Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> EĞİTİM 8 Mayıs 2019, Çarşamba 10:16
banner

Tarım Dairesi'nden "Turunçgil Yetiştiriciliği Semineri"

Tarım Dairesi'nden Turunçgil Yetiştiriciliği SemineriTarım Dairesi, "Turunçgil Yetiştiriciliği Semineri" düzenliyor.
Paylaş  
3
3
2
0

Tarım ve Doğal Kaynaklar Bakanlığı’na bağlı olan Tarım Dairesi tarafından Turunçgil Yetiştiriciliği Semineri düzenlenerek, uygulamalı eğitim verilecek.

Yarın ilk olarak saat 15.00’de uygulamalı eğitim düzenlenecek. Eğitim, Yeşilyurt Spor Kulübü’nde yer alacak. Yine aynı gün, Güzelyurt Tarım Dairesi’nde saat 18.30’da seminer ve konferans yer alacak.

Turunçgil Yetiştiriciliği eğitiminde, turunçgillerde yüksek verim ve kaliteli ürün için doğru bitki besleme uygulamaları, Gibberellik Asit (GA3) uygulaması, turunçgillerde hastalık ve zararlar ile turunçgillerdemücadeleyönetmleri ve uygulanan ilaçlar anlatılacak.

Eğitimlere konuşmacı olarak Tarım Dairesi Zirai Mücadele ve Karantina Şubesi’nden Ayşe Bahar Gökhan ve Çukurova Üniversitesi Ziraat Fakültesi Toprak Bilimi ve Bitki Besleme Bölümü’nden Doç. Dr. Emin Bülent Erenoğlu katılacak. Doç. Dr. Erenoğlu telekonferans aracılığı ile seminer katılımcıları ile bir araya gelecek.

Eğitimler tüm üreticilere ve katılım göstermek isteyen vatandaşlara açık olacak.


banner

banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
1
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner
banner

Zeki Çeler DAÜ'de öğrencilere tavsiyelerde bulundu
image Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ) İşletme ve Ekonomi Fakültesi ile Mezunlarla İletişim ve Kariyer Araştırma Müdürlüğü (MİKA) tarafından  düzenlenen "Public Talks - Kamuya Açık Söyleşiler" etkinliğinin konuğu Kuzey Kıbrı...
GAÜ Mimarlık öğrencilerinden yıl sonu sergisi
image Girne Amerikan Üniversitesi (GAÜ) Mimarlık, Tasarım ve Güzel Sanatlar Fakültesi Mimarlık 4. sınıf öğrencileri mezuniyet projelerini sergileyerek jürinin değerlendirmesine sundu.
Ünlü oyuncu Enis Arıkan DAÜ'de söyleşi gerçekleştirdi
image DAÜ 24. Bahar Festivali kapsamında düzenlenen etkinliklerde oyuncu Enis Arıkan DAÜ'lü öğrencilerle buluştu.