Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> EĞİTİM 7 Şubat 2019, Perşembe 15:08
banner

DAÜ-SEM eğitimlerine devam ediyor: Katılımcılar sertifikalarını aldı

DAÜ-SEM eğitimlerine devam ediyor: Katılımcılar sertifikalarını aldıDoğu Akdeniz Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (DAÜ-SEM) gerçekleştirdiği Genel İngilizce ve Yunanca Kursları kapsamında katılımcılara sertifikalarını geçtiğimiz günlerde DAÜ-SEM’de düzenlenen bir törenle takdim etti.
Paylaş  
2
3
2
0

Katılımcılara, Genel İngilizce Kursu eğitmeni Müsteyde Akhisar tarafından 4 Eylül 2018 – 24 Ocak 2019 tarihleri arasında toplam 60 saatlik eğitim verildi. Eğitimler sonucunda başarılı olan 11 katılımcı sertifika almaya hak kazandı.

Yunanca Kursu ise eğitmen Suna Aşık tarafından 6 Kasım 2018 – 22 Ocak 2019 tarihleri arasında 40 saat olarak verildi. Başarılı olan 7 kişi sertifika almaya hak kazandı.

İki kursun da sertifikaları DAÜ-SEM Yönetim Kurulu Üyesi Doç. Dr. Sıtkiye Kamalı Kuter tarafından takdim edildi.

Başarı sertifikası almaya hak kazanan toplam 18 kişi, başarılı olmaktan duydukları mutluluğu dile getirerek, eğitimlerin çok iyi geçtiğini ifade etti.


banner

banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
1
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner

KKTC üniversitelerinde okula gitmeden diploma alanlar YÖK tarafından tespit e...
image YÖK, aralarında KKTC'nin de olduğu yurt dışındaki üniversitelerde hukuk ve mühendislik gibi bölümleri okuduğunu iddia edenlerden bazılarının, bu ülkelerde 8 ile 38 gün arasında bulunduğu tespit edildiğini duyurdu.
UKÜ, Öğrenci Yerleştirme ve Burs Sıralama Sınavı 12 Haziran'da
image Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi'nin (UKÜ) KKTC liselerinden geçmiş yıllarda mezun olan veya bu yıl mezun olacak KKTC ve TC vatandaşı öğrencilere yönelik Öğrenci Yerleştirme ve Burs Sıralama Sınavı 12 Haziran'da saat ...
UKÜ Tıp Fakültesi, öğrenci kabulüne başlıyor
image Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi (UKÜ) Tıp Fakültesi, ilk öğrencilerini 2019-2020 Akademik yılı Güz dönemi itibariyle almaya başlıyor. Yüksek Öğretim Planlama, Denetleme, Akreditasyon ve Koordinasyon Kurulu (YÖDAK) ta...