Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> EĞİTİM 1 Ocak 2019, Salı 16:43
banner

LAÜ'de, profesyonel turizmciler deneyimlerini öğrencilerle paylaştı

LAÜ'de, profesyonel turizmciler deneyimlerini öğrencilerle paylaştıLefke Avrupa Üniversitesi (LAÜ) Turizm ve Otel İşletmeciliği Yüksekokulu Turizm İşletmeciliği Bölümü tarafından Limak Cyprus Delux Hotel’de 2018 yaz döneminde stajlarını yapan Turizm öğrencilerine yönelik “2018 Yaz Stajlarını Değerlendirme Toplantısı” gerçekleştirildi.
Paylaş  
1
2
1
0

Toplantıya,Limak Cyprus Delux Hotel Genel Müdürü Mehmet Mülayim ve İnsan Kaynakları Departmanı  Müdür Yardımcısı Emrah  Kamalı, LAÜ Turizm ve Otel İşletmeciliği Yüksekokulu akademisyenleri ile öğrenciler katıldı.

2018 Yaz Dönemi’nde otelin çeşitli departmanlarında stajlarını yapan öğrencilere hitaben yaptığı konuşmada Mülayim, öğrencilerin göstermiş oldukları performansları hususunda genel bir değerlendirme yaptı.

Mülayim, özellikle  Yiyecek ve İçecek, Kat ve Oda Hizmetleri, Müşteri İlişkileri, Mutfak ve Animasyon Bölümleri’nde stajlarını tamamlayan öğrenciler ile birlikte stajları sırasında otelin sağladığı konaklama, yemek, kıyafet, sosyal etkinlikler hususunda detaylı değerlendirmede bulundu ve 2019 Yaz Sezonu’nda staj yapmak üzere LimakCyprus Delux Hotel’e gitmek isteyen öğrencilere Otel Yönetiminin beklentileri hakkında bilgiler verdi.

“LAÜ İLE YAKIN İŞBİRLİĞİNDEN BÜYÜK BİR MEMNUNİYET DUYUYORUZ”

Etkinliğin son bölümünde Mülayim, Limak Cyprus Deluxe Hotel Yönetimi olarak LAÜ Turizm ve Otel İşletmeciliği Yüksekokulu arasında 2019 Yaz Sezonu’nda öğrencilerin stajları konusunda çok daha yakın bir işbirliği yapılacağını ifade etti.

Gerek stajyerlerin sayısında gerek staj imkanı verilecek departmanların sayısında artış yapılacağını belirten Mülayim,  iki kuruluş arasında 2018 Yaz Dönemi başında başlayan karşılıklı yakın işbirliğinden büyük bir memnuniyet duyduklarını ve uzun yıllar devamını dilediklerini dile getirdi.


banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner
banner

UKÜ öğrencileri, "edebi yapıtların toplum yaşamındaki önemini" irdeledi
image Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi (UKÜ) Eğitim Fakültesi, Yabancı Diller Eğitimi Bölümü, İngilizce Öğretmenliği Programı ile Yabancı Diller Yüksekokulu tarafından edebi yapıtlarda bireyin kendisini ve dış dünyayı tanım...
GAÜ'de "Kıbrıs Türk Eğitim Tarihi Belgeseli" gösterimi yapılacak
image Girne Amerikan Üniversitesi’nde, yarın 19.30’da “Kıbrıs Türk Eğitim Tarihi Belgeseli”nin gösterimi yapılacak.
GAÜ Okullar Grubu, Dr. Fazıl Küçük'ü andı
image Girne Amerikan Üniversitesi (GAÜ) Okullar Grubuna bağlı The American College, The American Elementary School, The International  Prep School ve  The American Nursery  School öğrencileri, Kıbrıs Türk Halkının Özgürlük ...