Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> EĞİTİM 10 Mayıs 2019, Cuma 10:11
banner

UFÜ Uluslararası Otel İşletmeciliği Yüksek Lisans programı başvurulara açıldı

UFÜ Uluslararası Otel İşletmeciliği Yüksek Lisans programı başvurulara açıldıUluslararası Final Üniversitesi Uluslararası Otel İşletmeciliği Yüksek Lisans programı öğrenci kabul ediyor.
Paylaş  
0
1
0
0

Uluslararası Final Üniversitesi (UFÜ), yüksek lisans programına öğrenci kabul ediyor. KKTC ve uluslararası öğrencilerin başvuru yapabileceği “Uluslararası Otel İşletmeciliği (tezsiz)”Yüksek Lisans programının eğitim dili İngilizce, eğitim süresi ise 2 yıl.

EĞİTİM SIRASINDA SEKTÖR TECRÜBESİ MEZUNİYET SONRASI DAHA KOLAY İŞ BULMA ŞANSI SAĞLANIYOR

Alanında dünyanın lider konumundaki okulu olan VATEL International Hotel &Tourism Schools (Fransa) ve Uluslararası Final Üniversitesi arasında ortaklaşa yürütülecekolan Uluslararası Otel İşletmeciliği (tezsiz) Yüksek Lisans programı,işletmenin alt bilim dalları olan yönetim ve organizasyon, insan kaynakları, muhasebe, ekonomi, finans, üretim ve pazarlama alanlarından dersler içerdiğinden; bu yönü ile bu alandan gelen mezunların başvuru yapabileceği bir program.Uluslararası Final Üniversitesi, öğrencilerine gerek KKTC’de gerekse yurt dışında (İtalya ve Fransa gibi) staj olanağı sunuyor. Üniversite öğrencilerine eğitimleri sırasında sektör tecrübesi kazandırma, sahada uygulamalarını geliştirme ve mezuniyet sonrası daha kolay iş bulma imkânı sağlanıyor.

BAŞVURULAR 24 EYLÜL’E KADAR SÜRECEK

Yüksek Lisans programına başvurular 24 Eylül 2019 tarihine kadar Uluslararası Final Üniversitesi Öğrenci İşleri Müdürlüğü’ne yapılabilecek.  Başvuracak olan adayların, üniversite lisans diplomasına sahip olması ve başvurulan programın asgari başvuru koşullarını sağlaması gerekiyor. Adaylar ayrıca İngilizce seviyeleri ve program yeterliliklerinin değerlendirilmesi için sözlü mülakata da alınacak. Başvuru detayları ve formu için www.final.edu.tr adresi ziyaret edilebilir.


banner

banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner
banner

Kolej Giriş Sınavlarının ikinci basamağı yarın
image 2018-2019 öğretim yılı, Kolej Giriş Sınavlarının (KGS), 2’nci Basamağı (KGS-2), 25 Mayıs Cumartesi günü gerçekleştiriliyor.
ALES sonuçları açıklandı
image Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı'nın (2019-ALES/1) sonuçları açıklandı.
Uluslararası Final Üniversitesi'nde "Sıra Dışı Kariyer" konuşuldu
image Uluslararası Final Üniversitesi’nde Psikoloji Topluluğu daveti ile Türkiye’nin tanınmış ismi Ferhat Aydın “Sıra Dışı Kariyer” hakkında seminer verdi.