Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> EĞİTİM 14 Eylül 2018, Cuma 16:25
banner

LAÜ Mezunları düzenlenecek resepsiyonda bir araya geliyor

LAÜ Mezunları düzenlenecek resepsiyonda bir araya geliyorKıbrıs Bilim Vakfı tarafından kurulan ve 1990 yılında faaliyete geçen bir vakıf üniversitesi olan Lefke Avrupa Üniversitesi, kuruluşundan bugüne çağdaş ve vizyon sahibi 11.000’in üzerinde mezun vererek, dünyanın çeşitli ülkelerinde LAÜ ailesinin bir mensubu olarak önemli görevlerde bulunanmezunları için“LAÜ Mezunlar Buluşması” organizasyonu düzenliyor.
Paylaş  
6
1
6
0

Birçok farklı ülkede LAܒyü temsil eden çok sayıda mezun, 15 Eylül 2018 tarihinde üniversitenin sosyal tesisi olan EUL Lounge’da düzenlenecek resepsiyonda bir araya geliyor. Eğitimde 28. yılını tamamlayan LAÜ, böylesi bir organizasyon ile birçok LAܒlü mezunu bir araya getirecek.

Program çerçevesinde; Kuzey Kıbrıs’ta yüksek öğretim sektöründe değişime ve gelişime öncülük eden Lefke Avrupa Üniversitesi’nin, son yıllarda yaşamış olduğu hızlı gelişim süreçleri mezunlarla paylaşılacak.  Ayrıca dünyanın dört bir yanında farklı uzmanlık alanlarında kariyer yapmış LAÜ mezunlarını bir araya getiren organizasyon mezunlar arasındaki iletişim ve işbirliğinin artırılması ve varolan iletişimin sürekliliğinin sağlanması amaçlanıyor.


banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner

UKÜ'lü akademisyenlerin tasarladığı "Dört Mevsim Defilesi" izleyenleri büyüle...
image UKÜ'lü akademisyenlerin tasarladığı "Dört Mevsim Defilesi", KKTC Başbakanlık Gençlik Dairesi 9. Cumhuriyet Şöleni'nde geceye damga vurdu.
GAÜSEM'den, uygulamalı müzik sertifika programları
image Girne Amerikan Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (GAÜSEM), müzik alanında en kapsamlı uygulamalı sertifika programları sunuyor.
Akpınar: "Onur ve gurur ile kutluyoruz"
image GAÜ Kurucu Rektörü Serhat Akpınar, Cumhuriyet Bayramı mesajı yayınladı.