Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> EĞİTİM 10 Eylül 2018, Pazartesi 10:58

DGS tercihlerinde, GAÜ'yü ilk sırada tercih eden adaylara %50 burs imkanı

DGS tercihlerinde, GAÜ'yü ilk sırada tercih eden adaylara %50 burs imkanıÜniversite ve yükselen sektörler arasında, küresel alanda 50’inci yılına doğru ilerleyen Girne Amerikan Üniversitesi (GAÜ), yüksek öğretimdeki deneyimi ile; çok boyutlu düşünen, nitelikli insan gücü yetiştiren ve dünya ile birlikte ön sıralarda etkin bir şekilde yer alan bir üniversite kimliği bünyesine, 2018-2019 akademik yılı ile birlikte DGS sınavı ile yerleşecek yeni öğrencilere, ilk tercihte %50 burs imkanı sunuyor.
Paylaş  
12
0
12
0

GAÜ` den yapılan açıklamada; DGS sonuçlarına göre tercih yapacak aday öğrencilere,  ilk tercihlerinde %50, ikinci tercihlerinde %25 ve üçüncü tercihlerinde ise;  %20 burs imkanının sağlanacağı bilgisi verildi. Kazanılan bursların 5 yıl kesintisiz olduğu belirtilen açıklamda,  ABD, İngiltere, Moldova, Sri Lanka, Hong Kong, Türkiye ve Kıbrıs`ta yer alan GAÜ`nün tüm yerleşkelerinde de geçerli olduğu da belirtildi.

banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner

Yarıyıl tatili bitti, ikinci dönem için ilk ders zili çaldı
image Yarıyıl tatilini tamamlayan öğrenciler ve öğretmenler bugün ders başı yaptı.
Montessori büyük ilgi gördü
image Kıbrıs Montessori Okulları öğretmen ve öğrencileri, Montessori eğitim sistemini tanıtmak amacı ile Erülkü Süpermarket’te hafta sonu düzenlenen organizasyonda buluştu. Tanıtım organizasyonu kapsamında bir dizi etkinlik...
GAU Öğretim Üyesi Doç. Dr. Nur Yeliz Gülcan "Eğitim ve Etik" Temalı XVIII. Ge...
image “Eğitim Ve Etik” Temalı XVIII. Geleneksel Eğitim Sempozyumu’nun   30 Ocak - 1 Şubat 2019 tarihlerinde gerçekleştiğini kaydeden Gülcan, söz konusu sempozyuma davetli konuşmacı olarak katıldığını kaydetti.