Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> EĞİTİM 5 Haziran 2019, Çarşamba 09:29
banner

UKÜ'de "Madde Bağımlılığı ve Bağımlılıkla Mücadele Komisyonu" semineri

UKÜ'de Madde Bağımlılığı ve Bağımlılıkla Mücadele Komisyonu semineriUluslarası Kıbrıs Üniversitesi'nde (UKÜ) "Madde Bağımlılığı ve Bağımlılıkla Mücadele Komisyonu" adlı seminer düzenlendi.
Paylaş  
4
5
4
0

Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi (UKÜ), Eğitim Bilimleri Bölümü, Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık (RPD) Programı 4. sınıf öğrencileri tarafından “Alan Çalışması” dersi kapsamında “Madde Bağımlılığı ve Bağımlılıkla Mücadele Komisyonu” adlı seminer düzenlendi.

Eğitim Fakültesi, Eğitim Bilimleri Bölüm Başkanı Prof. Dr. Fatoş Silman, söz konusu seminerin Uyuşturucu ile Mücadele Komisyonu’nun  tanıtımı ve madde bağımlılığı konusunda farkındalık yaratma amacıyla düzenlendiğini kaydetti.

Seminerde Uyuşturucu ile Mücadele Komisyonu Başkanı Hasan Karaokçu konuşmacı olarak  yer alırken, RPD öğrencisi Mehmet Özkan moderatörlüğünde bölüm öğrencileriMustafa Şen, Yusuf Beyaztaş, Fetullah Keleş, Arun Gökdeniz, Mehmetali Çeçen ve Vedat Yavuz sunum gerçekleştirdi.

Seminerde öğrenciler tarafından komisyonun görevleri ve işlevleri, madde bağımlılığı, madde bağımlılığı konusunda halkla yapılan röportajlar hakkında dinleyicilere bilgi verildi.  Uyuşturucu ile Mücadele Komisyonu Başkanı Hasan Karaokçu, seminere izleyici olarak katılan öğrencilerin madde bağımlılığı ve bu konuda komisyonun katkıları ile ilgili sorularını da cevapladı.


banner

banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner
banner

İç Mimar Dündar Özişlek, DAÜ İç Mimarlık Bölümü öğrencileri ile buluştu
image İç Mimar Dündar Özişlek, Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ) İç Mimarlık Bölümü öğrencileriyle bir araya geldi.
LGS sonuçları açıklandı
image 1 Haziran'da yapılan LGS sonuçları açıklandı.
LAÜ'lü öğrenciler Perşembe günü mezuniyet heyecanı yaşayacak
image Lefke Avrupa Üniversitesi (LAÜ) Mezuniyet Töreni 27 Haziran Perşembe günü yapılıyor.