Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> EĞİTİM 1 Ocak 2019, Salı 16:43
banner

LAÜ'de, profesyonel turizmciler deneyimlerini öğrencilerle paylaştı

LAÜ'de, profesyonel turizmciler deneyimlerini öğrencilerle paylaştıLefke Avrupa Üniversitesi (LAÜ) Turizm ve Otel İşletmeciliği Yüksekokulu Turizm İşletmeciliği Bölümü tarafından Limak Cyprus Delux Hotel’de 2018 yaz döneminde stajlarını yapan Turizm öğrencilerine yönelik “2018 Yaz Stajlarını Değerlendirme Toplantısı” gerçekleştirildi.
Paylaş  
10
11
10
0

Toplantıya,Limak Cyprus Delux Hotel Genel Müdürü Mehmet Mülayim ve İnsan Kaynakları Departmanı  Müdür Yardımcısı Emrah  Kamalı, LAÜ Turizm ve Otel İşletmeciliği Yüksekokulu akademisyenleri ile öğrenciler katıldı.

2018 Yaz Dönemi’nde otelin çeşitli departmanlarında stajlarını yapan öğrencilere hitaben yaptığı konuşmada Mülayim, öğrencilerin göstermiş oldukları performansları hususunda genel bir değerlendirme yaptı.

Mülayim, özellikle  Yiyecek ve İçecek, Kat ve Oda Hizmetleri, Müşteri İlişkileri, Mutfak ve Animasyon Bölümleri’nde stajlarını tamamlayan öğrenciler ile birlikte stajları sırasında otelin sağladığı konaklama, yemek, kıyafet, sosyal etkinlikler hususunda detaylı değerlendirmede bulundu ve 2019 Yaz Sezonu’nda staj yapmak üzere LimakCyprus Delux Hotel’e gitmek isteyen öğrencilere Otel Yönetiminin beklentileri hakkında bilgiler verdi.

“LAÜ İLE YAKIN İŞBİRLİĞİNDEN BÜYÜK BİR MEMNUNİYET DUYUYORUZ”

Etkinliğin son bölümünde Mülayim, Limak Cyprus Deluxe Hotel Yönetimi olarak LAÜ Turizm ve Otel İşletmeciliği Yüksekokulu arasında 2019 Yaz Sezonu’nda öğrencilerin stajları konusunda çok daha yakın bir işbirliği yapılacağını ifade etti.

Gerek stajyerlerin sayısında gerek staj imkanı verilecek departmanların sayısında artış yapılacağını belirten Mülayim,  iki kuruluş arasında 2018 Yaz Dönemi başında başlayan karşılıklı yakın işbirliğinden büyük bir memnuniyet duyduklarını ve uzun yıllar devamını dilediklerini dile getirdi.


banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner

DAÜ Özay Oral Kütüphanesi Müdür Vekili Soykan, Kütüphane Haftası dolayısıyla ...
image DAÜ Özay Oral Kütüphanesi Müdür Vekili Osman Soykan, Kütüphane Haftası dolayısıyla açıklamalarda bulundu.
KİÜ Eğitim Bilimleri Fakültesi Dekanı'ndan psikolojik danışmada yapılandırma ...
image Kıbrıs İlim Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Zafer Gökçakan Kıbrıs Sosyal Bilimler Üniversitesi'nin daveti üzerine Psikolojik Danışma ve Psikoloji öğrencilerine "Psikolojik Danışmada Yapılandır...
Kıbrıs İş Kadınları Derneği Başkanı Şenay Ekingen LAÜ'ye konuk oldu
image LAÜ'deki söyleşide Ekingen; "Kültür ürünlerini yaşatabilmek için yeni güncel objelerin üretilmesi gerekliliğini" vurguladı.