Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> EĞİTİM 31 Ocak 2019, Perşembe 16:00
banner

KAÜ, İslam Dünyası Üniversiteler Federasyonu üyeliğine kabul edildi

KAÜ, İslam Dünyası Üniversiteler Federasyonu üyeliğine kabul edildiKıbrıs Amerikan Üniversitesi (KAÜ), uluslararası eğitim politikası ve eğitimdeki kalitesini, bağlı olduğu akreditasyon kurumları ve üyeliklerin sayısını her geçen gün arttırarak ortaya koymaya devam ediyor.
Paylaş  
3
3
3
0

Konuyla ilgili KAܒden yapılan açıklamada, geçtiğimiz günlerde, İslam Dünyası Üniversiteler Federasyonu (FUIW) üyeliğine kabul edildikleri bildirilirken, Üniversite olarak; kalite ve uluslararası tanınırlığa verdikleri önemi, gerçekleştirdikleri işbirliği anlaşmaları ile de göstermeye devam etikleri ifade edildi.

Ayrıca, İslam Dünyası Üniversiteler Federasyonu’nun, İslam ülkelerinde bulunan; aynı seviyedeki Üniversiteleri ve Yüksek Eğitim kurumlarını desteklediği ve işbirliği içerisinde bulunduğu bildirildi. KAܒnün, Federasyon üyeliğine kabul için gerekli olan bütün koşul ve özelliklere sahip olduğu belirtilen açıklamada,bu vesile ile uluslararası kalitenin bir kez daha ortaya koyulduğu vurgulandı.


banner

banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner
banner

DAÜ Dr. Fazıl Küçük Tıp Fakültesi'ne başvuru kabul ediliyor
image İstanbul'daki Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi ile ortak eğitimini sürdüren Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ) Dr. Fazıl Küçük Tıp Fakültesi, 2019 - 2020 Akademik Yılı için başvuru kabul etmeye başladı.
GAÜ'de denizcilik alanında yeni bölümler açıldı
image GAÜ, günümüz ve geleceğin meslek gruplarını yetiştiren, Deniz Brokerliği ile Deniz Ulaştırma ve İşletme Bölümlerine öğrenci alımlarına başladı.
KKTC'deki KYK yurt ücretleri aynı kaldı: 300 TL
image Türkiye Kredi ve Yurtlar Kurumu bu yıl KKTC'deki yurt ücretlerini açıkladı. KYK'nın resmi sitesindeki bilgilere göre, geçtiğimiz yıllarda da 300 TL olan KKTC'deki KYK yurtlarının aylık ücreti bu yıl da 300 TL olarak b...