Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> EĞİTİM 5 Eylül 2018, Çarşamba 10:34
banner

UKÜ Uluslararası Yaz Akademisi İngilizce Dil Kursu sona erdi

UKÜ Uluslararası Yaz Akademisi İngilizce Dil Kursu sona erdiUluslararası Kıbrıs Üniversitesi’nde (UKÜ) bu yıl 8’incisi gerçekleştirilen farklı millet ve yaş grubuna sahip çok sayıda öğrencinin katıldığı Uluslararası Yaz Akademisi İngilizce Dil Kursu sona erdi.
Paylaş  
3
1
3
0

Yabancı Diller Yüksekokulu tarafından uluslararası öğrencilere yönelik düzenlenen Uluslararası Yaz Akademisi İngilizce Dil Kursu’na Ukrayna, Kazakistan, Kırgızistan, Rusya, Tacikistan, Belarus ve Özbekistan gibi farklı ülkelerden çok sayıda öğrenci katıldı.

Yaz Akademisi İngilizce Dil Kursu Koordinatörü Berna Ozansoy, akademi kapsamında rehber eşliğinde Mağusa, Girne, Lefkoşa gezilerinin organize edildiğini belirterek, öğrencilerin dil eğitimi yanında spor, sanat gibi çeşitli etkinliklere de katıldıklarını aktardı.Ozansoy, kursa katılan öğrencilerin hem  İngilizce’lerini geliştirmek hem de Kuzey Kıbrıs’ı tanıtmak açısından yararlı bir program olduğunu kaydetti. Kursiyerlerin gerek derslerde gerekse de düzenlenen etkinliklerde dil öğrenimini geliştirdiklerini ifade eden Berna Ozansoy, dil öğrenimleri yanı sıra farklı kültürlerden insanlarla da tanışma fırsatı bulduklarını sözlerine ekledi.

Yaz Akademisi İngilizce Dil Kursu’na ilginin her yıl giderek arttığına dikkat çeken Ozansoy, bu bağlamda elde edilen kültürel farklılıklarla İngilizce öğrenimini daha aktif hale getirdiklerini açıkladı.

Yüksek standartlarda ve uluslararası anlamda akredite bir İngilizce eğitimi verdiklerinin altını çizen Yaz Akademisi İngilizce Dil Kursu Koordinatörü Berna Ozansoy, kursu bitiren katılımcılara “Başarı Belgesi” takdim edildiğini de ifade etti.


banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner

UKÜ Öğretim Üyesi Kayhan'dan KKTC'nin 35. yıldönümü için açıklama
image Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi (UKÜ) Eğitim Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Hatice Kayhan Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin kuruluş yıldönümü hakkında açıklamalarda bulundu.
DAÜ ATAUM'dan, 15 Kasım Cumhuriyet Bayramı bildirisi
image Doğu Akdeniz Üniversitesi Atatürk Araştırma ve Uygulama Merkezi (DAÜ-ATAUM) Başkanı Yrd. Doç. Dr. Turgay Bülent Göktürk, KKTC'nin 35. kuruluş yıldönümü ile ilgili bir bildiri yayınladı.
GAÜ akademisyeni Beytut: "Diyabet, kötü kontrol edildiğinde vücutta hasarlara...
image Girne Amerikan Üniversitesi (GAÜ) Hemşirelik Yüksekoklu Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Dilek Beytut, Dünya Diyabet Günü ile ilgili açıklamada bulundu.