Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> EĞİTİM 9 Nisan 2019, Salı 04:52
banner

LAÜ'de "Turizm Kariyer Günü" etkinliği düzenlendi

LAÜ'de Turizm Kariyer Günü etkinliği düzenlendiLefke Avrupa Üniversitesi (LAÜ) Turizm ve Otel İşletmeciliği Yüksekokulu tarafından "Limak Cyprus Deluxe Hotel Kariyer Günü" gerçekleştirildi. Etkinliğe Limak Cyprus Deluxe Hotel Genel Müdürü Mehmet Mülayim, Müşteri Hizmetleri Müdürü Kerem Sertbaşlı ve İnsan Kaynakları Müdür Yardımcısı Emrah Kamalı katılım gösterdi.
Paylaş  
0
1
0
0

Etkinliğe, Turizm ve Otel İşletmeciliği Yüksekokulu Gastronomi ve Mutfak Sanatları Bölüm Başkanı Yrd. Doç. Dr İlker Türkeri, Turizm İşletmeciliği Bölüm Başkanı Yrd. Doç. Dr. Meltem Erdoğan, Öğretim Görevlileri, Gastronomi Bölümü ve Turizm İşletmeciliği Bölümü öğrencileri yoğun katılım gösterdi. Etkinliğin açılış konuşmasını Turizm ve Otel İşletmeciliği Yüksekokulu Öğretim Üyesi İ. Nazmi Buldanlıoğlu yaptı. Limak Cyprus Deluxe Hotel Genel Müdürü Mehmet Mülayim, 2019 Yaz Stajları konusunda genel açıklamalarda bulunarak, özellikle stajların profesyonel yaşamdaki öneminden bahsetti. Müşteri Hizmetleri Müdürü Kerem Sertbaşlı ise, sözel ve görsel sunumlar ile öğrencileri tesis hakkında bilgilendirerek Limak Cyprus Deluxe Hotel'in çalışma prensipleri hakkında detaylı bilgiler verdi.

Etkinliğin mülakat bölümünde öğrencilere dağıtılan başvuru formları öğrenciler tarafından doldurulduktan sonra kurulan 3 ayrı masada Limak Cyprus Deluxe Hotel Genel Müdür Mehmet Mülayim, Müşteri Hizmetleri Müdürü Kerem Sertbaşlıve İnsan Kaynakları Müdür Yardımcısı Emrah Kamalı; LAÜ Aşçılık, Gastronomi ve Turizm İşletmeciliği Bölümü öğrencileriyle karşılıklı mülakatlar  yaparak, 2019 Yaz Dönemi Staj başvurularını kabul etti.

Otel Yönetimi tarafından staj başvuruları kabul edilen öğrenciler otelin çeşitli departmanlarında görevlendirilerek 2019 Yaz Döneminde Stajlarını yapacaklar.


banner

banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner

Binlerce üniversite öğrencisi bu haberi bekliyordu! Denklikle ilgili belirsiz...
image Eğitim Bakanlığı ile YÖK arasında mutabakat imzalandı.
LAÜ İnşaat Mühendisliği Bölümü 'sarsma masası' tasarladı
image Lefke Avrupa Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü, deprem mühendisliği alanında eğitim ve araştırma amaçlı kullanılacak sarsma masası tasarlayarak, başarılı bir çalışma ortaya koydu.
Eczacılık, sürekli gelişim gerektiren bir meslek dalıdır
image Sağlık sektörünün temel gereksinimi olan ecza ürünlerinin; araştırma evresinden, sunum evresine kadar sorumlu meslek grubu 'Eczacılık', insanlık tarihinin en eski iş kollarından biri olarak kabul görüyor. Ecza; yaşamı...