Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> EĞİTİM 14 Mart 2019, Perşembe 05:45
banner

LAÜ'de Dr. Küçük ve Rauf Raif Denktaş için panel ve sergi düzenleniyor

LAÜ'de Dr. Küçük ve Rauf Raif Denktaş için panel ve sergi düzenleniyorLefke Avrupa Üniversitesi (LAÜ) Fen-Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü ve Dr. Fazıl Küçük Eğitim Fakültesi tarafından bugün 10.30-12.00 saatleri arasında “Kıbrıs Türk’ünün Varoluş Mücadelesine Adanan İki Onurlu Yaşam: Dr. Fazıl Küçük ve Rauf Raif Denktaş” konulu panel düzenlenecek.
Paylaş  
4
3
4
0

LAÜ Hukuk Fakültesi Konferans Salonu’nda düzenlenecek panelin moderatörlüğü LAÜ Tarih Bölüm Başkanı Doç. Dr. İhsan Tayhani tarafından yürütülecek. Panele, Gazeteci/Yazar Avukat Fuat Veziroğlu ile Emekli Büyükelçi, KKTC Cumhurbaşkanlığı Eski Görüşmecisi ve Sözcüsü Osman Ertuğ konuşmacı olarak katılacak.

Ayrıca, “Dr. Fazıl Küçük Doğumunun 113’üncü Yılında Kalplerde Yaşıyor” ve “Ulusal Kıbrıs Davası’nın Unutulmaz Bayraktarı: Rauf Raif Denktaş” konulu sergi de bugün Hukuk Fakültesi Fuayesi’nde tüm gün ziyarete açık olacak.


banner

banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
1
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner
banner

LAÜ Giriş ve Burs Sınavı 2 Haziran'da yapılacak
image Lefke Avrupa Üniversitesi (LAÜ) Giriş ve Burs Sınavı 2 Haziran Pazar günü LAÜ Kampüsü’nde saat 10:00’da yapılacak.
Kolej Giriş Sınavı sonuçları açıklandı
image Kolej Giriş Sınavlarının 2'nci basamağı bugün yapıldı ve sonuçlar açıklandı.
DAÜ PER-SEN, müdürlük münhallerini eleştirdi, sorumlular hakkında hukuki süre...
image Doğu Akdeniz Üniversitesi Personel Sendikası (DAÜ PER-SEN) , müdürlük münhalleri için 24 Mayıs Cuma günü adaylara sınav çağrısı yapıldığını belirterek, "münhalin zamanlamasının, iç huzuru bozacak şekilde tartışma orta...