Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> EĞİTİM 23 Nisan 2019, Salı 13:32
banner

LAÜ'de tohumun önemi, takası, bankası ve koruması konuşulacak

LAÜ'de tohumun önemi, takası, bankası ve koruması konuşulacakLefke Avrupa Üniversitesi (LAÜ) Tarım Bilimleri ve Teknolojileri Fakültesi tarafından "Tohum; Mucizevi Yaşam Kaynağı" konulu konferans gerçekleşecek.
Paylaş  
4
4
2
0

LAÜ Sinema Salonu’nda 26 Nisan Cuma günü 11:00 ile 13:00 saatleri arasında düzenlenecek "Tohum; Mucizevi Yaşam Kaynağı" konulu konferansa, Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Tarım Bilimleri ve Teknolojileri Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Hakan Aktaş konuşmacı olarak katılacak.

Konferansta tohumun önemi, takası, bankası ve koruması konuşulacak. Ayrıca Hibrit Tohum hakkında yanlış bilinenler, melezleme ıslahı, mutasyon ve GDO (trangenik tohumlar/bitkiler) hakkında bilgilerin aktarılacağıkonferans halka açık olacak.


banner

banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
1
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner

Binlerce üniversite öğrencisi bu haberi bekliyordu! Denklikle ilgili belirsiz...
image Eğitim Bakanlığı ile YÖK arasında mutabakat imzalandı.
LAÜ İnşaat Mühendisliği Bölümü 'sarsma masası' tasarladı
image Lefke Avrupa Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü, deprem mühendisliği alanında eğitim ve araştırma amaçlı kullanılacak sarsma masası tasarlayarak, başarılı bir çalışma ortaya koydu.
Eczacılık, sürekli gelişim gerektiren bir meslek dalıdır
image Sağlık sektörünün temel gereksinimi olan ecza ürünlerinin; araştırma evresinden, sunum evresine kadar sorumlu meslek grubu 'Eczacılık', insanlık tarihinin en eski iş kollarından biri olarak kabul görüyor. Ecza; yaşamı...