Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> EĞİTİM 2 Ocak 2019, Çarşamba 14:49
banner

DAÜ Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü öğrencileri güz dönemini renkli görüntülerle sonlandırdı

DAÜ Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü öğrencileri güz dönemini renkli görüntülerle sonlandırdıDoğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ), İletişim Fakültesi, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü, 2018 – 2019 Akademik Yılı, Güz Dönemi’nin sonlarına doğru renkli görüntülere ev sahipliği yaptı.
Paylaş  
13
12
14
0

DAÜ Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölüm Başkanı Doç. Dr. Anıl Kemal Kaya ve Bölüm Başkan Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Umut Ayman tarafından verilen Kampanya Tasarımı dersi kapsamında, öğrencilerin geliştirdiği hizmetlerin lansmanları gerçekleştirildi.

Geçtiğimiz günlerde İletişim Fakültesi bahçesinde gerçekleştirilen etkinlik çerçevesinde öğrenciler, standlar kurarak geliştirdikleri hizmetleri tanıttılar. Bu kapsamda, tanıtıcı prospektüsler ve broşürler tasarlayan genç iletişimciler, standları ziyaret eden akademisyenlere ve öğrencilere hizmetlerini tanıtarak çeşitli ikramlarda bulundular.

Öğrencilerin, belirli firmalara ait hizmetleri geliştirip, pazarlama iletişimi kampanyalarını hazırladıkları ders, öğrencileri hem sektöre hazırlamak hem de deneyim kazanmalarını sağlamaları amacıyla gerçekleştirilmektedir.


banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner

DAÜ Özay Oral Kütüphanesi Müdür Vekili Soykan, Kütüphane Haftası dolayısıyla ...
image DAÜ Özay Oral Kütüphanesi Müdür Vekili Osman Soykan, Kütüphane Haftası dolayısıyla açıklamalarda bulundu.
KİÜ Eğitim Bilimleri Fakültesi Dekanı'ndan psikolojik danışmada yapılandırma ...
image Kıbrıs İlim Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Zafer Gökçakan Kıbrıs Sosyal Bilimler Üniversitesi'nin daveti üzerine Psikolojik Danışma ve Psikoloji öğrencilerine "Psikolojik Danışmada Yapılandır...
Kıbrıs İş Kadınları Derneği Başkanı Şenay Ekingen LAÜ'ye konuk oldu
image LAÜ'deki söyleşide Ekingen; "Kültür ürünlerini yaşatabilmek için yeni güncel objelerin üretilmesi gerekliliğini" vurguladı.