Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> EĞİTİM 8 Mart 2019, Cuma 06:03
banner

UKÜ, Reklamcılık ve Halkla İlişkiler Bölümü öğrencileri, Kemal Saraçoğlu'nda staj yapıyor

UKÜ, Reklamcılık ve Halkla İlişkiler Bölümü öğrencileri, Kemal Saraçoğlu'nda staj yapıyorUluslararası Kıbrıs Üniversitesi (UKÜ) Reklamcılık ve Halkla İlişkiler Bölümü öğrencilerine Kemal Saraçoğlu Lösemili Çocuklar ve Kanserle Savaş Vakfı’nda staj olanağı sağlandı.
Paylaş  
5
4
5
0

Reklamcılık ve Halkla İlişkiler Bölüm Başkanı Yrd. Doç. Dr. Bahar Taşeli, bölüm olarak öğrencilerin sosyal sorumluluk bilincinin gelişmesine büyük önem verdiklerini belirterek, “UKÜ Reklamcılık ve Halkla İlişkiler Bölümü’nde öğrencilerimizi yaşadığı topluma ve dünyaya karşı etiksel ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olan bireyler olarak yetiştirmeyi amaçlıyoruz” dedi. Taşeli “öğrencilerimizin Kemal Saraçoğlu Lösemili Çocuklar ve Kanserle Savaş Vakfı gibi çok değerli kurumlarda edinecekleri tecrübeler bizler için çok değerli” şeklinde konuştu.

Vakıf Koordinatörü Övgü İnce ise vakfın kuruluşu hakkında bilgi vererek, amaçlarının toplumu kanser konusunda bilinçlendirmek, bu hastalıkla mücadele eden ailelere destek olmak ve rehberlik hizmeti verebilmek olduğunu açıkladı. İnce, bugün kanser hastalığıyla mücadele eden 79 çocuğa, tedavi, eğitim, sosyal ve psikolojik danışmanlık hizmeti vermekte olduklarını da belirterek, onların yaşadıkları problemlere kalıcı çözümler getirebilmek amacıyla çalıştıklarını kaydetti. 

Kemal Saraçoğlu Vakfı’nın bir hayır kurumu olduğuna dikkat çeken Övgü İnce, Vakıf olarak gönüllü çalışmalara ve öğrencilerin staj olanaklarına daima açık bir kurum olduklarını kaydetti. İnce, öğrencilerin staj süreleri boyunca ve sonrasında toplumsal duyarlılıklarının geliştiğini vurgulayarak, “bu bağlamda yardım etmenin değerini ve önemini anladıklarını gözlemliyor, çok mutlu oluyoruz” ifadesini kullandı.


banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner

UKÜ'lü Akademisyen Prof. Dr. Gökdoğan dünya yaşlı nüfusundaki artış hızına di...
image Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi (UKÜ) Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Feray Gökdoğan, yaşlılara saygı haftası kapsamında sağlık hizmetlerinin gelişmesiyle birlikte dünya yaşlı nüfusundaki artış hızına dik...
DAÜ'de "18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri anma" paneli düzenlendi
image Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ) Atatürk Araştırma ve Uygulama Merkezi (ATAUM) tarafından 18 Mart 2019 Pazartesi günü, saat 14:30’da, Mustafa Afşin Ersoy Salonu’nda düzenlenen, “18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri An...
GAÜ'den 18 Mart Çanakkale Deniz Zaferi ve Şehitler Günü etkinliği
image Girne Amerikan Üniversitesi (GAÜ) Uluslararası Milenyum Senato Kongre Merkezi'nde 18 Mart Çanakkale Deniz Zaferi ve Şehitleri Anma Günü nedeniyle, Eğitim Fakültesi tarafından organize edilen etkinlik gerçekleşti.