Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> EĞİTİM 14 Ağustos 2018, Salı 14:03
banner

KAÜ-GAÜ Gaziantep'te öğrenciler ile buluştu

KAÜ-GAÜ Gaziantep'te öğrenciler ile buluştuKıbrıs Amerikan Üniversitesi (KAÜ) ve Girne Amerikan Üniversitesi (GAÜ) Gaziantep Temsilciliği’nde Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nden (KKTC) gelen tanıtım uzmanları, aday öğrencilerin sorularını yanıtlayarak, doğru tercih aydınlık gelecek için KAܒnün ve GAܒnün fırsatlarından bahsetti.
Paylaş  
12
11
13
0

KAÜ Tanıtım Uzmanı Cihan Oğuzhan, ‘‘Kültürel zenginliğiyle ön planda olan şehrimiz Gaziantep’te tercih dönemi boyunca aday öğrencilerimize KKTC’de okumak, şehir üniversitesi KAܒde yaşam konularında doğru bilgilendirmelerde bulunmak amacıyla Türkiye’nin her noktasında aday öğrencilerimiz ile buluştuk’’ dedi.Oğuzhan, eğitimci-yazar Cihat Şener’le tercih programının yoğun katılım ile gerçekleştiğini ifade etti.

KAÜ-GAÜ Gaziantep Temsilciliği ofisinden Hüseyin Kürşat Körükcü; ‘‘Üniversitelerimizi tanıtmaktan, bölümlerimiz ve burs fırsatlarındanbahsetmekten; öğrenci adaylarının ve velilerinin sorularını yanıtlamaktan büyük keyif alıyoruz’’ diyerek tercih yapacak herkesison günde de temsilcilik ofisine davet etti.

Muammer Aksoy Bulvarı Değirmiçem Mahallesi Bulvar Apartmanı No: 77/A Şehitkamil’de bulunan KAÜ - GAÜ Gaziantep Temsilciliği’ne 03423389303 telefon numarasından arayarak ve gaziantep@gau.edu.tr elektronik posta adresinden ulaşılarak detaylı bilgi alınabileceği belirtildi.


banner

banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
2
 
1
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner

Hakem Yetiştirme ve Geliştirme Semineri başladı
image KKTC Atletizm Federasyonu tarafından düzenlenen 'Hakem Yetiştirme ve Geliştirme Semineri' 22 Nisan Pazartesi günü başladı. Cuma günü tamamlanacak olan seminer, iki kısımda gerçekleştiriliyor. Seminer KKTC Atletizm Fed...
LAÜ'de tohumun önemi, takası, bankası ve koruması konuşulacak
image Lefke Avrupa Üniversitesi (LAÜ) Tarım Bilimleri ve Teknolojileri Fakültesi tarafından "Tohum; Mucizevi Yaşam Kaynağı" konulu konferans gerçekleşecek.
UKÜ Sağlık Bilimleri Fakültesi öğrencileri beyaz önlüklerini törenle giyiyor
image Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi (UKÜ) Sağlık Bilimleri Fakültesi, Sağlık Bilimleri Yüksekokulu ve Sağlık Bilimleri Meslek Yüksekokulu tarafından  25 Nisan Perşembe günü Beyaz Önlük Giyme Töreni düzenlenecek.  Öğrenci...