Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> EĞİTİM 10 Ağustos 2018, Cuma 08:08
banner

GAÜ, döviz kurundaki sürekli artışa karşı önlem aldı  

GAÜ, döviz kurundaki sürekli artışa karşı önlem aldı   Girne Amerikan Üniversitesi Rektörlüğü; Döviz kurundaki hızlı artışların, öğrencilerinin eğitim ve öğrenim haklarına verebileceği zarar ve olumsuzlukların önüne geçebilmek amacıyla, eğitim harçlarının ödenmesi konusunda bir dizi tedbiri uygulama kararı aldı.
Paylaş  
5
2
5
0

Önümüzdeki akademik dönemler bazında; TC ve KKTC kökenli öğrenciler için uygulanmasına karar verilen tedbirler için GAÜ Rektörlüğü bir duyuru yayınlayarak, bilgilendirmede bulundu. Duyuru şöyle;

“Sevgili Öğrencilerimiz; Üniversitemiz rektörlüğünün almış olduğu karar doğrultusunda: ‘2018 Yaz Okulu Kuralları’ çerçevesinde uygulanan döviz kuru sabitlemesinin yanında, ‘2018- 2019 Akademik Yılı’ için eğitim harcı ödemesini yapacak TC ve KKTC uyruklu öğrencilerimiz; 15 Ağustos 2018 Tarihi’ne kadar 4.60 kurundan faydalanabileceklerdir.

Rektörlüğümüz; 2018- 2019 Akademik Yılı’nda, ‘Güz ve Bahar Dönemlerini’ kapsayacak şekilde de, yine TC ve KKTC uyruklu öğrenciler için: Eğitim harcı döviz kurunu,  5 TL olarak sabitleme kararı almıştır. Bu vesileyle, her zamanki gibi öğrencilerimizin yanında olduğumuzu duyurur, bilgilerinize sunarız.”


banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner

Yükselen: "LAÜ Gastronomi öğrencileri bizi gururlandırıyor"
image LAÜ öğrencileri 'En İyi Üniversite' takım kategorisinde elde ettikleribirincilik kupasını Rektör Yükselen'e takdim ettiler.
UKÜ Hukuk Fakültesi, 2018-2019 Akademik Yılı'na hazır
image Türkiye Barolar Birliği tarafından 2017 yılında Kuzey Kıbrıs'ta eğitim veren en iyi Hukuk Fakültesi olarak seçilen Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi (UKÜ) Hukuk Fakültesi, 2018-2019 Akademik Yılı'na hazır.
GAÜ akademisyeni Yrd. Doç. Dr. Suzan Sönmez'den uluslararası makale
image Girne Amerikan Üniversitesi (GAÜ)  Eğitim  Fakültesi, Sınıf Öğretmenliği  Bölümü Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Suzan Sönmez'in "Türkiye’de 2013-2017 Yılları Arasındaki Biyoloji Eğitimi Araştırmalarının İncelenmesi...