Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> EĞİTİM 8 Mayıs 2019, Çarşamba 10:16
banner

Tarım Dairesi'nden "Turunçgil Yetiştiriciliği Semineri"

Tarım Dairesi'nden Turunçgil Yetiştiriciliği SemineriTarım Dairesi, "Turunçgil Yetiştiriciliği Semineri" düzenliyor.
Paylaş  
3
3
2
0

Tarım ve Doğal Kaynaklar Bakanlığı’na bağlı olan Tarım Dairesi tarafından Turunçgil Yetiştiriciliği Semineri düzenlenerek, uygulamalı eğitim verilecek.

Yarın ilk olarak saat 15.00’de uygulamalı eğitim düzenlenecek. Eğitim, Yeşilyurt Spor Kulübü’nde yer alacak. Yine aynı gün, Güzelyurt Tarım Dairesi’nde saat 18.30’da seminer ve konferans yer alacak.

Turunçgil Yetiştiriciliği eğitiminde, turunçgillerde yüksek verim ve kaliteli ürün için doğru bitki besleme uygulamaları, Gibberellik Asit (GA3) uygulaması, turunçgillerde hastalık ve zararlar ile turunçgillerdemücadeleyönetmleri ve uygulanan ilaçlar anlatılacak.

Eğitimlere konuşmacı olarak Tarım Dairesi Zirai Mücadele ve Karantina Şubesi’nden Ayşe Bahar Gökhan ve Çukurova Üniversitesi Ziraat Fakültesi Toprak Bilimi ve Bitki Besleme Bölümü’nden Doç. Dr. Emin Bülent Erenoğlu katılacak. Doç. Dr. Erenoğlu telekonferans aracılığı ile seminer katılımcıları ile bir araya gelecek.

Eğitimler tüm üreticilere ve katılım göstermek isteyen vatandaşlara açık olacak.


banner

banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
1
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner

GAÜ Drama Ve Oyunculuk Bölümü özel yetenek sınavları 10 ve 13 Eylül'de
image Girne Amerikan Üniversitesi Sahne Sanatları Yüksekokulu Drama ve Oyunculuk Bölümü, 2019-2020 Akademik Yılı özel yetenek sınavı, 10 Eylül Salı günü Ankara ve 13 Eylül Cuma günü Girne’de gerçekleştirilecek.
UKÜ Lisansüstü Programlarına başvurular devam ediyor
image Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi (UKÜ), 2019 – 2020 Akademik Yılı Güz Dönemi için 22 doktora ve 51 yüksek lisans olmak üzere toplam 73 lisansüstü programa öğrenci kabul ediyor.
DAÜ Mimarlık Fakültesi, yeni öğrencilerini bekliyor
image Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ) Mimarlık Fakültesi, 2019 - 2020 Akademik Yılı'nda yeni öğrencilerini bekliyor.