Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> EĞİTİM 9 Ocak 2019, Çarşamba 15:39
banner

DAÜ Eğitim Fakültesi, Yabancı Diller Eğitimi Bölümü başarılı öğrencilerine sertifikalarını verdi

DAÜ Eğitim Fakültesi, Yabancı Diller Eğitimi Bölümü başarılı öğrencilerine sertifikalarını verdiDoğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ) Eğitim Fakültesi Yabancı Diller Eğitimi Bölümü, eğitim kalitesini daha da yükseltmek ve öğrencilerin başarı oranını artırmak amacıyla geleneksel hale getirilen yüksek şeref ve şeref sertifika töreni, geçtiğimiz günlerde lisans öğrencileri ve bölüm akademisyenlerinin katılımı ile sıcak bir ortamda gerçekleştirildi.
Paylaş  
4
3
4
0

Bir önceki döneme ait akademik ortalamalarına göre şeref ve yüksek şeref öğrencisi olmayı hak eden toplam 35 öğrenciye sertifikaları DAÜ Eğitim Fakültesi Dekanı, Bölüm Başkanı ve Bölüm’ün öğretim üyeleri tarafından gururla takdim edildi. Törende açılış konuşmasını yapan Yabancı Diller Eğitimi Bölüm Başkanı Doç. Dr. Javanshir Shibliyev, törene katılan ve törenin gerçekleşmesine katkı koyan herkese teşekkür etti. Öğrencilerin her zaman yanında olduklarını belirten Doç. Dr. Shibliyev, bölüm olarak onların gelişimine katkı yapacak her türlü çalışma ve özveriye hazır olduklarını belirtti.

Daha sonra söz alan Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ülker Vancı Osam, bu tür başarıların ve alınan sertifikaların önemli olduğuna vurgu yaptı. Başarmanın yolunun, öncelikle hedef belirlemek, bu hedefe ulaşmak için izlenecek yolları saptamak ve istikrarlı olarak çok çalışmaktan geçtiğini söyleyen Prof. Dr. Osam, başarı sertifikaları almaya hak kazanan öğrencilerin diğer öğrencilere ilham kaynağı olması temennisinde bulundu.

Sertifikaların verilmesinin ardından, bölüm öğrencileri ile toplu resim çekilerek günün anısı ölümsüzleştirildi. Verilen kokteyle de katılan öğrenciler, başarılarını artırarak sürdürme ve yeni gelecek olan öğrencilere örnek olma sözü verdiler.


banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner
banner

T.C. Adalet Bakanlığı'ndan Kıbrıs İlim Üniversitesi'ne "Uzlaştırmacı Eğitimi"...
image Kıbrıs İlim Üniversitesi, T.C. Adalet Bakanlığı tarafından Türkiye’de uzlaştırmacı eğitimiverebilecek kurumlar arasında ilan edildi. Bu karar ile üniversitemiz KKTC’de bu yetkiyi alan ikinci üniversite oldu.
DAÜ YDİHO öğrencilerinden sahil temizliği
image Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ) Yabancı Diller ve İngilizce Hazırlık Okulu öğrencileri Bedis plajında temizlik yaptı.
MÜSİAD Kıbrıs ile KISBÜ arasında işbirliği protokolü imzalandı
image Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Kıbrıs ile KISBÜ arasında işbirliği protokolü imzalandı.