Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> EĞİTİM 2 Ocak 2019, Çarşamba 13:52
banner

GAÜ Eğitim Fakültesi'nden okuma alışkanlığına destek

GAÜ Eğitim Fakültesi'nden okuma alışkanlığına destekGirne Amerikan Üniversitesi Eğitim Fakültesi’nin düzenlemiş olduğu, EÇEDK kulübünün destek verdiği 2019 yılına merhaba etkinliği yeni yılda okumaya karşı olan ilgiyi arttırmak ve kitaba daha fazla önem verilmesini sağlamak amacıyla “kitaptan yılbaşı ağacı” Eğitim Fakültesi Freedom Binası’nda sergilenmekte.
Paylaş  
11
11
11
0

Eğitim Fakültesi’nden yapılan açıklamaya göre, “kitaplardan yapılan yılbaşı ağacındaki kitaplar Erenköy Lisesi kütüphanesine bağışlanacağı bildirildi. Kitaptan Yılbaşı Ağacı üzerine açıklama yapan Girne Amerikan Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dekanı Prof.Dr.Nesrin Kale, “Yılbaşı ağacımız Eğitim Fakültesi’ni andıran bir ağaç. Tamamen kitaplardan oluşuyor ağacımız. Bütün öğrencilerin ve öğretim elemanı hocalarımızın destekleri ile yaptık yeni yıl ağacımızı. Burada verilen en önemli mesaj aslında mutlaka kitap okumalıyız mesajıdır. Yeni yılda bütün öğrencilerimizin, öğretim elemanlarımızın ve Eğitim Fakültesi ailemize yeni yılda sağlıklı, başarılı, umutlu bir yıl diliyorum. İnsanlık içinde 2019 yılı umutlu, barış ve sevgi dolu bir yıl olsun” dedi.

banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner

DAÜ Özay Oral Kütüphanesi Müdür Vekili Soykan, Kütüphane Haftası dolayısıyla ...
image DAÜ Özay Oral Kütüphanesi Müdür Vekili Osman Soykan, Kütüphane Haftası dolayısıyla açıklamalarda bulundu.
KİÜ Eğitim Bilimleri Fakültesi Dekanı'ndan psikolojik danışmada yapılandırma ...
image Kıbrıs İlim Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Zafer Gökçakan Kıbrıs Sosyal Bilimler Üniversitesi'nin daveti üzerine Psikolojik Danışma ve Psikoloji öğrencilerine "Psikolojik Danışmada Yapılandır...
Kıbrıs İş Kadınları Derneği Başkanı Şenay Ekingen LAÜ'ye konuk oldu
image LAÜ'deki söyleşide Ekingen; "Kültür ürünlerini yaşatabilmek için yeni güncel objelerin üretilmesi gerekliliğini" vurguladı.