Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> EĞİTİM 4 Eylül 2018, Salı 15:08
banner

DGS ile GAÜ'yü tercih edecek olan öğrencilere büyük burs fırsatı

DGS ile GAÜ'yü tercih edecek olan öğrencilere büyük burs fırsatıÜniversite ve yükselen sektörler arasında küresel alanda 50’inci yılına doğru ilerleyen Girne Amerikan Üniversitesi (GAÜ), yüksek öğretimdeki deneyimi ile; çok boyutlu düşünen, nitelikli insan gücü yetiştiren ve dünya ile birlikte ön sıralarda etkin bir şekilde yer alan bir üniversite kimliği bünyesine, 2018-2019 akademik yılı ile birlikte DGS sınavı ile yerleşecek yeni öğrencilere, ilk tercihte %50 burs imkanı sunuyor.
Paylaş  
3
1
3
0

GAÜ` den yapılan açıklamada; yeni kayıt yaptıracak öğrenci adaylarına,  ilk tercihe %50, ikinci tercihe %25 ve üçüncü tercihe ise;  %20 burs imkanının sağlanacağı bilgisi yer aldı. Kazanılan bursların,  ABD, İngiltere, Moldova, Sri Lanka, Hong Kong, Türkiye ve Kıbrıs`ta yer alan GAÜ`nün tüm yerleşkelerinde geçerli olduğu da belirtildi.

banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner

KİÜ, Dünya Kadınlar Günü Etkinliği düzenliyor
image Kıbrıs İlim Üniversitesi (KİÜ), 5 Aralık Dünya Kadınlar Günü etkinlikleri kapsamında, ‘Aydınlık Ufuklar Paneli’ düzenliyor.
UKÜ'lü Akademisyen: "KKTC'de yaşayan yaşlıların yaklaşık %73.36’sı "Boş Yuva"...
image Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi (UKÜ) Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Feray Gökdoğan, “KKTC’de Yaşayan Yaşlıların Sağlık ve Sosyo-Kültürel Durumlarının Belirlenmesi”adlı çalışmasında, KKTC’deki yaşlıların...
Necat British College'de 5. kez bilim fuarı coşkusu
image Necat British College binasında yer alan 5. Bilim Fuarı’nda açılışı Alsancak Belediye Başkanı Fırat Ataser ile Necat British College direktörleri Selen Necat ve Nilay Necat gerçekleştirdi.