Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> EĞİTİM 7 Mart 2018, Çarşamba 17:13
banner

BAU 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü'ne özgü atölye çalışması gerçekleştirdi

BAU 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü'ne özgü atölye çalışması gerçekleştirdiBahçeşehir Kıbrıs Üniversitesi (BAU Kıbrıs) Psikoloji Bölüm Başkanı Prof. Dr. Biran Mertan ve Psikoloji Bölümü öğrencileri 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü etkinlikleri çerçevesinde 7 Mart 2018 Çarşamba günü Akova Kadınlar Derneği’nde (AKD) atölye çalışması gerçekleştirdi.
Paylaş  
5
3
4
0

Bahçeşehir Kıbrıs Üniversitesi (BAU Kıbrıs) Psikoloji Bölüm Başkanı Prof. Dr. Biran Mertan ve Psikoloji Bölümü öğrencileri 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü etkinlikleri çerçevesinde 7 Mart 2018 Çarşamba günü Akova Kadınlar Derneği’nde (AKD) atölye çalışması gerçekleştirdi.

Bu yıl Birleşmiş Milletler tarafından ilan edildiği üzere, ‘’Şimdi tam zamanı’’ Kent ve kırsal bölgelerdeki aktivistler kadının yaşamını dönüştürüyor’ temasına uygun olarak, Akova Kadınlar Derneği (AKD) Başkanı Aysel Bodi ve BAU Kıbrıs Psikoloji Bölüm Başkanı Prof. Dr. Biran Mertan, 17 farklı ülkeden gelen BAU Kıbrıs öğrencileriyle kadın sorunlarını ve çalışmalarını hem kırsal hem de kentlerde yaşayan kadınlar açısından tartıştılar.

8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü etkinlikleri çerçevesinde saat 10:00’da başlayan etkinlik gerçekleştirilen çalışmalarla 15:00’da sona erdi.


banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner

UKÜ mezunu, 2022 Dünya Kupası tanıtımı için sosyal medya filmi hazırlıyor
image Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi (UKÜ) İletişim Fakültesi, Radyo ve Televizyon Bölümü 2011 mezunu  Utkan Göksu, 2022’de Katar’da düzenlenecek Dünya Kupası’nı hazırlayan Supreme Committee for Delivery &Legacy kurul...
UFÜ yeni akademik yılda Gastronomi ve Mutfak Sanatları programıyla eğitim ver...
image Uluslararası Final Üniversitesi Turizm ve Mutfak Sanatları Yüksekokulu, 2018 – 2019 Akademik Yılı’nda Gastronomi ve Mutfak Sanatları programıyla eğitim vermeye başladı.
DAÜ uluslararası barış konferansı düzenliyor
image Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ) İletişim Fakültesi ve Barış İçin Araştırma ve İletişim Merkezi (BAİM) tarafından 8 – 9 Kasım 2018 tarihlerinde düzenlenecek olan 5. Uluslararası İletişim ve Medya Çalışmaları Konferansı...