Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> EĞİTİM 20 Mayıs 2019, Pazartesi 12:32
banner

YÖDAK, CEENQA Genel Kurul Toplantısı'na ev sahipliği yaptı

YÖDAK, CEENQA Genel Kurul Toplantısı'na ev sahipliği yaptıYÖDAK ev sahipliğinde, 17-18 Mayıs 2019 tarihlerinde KKTC'de yapılan CEENQA 2019 Genel Kurul Toplantısı 21 Avrupa ülkesinden  45 katılımcı ile çok başarılı bir şekilde gerçekleştirildi.
Paylaş  
3
4
3
0

Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı'nın açılışını gerçekleştirdiği  CEENQA 2019 Genel Kurul toplantısında, CEENQA Başkanı Cristina Ghitulica ve YÖDAK Başkanı Prof. Dr. Akile Büke tarafından yapılan açılış konuşmalarını takiben yıllık planlama yanında çalıştay, sunumlar ve Yönetim Kurulu Üyeliği seçimi de gerçekleştirildi.

Yönetim Kurulu Üyeliği için 6 adayın katıldığı seçimde YÖDAK Üyesi Prof. Dr. Olgun Çiçek Yönetim Kurulu Üyeliğine seçildi.


banner

banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner
banner

MonArt resim ve heykel kurslarına kayıtlar devam ediyor
image Girne Amerikan Üniversitesi (GAÜ) ile MonArt Academy işbirliğinde düzenlenen resim ve heykel kurslarına kayıtlar devam ediyor.
UKÜ, gelişmeye ve fiziki alanda büyümeye devam ediyor
image Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi (UKÜ) 2019-2020 Akademik Yılı güz döneminde artan öğrenci hacmine ve yeni açılan programlarının ihtiyaçlarına uygun nitelikte hizmet vermek amacıyla yeni bina yatırımları ile kampüsünü...
DAÜ mezunu Kütahya televizyon programı sunacak
image DAÜ Mimarlık Fakültesi mezunu Hakan Kütahya, TLC'de yayınlanan bir programı sunacak.