Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> EĞİTİM 13 Haziran 2018, Çarşamba 13:06
banner

KAÜ'de yatay geçiş başvuruları başladı

KAÜ'de yatay geçiş başvuruları başladıKıbrıs Amerikan Üniversitesi’ne yatay geçiş için başvuru yapan öğrencilere %75 ile %100 arasında burs veriliyor…
Paylaş  
6
3
6
0

Kıbrıs Amerikan Üniversitesi (KAÜ) yatay geçişler için başvuru almaya başladı. KAÜ Rektörlüğü’nden yapılan açıklamaya göre yatay geçiş alınacak bölümler ve programlar, “Anestezi, Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik, Sağlık Kurumları İşletmeciliği, Fizyoterapi, Yaşlı Bakımı, İşletme (İngilizce), Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi (İngilizce), Uluslararası İlişkiler (İngilizce), Turizm ve Otel İşletmeciliği (İngilizce), Mimarlık (İngilizce) ve Plastik Sanatlar olarak belirlendi. Ayrıca KAܒye yatay geçiş için başvuru yapan öğrencilere %75 ile %100 arasında değişen miktarlarda burs verilecek.

BILIMIN IŞIĞI KAܒDE

Bilimin ışığında; yüksek kalitede eğitim ve öğretim veren, araştırma ve yayın faaliyetlerinde bulunan KAܒde eğitim almak bir ayrıcalık… Küresel bilgi birikimine katkı sağlayan KAÜ; Lefkoşa Surlariçi’nde, Arabahmet bölgesinde yer alarak bölgenin eğitsel, kültürel ve sosyo-ekonomik yönden gelişmesine de katkı koymaya devam ederken, ulusal boyutta kültürel değerlerine sahip, küresel boyutta analitik düşünüp karar veren ve çözüm üreten öğrenciler yetiştiriyor.


banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
1
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner

Mustafa Şan: "Gastronomi ve mutfak sanatları uluslararası bir olaydır"
image Girne Amerikan Üniversitesi (GAÜ) Gastronomi ve Mutfak Sanatları Bölüm Başkanı Mustafa Şan, gastronomi ve mutfak sanatlarının uluslararası boyutu olduğunu ve geleceğin ölmeyecek meslekler arasında olduğunu ifade etti.
UKÜ Sağlık Bilimleri Fakültesi yeni bölümleriyle 2018-2019 akademik yıla hazı...
image Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi (UKÜ) Sağlık Bilimleri Fakültesi bünyesine eklediği yeni bölümlerle yeni akademik dönem için öğrencilerini bekliyor.
Yükselen: "LAÜ Gastronomi öğrencileri bizi gururlandırıyor"
image LAÜ öğrencileri 'En İyi Üniversite' takım kategorisinde elde ettikleribirincilik kupasını Rektör Yükselen'e takdim ettiler.