Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> EĞİTİM 31 Ocak 2019, Perşembe 16:00

KAÜ, İslam Dünyası Üniversiteler Federasyonu üyeliğine kabul edildi

KAÜ, İslam Dünyası Üniversiteler Federasyonu üyeliğine kabul edildiKıbrıs Amerikan Üniversitesi (KAÜ), uluslararası eğitim politikası ve eğitimdeki kalitesini, bağlı olduğu akreditasyon kurumları ve üyeliklerin sayısını her geçen gün arttırarak ortaya koymaya devam ediyor.
Paylaş  
3
3
3
0

Konuyla ilgili KAܒden yapılan açıklamada, geçtiğimiz günlerde, İslam Dünyası Üniversiteler Federasyonu (FUIW) üyeliğine kabul edildikleri bildirilirken, Üniversite olarak; kalite ve uluslararası tanınırlığa verdikleri önemi, gerçekleştirdikleri işbirliği anlaşmaları ile de göstermeye devam etikleri ifade edildi.

Ayrıca, İslam Dünyası Üniversiteler Federasyonu’nun, İslam ülkelerinde bulunan; aynı seviyedeki Üniversiteleri ve Yüksek Eğitim kurumlarını desteklediği ve işbirliği içerisinde bulunduğu bildirildi. KAܒnün, Federasyon üyeliğine kabul için gerekli olan bütün koşul ve özelliklere sahip olduğu belirtilen açıklamada,bu vesile ile uluslararası kalitenin bir kez daha ortaya koyulduğu vurgulandı.


banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner

LAÜ'lü Akademisyen Hablemitoğlu: "Sosyal adalet bir inanç ve ilkedir"
image Lefke Avrupa Üniversitesi (LAÜ) Sağlık Bilimleri Fakültesi Sosyal Hizmet Bölüm Başkanı Prof. Dr. Şengül Hablemitoğlu “20 Şubat Dünya Sosyal Adalet Günü” dolayısıyla açıklamalarda bulunarak, detaylı bilgiler aktardı.
DAÜ İç Mimarlık Bölümü Mardin'de atölye çalışması gerçekleştirdi
image Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ) Mimarlık Fakültesi, İç Mimarlık Bölümü Mardin Müzesi’nin eğitim etkinlikleri kapsamında, “Tasarla-Üret-Kullan” isimli atölye çalışması gerçekleştirdi. Mardin’de düzenlenen söz konusu et...
GAÜ Hukuk Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Çetiner, 20 Şubat Sosyal Adalet Günü ned...
image Girne Amerikan Üniversitesi (GAÜ) Hukuk Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Selma Çetiner, 20 Şubat Sosyal Adalet Günü nedeniyle mesaj yayımladı.