Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> EĞİTİM 14 Ağustos 2018, Salı 14:03
banner

KAÜ-GAÜ Gaziantep'te öğrenciler ile buluştu

KAÜ-GAÜ Gaziantep'te öğrenciler ile buluştuKıbrıs Amerikan Üniversitesi (KAÜ) ve Girne Amerikan Üniversitesi (GAÜ) Gaziantep Temsilciliği’nde Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nden (KKTC) gelen tanıtım uzmanları, aday öğrencilerin sorularını yanıtlayarak, doğru tercih aydınlık gelecek için KAܒnün ve GAܒnün fırsatlarından bahsetti.
Paylaş  
3
2
4
0

KAÜ Tanıtım Uzmanı Cihan Oğuzhan, ‘‘Kültürel zenginliğiyle ön planda olan şehrimiz Gaziantep’te tercih dönemi boyunca aday öğrencilerimize KKTC’de okumak, şehir üniversitesi KAܒde yaşam konularında doğru bilgilendirmelerde bulunmak amacıyla Türkiye’nin her noktasında aday öğrencilerimiz ile buluştuk’’ dedi.Oğuzhan, eğitimci-yazar Cihat Şener’le tercih programının yoğun katılım ile gerçekleştiğini ifade etti.

KAÜ-GAÜ Gaziantep Temsilciliği ofisinden Hüseyin Kürşat Körükcü; ‘‘Üniversitelerimizi tanıtmaktan, bölümlerimiz ve burs fırsatlarındanbahsetmekten; öğrenci adaylarının ve velilerinin sorularını yanıtlamaktan büyük keyif alıyoruz’’ diyerek tercih yapacak herkesison günde de temsilcilik ofisine davet etti.

Muammer Aksoy Bulvarı Değirmiçem Mahallesi Bulvar Apartmanı No: 77/A Şehitkamil’de bulunan KAÜ - GAÜ Gaziantep Temsilciliği’ne 03423389303 telefon numarasından arayarak ve gaziantep@gau.edu.tr elektronik posta adresinden ulaşılarak detaylı bilgi alınabileceği belirtildi.


banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
2
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner

DAÜ'den Mustafa Sandal'lı "Hoşgeldin Gecesi"
image Kuzey Kıbrıs Turkcell ana sponsorluğunda devam eden Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ) 21. Oryantasyon Günleri kapsamında 25 Eylül 2018 Salı akşamı “Hoşgeldin Gecesi” düzenleniyor.
UKÜ Muhasebe ve Finans Bölümü FIBAA tarafından akredite edildi
image Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi (UKÜ) akademik gelişmelerine bir yenisini daha ekleyerek, eğitim kalitesini bir kez daha tescillendirdi. UKÜ Muhasebe ve Finans Bölüm Başkanı Doç. Dr. Mehmet Ağa, Bölüm’ünFIBAA (Ulusla...
Uluslararası Final Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi, Fizyoterapi ve Re...
image Uluslararası Final Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi’ne bağlı Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Programı, 2018 – 2019 Akademik Yılı’nda öğrenci alarak eğitim vermeye başladı.