Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> EĞİTİM 30 Kasım 2018, Cuma 08:15
banner

Yeni KAÜ binası üst düzey katılım ile açıldı

Yeni KAÜ binası üst düzey katılım ile açıldıKıbrıs Amerikan Üniversitesi yeni binası görkemli tören ve üst düzey katılım ile açıldı.
Paylaş  
12
11
12
0

Kıbrıs Postası - Rahmican Çalışkan

Açılış konuşmasını Dünya Diplomatlar Birliği Merkez Genel Başkan Yardımcısı ve Girne Amerikan Üniversitesi Kurucu Rektörü Serhat Akpınar gerçekleştirdi.

Ardından konuşma yapan Dünya Diplomatlar Birliği Merkez Genel Başkan Yardımcısı ve Albayraklar Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Albayrak konuşmasını gerçekleştirdi.

Öte yandan Dünya Diplomatlar Birliği Merkez Genel Başkanı Prof. Dr. GüntherMeinel de açıklamalarda bulundu.

ERSİN TATAR VE ZORLU TÖRE DE ZİYARETTE BULUNDU…

Açılışa, Ulusal Birlik Partisi (UBP) Genel Başkanı Ersin Tatar ile Meclis Başkan Vekili Zorlu Töre de katıldı.Zorlu Töre Prof. Dr. Meinel'e Atatürk rozeti hediye etti.

Töre, konuşmasında Kıbrıs sorununa değinerek, Kıbrıs'ta her zaman federal bir çözüm beklediklerini ancak Rum'ların kendilerini adanın sahibi sandıklarını söyledi.


banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner

DAÜ Özay Oral Kütüphanesi Müdür Vekili Soykan, Kütüphane Haftası dolayısıyla ...
image DAÜ Özay Oral Kütüphanesi Müdür Vekili Osman Soykan, Kütüphane Haftası dolayısıyla açıklamalarda bulundu.
KİÜ Eğitim Bilimleri Fakültesi Dekanı'ndan psikolojik danışmada yapılandırma ...
image Kıbrıs İlim Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Zafer Gökçakan Kıbrıs Sosyal Bilimler Üniversitesi'nin daveti üzerine Psikolojik Danışma ve Psikoloji öğrencilerine "Psikolojik Danışmada Yapılandır...
Kıbrıs İş Kadınları Derneği Başkanı Şenay Ekingen LAÜ'ye konuk oldu
image LAÜ'deki söyleşide Ekingen; "Kültür ürünlerini yaşatabilmek için yeni güncel objelerin üretilmesi gerekliliğini" vurguladı.