Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> EĞİTİM 10 Mayıs 2019, Cuma 17:20
banner

Trafik Haftası nedeniyle, Vakıflar İdaresi İyilik Evi öğrencilerine eğitim verildi

Trafik Haftası nedeniyle, Vakıflar İdaresi İyilik Evi öğrencilerine eğitim verildiPolis Genel Müdürlüğü Trafik Haftası dolayısıyla bugün Vakıflar İdaresi İyilik Evi öğrencilerini konuk etti.
Paylaş  
2
3
1
0

Arabahmet İlkokulu öğrencilerinden oluşan öğrenciler öğretmenleri eşliğinde Polis Genel Müdürlüğüne gerçekleştirdikleri ziyarette, ilk olarak Polis Müzesini gezip, müze hakkında bilgi aldılar.

Ardından PGM Mavi Salonda öğrencilere hitaben konuşma yapan PGM-Trafik Müdürü Hüseyin Kadir ÇETE, öğrencilere Trafik Haftası içerisinde polisin trafikte farkındalığı artırma adına yapmış olduğu etkinlikler hakkında bilgiler verdi ve  öğrencilere genel olarak trafikte nasıl davranmaları, bisiklet kullanırken uymaları gereken kurallar ve yaya olarak trafikteki sorumlulukları hakkında öğütler verdi. Akabinde öğrencilere yönelik gerçekleştirilen sunum ile trafikte gerek yaya, gerekse araçta yolcu olarak bulunmaları halinde uyulması gereken kurallar konusunda dikkatleri çekildi.

Polis Genel Müdürlüğü bahçesinde kurulan trafik eğitim parkı ile de çocuklara trafikte yaya olarak ve bisiklet kullanırken uymaları gereken kurallar sözlü ve uygulamalı olarak aktarıldı. Programın sonunda Trafik Müdürü Hüseyin Kadir Çete tarafından öğrencilere gün anısına eğitime destek nitelikli hediyeler verildi ve ikramda bulunuldu.    


banner

banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner

GAÜ Drama Ve Oyunculuk Bölümü özel yetenek sınavları 10 ve 13 Eylül'de
image Girne Amerikan Üniversitesi Sahne Sanatları Yüksekokulu Drama ve Oyunculuk Bölümü, 2019-2020 Akademik Yılı özel yetenek sınavı, 10 Eylül Salı günü Ankara ve 13 Eylül Cuma günü Girne’de gerçekleştirilecek.
UKÜ Lisansüstü Programlarına başvurular devam ediyor
image Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi (UKÜ), 2019 – 2020 Akademik Yılı Güz Dönemi için 22 doktora ve 51 yüksek lisans olmak üzere toplam 73 lisansüstü programa öğrenci kabul ediyor.
DAÜ Mimarlık Fakültesi, yeni öğrencilerini bekliyor
image Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ) Mimarlık Fakültesi, 2019 - 2020 Akademik Yılı'nda yeni öğrencilerini bekliyor.