Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> EĞİTİM 12 Mart 2019, Salı 09:53
banner

Uluslararası Final Üniversitesi öğrencilerinden örnek davranış

Uluslararası Final Üniversitesi öğrencilerinden örnek davranışUluslararası Final Üniversitesi  "Çocuk Gibi" öğrenci topluluğu, Üniversite bünyesinde yapmış olduğu kermes sonucunda elde edilen gelir ile bir ana sınıfa kitap ve akıl oyunları bağışladı.
Paylaş  
2
1
2
0

Kendi yaptıkları ürünlerle ve katılımcılardan alınan desteklerle kermes düzenleyen UFÜ öğrencileri, İstanbul Alize Kitabevi’nden aldıkları resimli çocuk kitapları ile İzmir Anne Akıl Oyunları’ndan alınan akıl oyunlarını ihtiyaç sahibi ilkokula ulaştırdı.

Kitaplar ve akıl oyunlarını öğrencileri adına teslim alan ana sınıfı öğretmeni, gelen bu bağışın öğrencilerini çok mutlu ettiğini ve gelen kitap ve oyunların çocuk gelişimine katkı yapacağından oldukça faydalı olduğunu söyledi.

Uluslararası Final Üniversitesi “Çocuk Gibi” öğrenci topluluğu, bundan sonraki planlarının yeni organizasyonlarla ihtiyaçlı okullara destek ve bağış yapmaya devam etmek olduğunu ifade etti.


banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner

UKÜ'lü Akademisyen Prof. Dr. Gökdoğan dünya yaşlı nüfusundaki artış hızına di...
image Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi (UKÜ) Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Feray Gökdoğan, yaşlılara saygı haftası kapsamında sağlık hizmetlerinin gelişmesiyle birlikte dünya yaşlı nüfusundaki artış hızına dik...
DAÜ'de "18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri anma" paneli düzenlendi
image Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ) Atatürk Araştırma ve Uygulama Merkezi (ATAUM) tarafından 18 Mart 2019 Pazartesi günü, saat 14:30’da, Mustafa Afşin Ersoy Salonu’nda düzenlenen, “18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri An...
GAÜ'den 18 Mart Çanakkale Deniz Zaferi ve Şehitler Günü etkinliği
image Girne Amerikan Üniversitesi (GAÜ) Uluslararası Milenyum Senato Kongre Merkezi'nde 18 Mart Çanakkale Deniz Zaferi ve Şehitleri Anma Günü nedeniyle, Eğitim Fakültesi tarafından organize edilen etkinlik gerçekleşti.