Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> EĞİTİM 10 Eylül 2018, Pazartesi 10:58
banner

DGS tercihlerinde, GAÜ'yü ilk sırada tercih eden adaylara %50 burs imkanı

DGS tercihlerinde, GAÜ'yü ilk sırada tercih eden adaylara %50 burs imkanıÜniversite ve yükselen sektörler arasında, küresel alanda 50’inci yılına doğru ilerleyen Girne Amerikan Üniversitesi (GAÜ), yüksek öğretimdeki deneyimi ile; çok boyutlu düşünen, nitelikli insan gücü yetiştiren ve dünya ile birlikte ön sıralarda etkin bir şekilde yer alan bir üniversite kimliği bünyesine, 2018-2019 akademik yılı ile birlikte DGS sınavı ile yerleşecek yeni öğrencilere, ilk tercihte %50 burs imkanı sunuyor.
Paylaş  
3
0
3
0

GAÜ` den yapılan açıklamada; DGS sonuçlarına göre tercih yapacak aday öğrencilere,  ilk tercihlerinde %50, ikinci tercihlerinde %25 ve üçüncü tercihlerinde ise;  %20 burs imkanının sağlanacağı bilgisi verildi. Kazanılan bursların 5 yıl kesintisiz olduğu belirtilen açıklamda,  ABD, İngiltere, Moldova, Sri Lanka, Hong Kong, Türkiye ve Kıbrıs`ta yer alan GAÜ`nün tüm yerleşkelerinde de geçerli olduğu da belirtildi.

banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner

DAÜ Dr. Fazıl Küçük Tıp Fakültesi'nden Dünya Antibiyotik Haftası açıklaması
image Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ) Dr. Fazıl Küçük Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi, KBB ve Baş Boyun Cerrahı Op. Dr. Didem Rıfkı, Dünya Antibiyotik Farkındalık Haftası sebebiyle önemli açıklamalarda bulundu.
Prof. Dr. Aytaçoğlu:  "Sigara içmek, koah hastalığına yakalanma riskini %50 a...
image Girne Amerikan Üniversitesi (GAÜ) Tıp Fakültesi Kurucu Dekanı Prof. Dr. Barlas N. Aytçaoğlu, her yıl Kasım ayının üçüncü Çarşamba’sı, çeşitli etkinlikler ile farkındalık yaratılarak gündemde tutulan Dünya KOAH günü il...
DAÜ Villeroy & Boch Dünya Aşçılık Kupası'nda
image Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ) Turizm Fakültesi, Gastronomi ve Mutfak Sanatları Bölümü Öğretim Görevlisi, Uzman Pasta Şefi Pınar Barut, bir kez daha Doğu Akdeniz Üniversitesi’ni uluslararası arenada temsil edecek.