Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> EĞİTİM 7 Mart 2018, Çarşamba 17:13
banner

BAU 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü'ne özgü atölye çalışması gerçekleştirdi

BAU 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü'ne özgü atölye çalışması gerçekleştirdiBahçeşehir Kıbrıs Üniversitesi (BAU Kıbrıs) Psikoloji Bölüm Başkanı Prof. Dr. Biran Mertan ve Psikoloji Bölümü öğrencileri 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü etkinlikleri çerçevesinde 7 Mart 2018 Çarşamba günü Akova Kadınlar Derneği’nde (AKD) atölye çalışması gerçekleştirdi.
Paylaş  
5
3
4
0

Bahçeşehir Kıbrıs Üniversitesi (BAU Kıbrıs) Psikoloji Bölüm Başkanı Prof. Dr. Biran Mertan ve Psikoloji Bölümü öğrencileri 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü etkinlikleri çerçevesinde 7 Mart 2018 Çarşamba günü Akova Kadınlar Derneği’nde (AKD) atölye çalışması gerçekleştirdi.

Bu yıl Birleşmiş Milletler tarafından ilan edildiği üzere, ‘’Şimdi tam zamanı’’ Kent ve kırsal bölgelerdeki aktivistler kadının yaşamını dönüştürüyor’ temasına uygun olarak, Akova Kadınlar Derneği (AKD) Başkanı Aysel Bodi ve BAU Kıbrıs Psikoloji Bölüm Başkanı Prof. Dr. Biran Mertan, 17 farklı ülkeden gelen BAU Kıbrıs öğrencileriyle kadın sorunlarını ve çalışmalarını hem kırsal hem de kentlerde yaşayan kadınlar açısından tartıştılar.

8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü etkinlikleri çerçevesinde saat 10:00’da başlayan etkinlik gerçekleştirilen çalışmalarla 15:00’da sona erdi.


banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner

KTÖS "Imagıne" programına destek verdi
image Kıbrıs Türk Öğretmenler Sendikası (KTÖS), İki Toplumlu Eğitim Teknik Komitesi’nin himayesinde gerçekleşen, Tarihsel Diyalog ve Araştırma Derneği (AHDR) ve Dayanışma Evi (H4C) tarafından uygulanan ve Almanya Federal Dı...
GAÜ 2018 Burs Sıralama Sınavı'nda kayıt hakkı kazanan adaylar için son kayıt ...
image Girne Amerikan Üniversitesi'nin (GAÜ), KKTC Liseleri’nden mezun olan üniversite adaylarına yönelik, Girne Merkez ve yurt dışı kampüslerinde; " kesintisiz 7 yıl" özel burs olanaklarından yararlanma fırsatı sunduğu '201...
Çocuklar, Düşler Akademisi Kaş'ta alternatif kamp yaptı
image Algım, Lefkoşa, Yeşilyurt Özel Eğitim Merkezleri ile SOS Çocuköyü öğrencileri, Telsim’in sponsorluğunda, Antalya Kaş’ta bulunan Düşler Akademisi’nde bir hafta süren alternatif kamp programına katıldı.