Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> EĞİTİM 2 Ocak 2019, Çarşamba 14:00
banner

İçişleri Bakanı Ayşegül Baybars DAÜ Rektörü Prof. Dr. Necdet Osam'ı ziyaret etti

İçişleri Bakanı Ayşegül Baybars DAÜ Rektörü Prof. Dr. Necdet Osam'ı ziyaret ettiKuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) İçişleri  Bakanı Ayşegül Baybars Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ) Rektörü Prof. Dr. Necdet Osam’ı makamında ziyaret etti.
Paylaş  
11
11
11
0

2 Ocak 2019 Çarşamba günü, saat 11:00’de gerçekleştirilen söz konusu ziyarette KKTC İçişleri Bakanlığı ve DAÜ arasında olması muhtemel iş birlikleri üzerinde görüş alışverişinde bulunuldu.

İmzalanacak olan iş birliği protokolleri ile KKTC İçişleri Bakanlığı’na bağlı çalışma alanları ve DAÜ arasında ilişkilerin daha da güçleneceğinin vurgulandığı ziyaret sırasında, DAÜ Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Cem Tanova, Prof. Dr. Sevin Uğural, Prof. Dr. Naciye Doratlı ve Prof. Dr. Sonuç Zorlu Oğurlu da hazır bulundu.


banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner

DAÜ Özay Oral Kütüphanesi Müdür Vekili Soykan, Kütüphane Haftası dolayısıyla ...
image DAÜ Özay Oral Kütüphanesi Müdür Vekili Osman Soykan, Kütüphane Haftası dolayısıyla açıklamalarda bulundu.
KİÜ Eğitim Bilimleri Fakültesi Dekanı'ndan psikolojik danışmada yapılandırma ...
image Kıbrıs İlim Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Zafer Gökçakan Kıbrıs Sosyal Bilimler Üniversitesi'nin daveti üzerine Psikolojik Danışma ve Psikoloji öğrencilerine "Psikolojik Danışmada Yapılandır...
Kıbrıs İş Kadınları Derneği Başkanı Şenay Ekingen LAÜ'ye konuk oldu
image LAÜ'deki söyleşide Ekingen; "Kültür ürünlerini yaşatabilmek için yeni güncel objelerin üretilmesi gerekliliğini" vurguladı.