyotik kullanımında büyük ...

"Bazı kurul ilaçları artık devlet hastanesi eczanelerinde...

"Kalp hastalıkları olanlar bu aylarda daha dikkatli olmal...

RSS EKONOMİ
   0    5    10    15    göster
Dövizde düşüş devam ediyor! Dövizde düşüş devam ediyor!
Sterlin 6.8’i gördü…

Dolar/TL, yönünü aşağı çevirdi

İş Kadınları Derneği: "Krizi fırsata çevirmesini bilelim"

"2019'da Türkiye KKTC'ye 750 milyon TL destek sağlayacak"

Sertoğlu: "Kurumun ileriye taşınması için kararlı adımlar...

RSS KÜLTÜR-SANAT
   0    5    10    15    göster
Çocuk Hakları Paneli ve Sergisi, 19 Kasım Pazartesi günü Bedesten'de gerçekleşecek Çocuk Hakları Paneli ve Sergisi, 19 Kasım Pazartesi günü Bedesten'de gerçekleşecek
SOS Çocuk Köyü, Kıbrıs Çocuk Vakfı ve Evrensel Çocuk Hakları Derneği’nin ortaklaşa düzenleyeceği, “Çocuklar Çok Haklı” temalı Çocuk Hakları Paneli ve Sergisi, 19 Kasım 2018 Pazartesi günü Lefkoşa Bedesten’de gerçekleşecek.

"#Şiir Sokakta" yayımlandı... Tüm geliri MS hastalarına b...

"Kısmet" Florida'da

"Sonbahar Tango Günleri" yarın başlıyor

İpek Deniz Karagöz'ün "Sekiz/Eight" adlı sergisi 19 Kasım...

RSS TURİZM
   0    5    10    15    göster
KKTC'ye Türkiye'den sonra en çok turist Almanya, İngiltere ve Çekya'dan geliyor KKTC'ye Türkiye'den sonra en çok turist Almanya, İngiltere ve Çekya'dan geliyor
Turistik konaklama tesislerindeki doluluk oranlarına bakıldığında, ülkenin turizm sezonu Mart ile Ekim aylarını kapsıyor. Geride bıraktığımız turizm sezonunda, Türkiyeli turistlerden sonra ülkeyi en çok Almanya, İngiltere ve Çekyalı turi...

Turizm ve Çevre Bakanı Ataoğlu, fuarda sektör temsilciler...

KITOB Başkanı Özboğaç: "Akdeniz turizminde Kuzey Kıbrıs h...

Savaşan, Turizm Zirvesi'nde KKTC'yi temsil etti

Tatlısu'da 3 bin yıllık antik mezar bulundu...

RSS EMLAK
   0    5    10    15    göster
OMAĞ Intense, Creditwest Bank'ın yatırım finansman garantörlüğü ile gerçekleşiyor OMAĞ Intense, Creditwest Bank'ın yatırım finansman garantörlüğü ile gerçekleşiyor
Creditwest Bank ve OMAĞ Development arasında yatırım finansman garantörlük anlaşması imzalandı.

Kıbrıs Developments'ten, "TÜRK LİRASI ÖDE, DÖVİZ KAZAN" k...

Magic Plus görkemli bir törenle açıldı

Güney Kıbrıs'ta ev ve daire fiyatlarında artış...

Milos Park Homes'un başarı hikayesi DAÜ'de anlatıldı

RSS SPOR
   0    5    10    15    göster
Türk futbolunun önemli isimlerinden Metin Türel hayatını kaybetti Türk futbolunun önemli isimlerinden Metin Türel hayatını kaybetti
Türk futboluna kaleci ve teknik adam olarak uzun yıllar hizmet eden spor adamı Metin Türel kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi.

Beşiktaş'ın borcu belli oldu

Galatasay, Ribery ile olan davasından ucuz kurtuldu

Golfte 15 Kasım Cumhuriyet Kupası Şampiyonu George Offord

Offroad şampiyonası Hipodromda devam ediyor

RSS GÖZDEN KAÇMAYANLAR
   0    5    10    15    göster
Özel Haber... Anastasiadis: Önce Kıbrıslı Türkler, Türkiye ile göbek bağını kesecek.. Özel Haber... Anastasiadis: Önce Kıbrıslı Türkler, Türkiye ile göbek bağını kesecek..
Anastasiadis'in kafasındaki yol haritası #gözdenkaçmadı

UBP'den Toros'a tepki

Özdemir Tokel'den ilginç iddia: UBP'li hükümet çok yakın

Özersay'ın mesajı Akıncı'ya mı?

Ekmekci'den çarpıcı yorum: Anastasiadis'in avukatlığını y...

RSS ADVERTORİAL
   0    5    10    15    göster
Colamerim Hakkında Kapsamlı Bilgi Farmareyon'dan! Colamerim Hakkında Kapsamlı Bilgi Farmareyon'dan!
Günlük yaşantıyı doğrudan etkileyen bel ağrısışikayetigiderek çekilmez bir hal alabiliyor.

Sitenize Fevreka ile Birlikte Yol Haritası Çizin

Holiganbet Yeni Giriş Adresi

Kıbrıs Araba Alım ve Satımı İçin En İdeal Site

Grandbetting Yeni Giriş Adresi

RSS MAHKEME İLANLARI
   0    5    10    15    göster
Girne Kaza Mahkemesi - Celpname - Dava No: 2138/2016 Girne Kaza Mahkemesi - Celpname - Dava No: 2138/2016
Girne Kaza Mahkemesi - Celpname - Dava No: 2138/2016

Girne Kaza Mahkemesi - Celpname - Dava No: 4181/2016

Lefkoşa Aile Mahkemesi - Mahkeme İlanı - Dava No: 211/16

Lefkoşa Aile Mahkemesi - Mahkeme İlanı - Dava No: 350/15

Lefkoşa Kaza Mahkemesi - Tereke - Tereke No: 14/2016

RSS GÜNEY KIBRIS
   0    5    10    15    göster
Anastasiadis: Sadece vermekle Kıbrıs sorunu çözülmüyor Anastasiadis: "Sadece vermekle Kıbrıs sorunu çözülmüyor"
“Kıbrıs Cumhuriyeti” Cumhurbaşkanı Nikos Anastasiadis, Kıbrıs sorununa ilişkin Kıbrıs Türk tarafına yönelik eleştirilerde bulunarak “sadece vermekle Kıbrıs sorunu çözülmez” şeklinde konuştu.

Kıbrıslı Türk ve Rum öğrencilerin Strazburg ziyareti Rum ...

Rum-Rus ilişkilerinde yeni gerilim...

Rum Yönetimi Piri'nin raporunu hoş karşılamadı...

KKTC'deki köylerine geri dönmek isteyen Maronitlerin sayı...

RSS MAGAZİN
   0    5    10    15    göster
Kıbrıslı oyuncu Hazar Ergüçlü oynadığı bir filmin galasına ilk kez KKTC'de katıldı Kıbrıslı oyuncu Hazar Ergüçlü oynadığı bir filmin galasına ilk kez KKTC'de katıldı
Ünlü Kıbrıslı Türk oyuncu Hazar Ergüçlü, oynadığı “Her Şey Seninle Güzel” filminin galasına memleketi Kuzey Kıbrıs’ta katıldı.

Günay Mimar, O Ses Türkiye'de

Kıbrıslı sanatçı Ziynet Sali isyan etti: "Yalan, iftira!"

Moğollar'ın kurucusu hayatını kaybetti

iPhone X ile ilk müzik videosu Kıbrıs'ta çekildi

RSS KİŞİSEL BAKIM
   0    5    10    15    göster
Uzmanlar öneriyor: Hamile kalmak için gecede iki kez sevişin! Uzmanlar öneriyor: "Hamile kalmak için gecede iki kez sevişin!"
Gecede sadece bir kez mi ilişkiye giriyorsunuz? Doğal yollardan çocuk sahibi olamamanızın sebebi bu olabilir. Yeni bilimsel bulgulara göre, gecede üç saat içinde ikinci kez ilişkiye girmek gebelik şansını artırıyor.

Egzamadan korunmak için 12 önlem

Yaşlılıkta seks kadına iyi geliyor fakat erkeğe yaramıyor...

Kadınlar ve erkeklerin cinsel ilişkiye yaklaşımlarının fa...

Arkanıza bakmadan kaçmanız gereken 5 erkek modeli

RSS YAŞAM
   0    5    10    15    göster
Almanya'da 4 Türk Kahramanlık Madalyasına layık görüldü Almanya'da 4 Türk "Kahramanlık Madalyası"na layık görüldü
Almanya'nın Kuzey Ren Vestfalya (KRV) Eyalet Başbakanı Armin Laschet, başkalarının hayatını kurtarmak için kendi hayatlarını tehlikeye atan ve aralarında 4 Türk'ün de bulunduğu 21 kişiye 'Kahramanlık Madalyası' takdim etti.

Çin'de 7 yaşındaki kızını öldüren kadın: "Telefonda çok f...

Zayn Malik: "Artık Müslüman değilim"

Ronaldo'nun başı bağlandı

Tom Cruise tekrar "Jack Reacher" olamayacak

RSS DOĞA VE ÇEVRE
   0    5    10    15    göster
Son yarım asırda doğal yaşamın 'Yüzde 60'ı yok oldu' Son yarım asırda doğal yaşamın 'Yüzde 60'ı yok oldu'
Doğal Yaşamı Koruma Vakfı (WWF) 1970'lerden bu yana hava ve deniz kirliliği, küresel ısınma, plansız avlanma gibi nedenlerden dolayı Dünya'daki doğal yaşam nüfusunun yüzde 60 oranında azaldığını açıkladı.

Son yarım asırda doğal yaşamın 'yüzde 60'ı yok oldu'

Hayvanat bahçesindeki dişi aslan üç yavrusunun babasını ö...

Doğa İzcilik Derneği 1. Macera Kampı gerçekleştirdi

Dünya Yalnız Bizim Değil Hareketi, Alagadi sahilini temiz...

RSS BİLİM & TEKNOLOJİ
   0    5    10    15    göster
İşte ayın karanlık yüzü İşte ayın karanlık yüzü
Çin'in uzaya gönderdiği 'Longciang-2' adlı uydu, Ay'ın karanlık tarafındaki krater ve çeşitli yer şekillerini görüntüledi.

Türkiye'de Ipad Pro'nun satışları başladı

Bilim insanları yeni bir "cüce galaksi" keşfetti

Çin'de, "dünyanın İngilizce konuşan ilk yapay zeka sunucu...

Gökbilimciler yeni bir yıldız keşfetti

RSS GURME
   0    5    10    15    göster
Şarabın tadında toprağın etkisi var mı? Şarabın tadında toprağın etkisi var mı?
Şarabın tadını, üzüm bağının bulunduğu toprağın etkilediğine dair anlayış giderek yaygınlaşıyor. Peki bunu destekleyen bilimsel veriler var mı?

Ustasından yılbaşında 3 farklı lezzet, 3 farklı tarif

Yolculuk sırasında tüketmemeniz gereken gıdalar

Balkonunuzda meyve sebze yetiştirmenin püf noktaları

IKEA yemek işine de el attı: Cook This Page

Currency rates
Kurlar Alıs Satış
USD 5.2845 5.3725
GBP 6.7725 6.8695
EUR 6.0440 6.1180
banner
banner
banner
banner
banner
banner
Nömetçı Eczane
banner
Anket
Sizce KKTC'nin en önemli sorunu hangisi?
Bürokrasi
Çalışma Hayatı
Eğitim
Ekonomi
Kıbrıs Sorunu
Sağlık
Trafik
Turizm
Tüm Anketler
Köşe Yazarları