Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> EĞİTİM 14 Mart 2019, Perşembe 05:45
banner

LAÜ'de Dr. Küçük ve Rauf Raif Denktaş için panel ve sergi düzenleniyor

LAÜ'de Dr. Küçük ve Rauf Raif Denktaş için panel ve sergi düzenleniyorLefke Avrupa Üniversitesi (LAÜ) Fen-Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü ve Dr. Fazıl Küçük Eğitim Fakültesi tarafından bugün 10.30-12.00 saatleri arasında “Kıbrıs Türk’ünün Varoluş Mücadelesine Adanan İki Onurlu Yaşam: Dr. Fazıl Küçük ve Rauf Raif Denktaş” konulu panel düzenlenecek.
Paylaş  
4
3
4
0

LAÜ Hukuk Fakültesi Konferans Salonu’nda düzenlenecek panelin moderatörlüğü LAÜ Tarih Bölüm Başkanı Doç. Dr. İhsan Tayhani tarafından yürütülecek. Panele, Gazeteci/Yazar Avukat Fuat Veziroğlu ile Emekli Büyükelçi, KKTC Cumhurbaşkanlığı Eski Görüşmecisi ve Sözcüsü Osman Ertuğ konuşmacı olarak katılacak.

Ayrıca, “Dr. Fazıl Küçük Doğumunun 113’üncü Yılında Kalplerde Yaşıyor” ve “Ulusal Kıbrıs Davası’nın Unutulmaz Bayraktarı: Rauf Raif Denktaş” konulu sergi de bugün Hukuk Fakültesi Fuayesi’nde tüm gün ziyarete açık olacak.


banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
1
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner

KTÖS'ün öğretmenlere yönelik eğitim seminerleri 29-30 Mart'ta...
image Kıbrıs Türk Öğretmenler Sendikası (KTÖS), ilkokul, okul öncesi ve özel eğitim öğretmenlerine yönelik eğitim semineri düzenliyor.
Öztürkler: "KKTC'deki liselerden mezun gençlerin üniversiteleşme oranı yıllar...
image Milli Eğitim ve Kültür Bakanlığı Yüksek Öğrenim ve Dış İlişkiler Dairesi Müdürü Ziya Öztürkler, KKTC’deki liselerden mezun gençlerin üniversiteleşme oranının yıllar geçtikçe arttığını, ayrıca içe kapalı öğretim modeli...
İkinci "DAÜ Fizik Günleri" yapıldı
image Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ) Fizik Günleri etkinliği, DAÜ Fen ve Edebiyat Fakültesi, Fizik Bölümü himayelerinde, 21 Mart 2019 Perşembe günü, saat 10:00’da, DAÜ Mustafa Afşin Ersoy Salonu’nda başladı.