Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> EĞİTİM 1 Şubat 2019, Cuma 13:19
banner

Uluslararası Final Üniversitesi Girişimcilik ve Kariyer Kampı başlıyor

Uluslararası Final Üniversitesi Girişimcilik ve Kariyer Kampı başlıyorUluslararası Final Üniversitesi’nde, 6-7-8 Şubat tarihlerinde lise öğrencilerine yönelik ‘Girişimcilik ve Kariyer Kampı’ düzenliyor.
Paylaş  
2
3
2
0

Ülkemizin en geniş katılımlı girişimcilik ve kariyer kampındaki oturumlarda üç gün boyunca geleceklerine yön vermek için önemli bir dönemde bulunan lise son sınıf öğrencilerinin kendilerini tanıyarak doğru tercihler yapmasına destek olunuyor.

Kuzey Kıbrıs’ta eğitim gören lise son sınıf öğrencilerinin kayıt yaptırarak katılabileceği kamp süresince gerek Türkiye gerekse KKTC’nin iş ve eğitim dünyasından başarılı isimler ve psikologlar öğrencilerle bir araya gelecek.

Kamp süresince çeşitli söyleşi ve seminerlerde, Final Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı ve Uluslararası Final Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkan Yardımcısı, aynı zamanda TÖDER Başkanı İbrahim Taşel,Başel Holding Yönetim Kurulu Başkanı Burak Başel, Sabah Gazetesi Eğitim Yazarı CNN Türk Başarıya Doğru Programcısı Sait Gürsoy, DreamTalk Kurucusu TEDx konuşmacısı Semih Yalman, Sosyal Hizmet Uzmanı Barış Başel,Malpas Otel Genel Müdürü Mert Bölükbaşı, Albank Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Ahmet Melih Karavelioğlu, Eğitim Uzmanı ve Okan Üniversitesi Aday İlişkileri Müdürü Servet Gülsün Şirin, Psikolog yazar Prof. Dr. A. Kadir Özer, Teknoloji Uzmanı ve Lala Eğitim Kurucusu Furkan Taşel öğrencilerle bir araya gelecek, Eğitimci Emrah Adaklı program moderatörü olarak söyleşi ve seminerleri yönetecek.

Kamp süresince söyleşilerin yanı sıra, öğrencilere yönelik kişilik envanter testleri, mesleki seçime yönelik testler, SWOT analizi, bilişim ve teknoloji girişimleri ve kariyer hedef çalıştayı gibi aktivitelerle öğrencilerin eğilimlerini belirlemelerine yönelik çalışmalar yapılacak.


banner

banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
1
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner

Türkiye'nin ünlü oyuncularından Sinem Kobal, LAÜ'nün konuğu oluyor
image Lefke Avrupa Üniversitesi (LAÜ) tarafından organize edilen "LAÜ'de Bahar Söyleşileri" kapsamında Türk oyuncu Sinem Kobal, LAÜ'nün konuğu olacak.
Avcı: "Verdiğimiz diplomalar Avrupa Birliği kriterlerinde"
image Girne Amerikan Üniversitesi (GAÜ) Hemşirelik Yüksekokulu Müdürü Doç. Doç. Dr. Mehmet Zeki Avcı, sağlık sektöründeki gelişmeler hakkında açıklamalarda bulundu.
DAÜ'nün Cezayirli öğrencileri doyasıya eğlendi
image Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ) Uluslararası İşler ve Tanıtım'dan Sorumlu Rektör Yardımcılığı'na bağlı Uluslararası Ofis tarafından, DAÜ Deniz Tesisleri'nde organize edilen Cezayir Gecesi'nde, özellikle Cezayirli öğre...