Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> EĞİTİM 7 Haziran 2019, Cuma 14:31
banner

DAÜ İç Mimarlık Bölümü İstanbul'da temsil edildi

DAÜ İç Mimarlık Bölümü İstanbul'da temsil edildiDAÜ İç Mimarlık Bölümü, İstanbul'da gerçekleşen 9. Ulusal Lisansüstü Programlararası İletişim ve Etkileşim Platformu (ULPIEP) ve 13. İç Mimarlık Bölüm Başkanları Toplantısı'nda temsil edildi.
Paylaş  
3
3
3
0

Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ) Mimarlık Fakültesi, İç Mimarlık Bölümü, Bölüm Başkan Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Kamil Güley; İstanbul Medipol Üniversitesi, Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi, İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümü ev sahipliğinde, İstanbul’da gerçekleşen 9. Ulusal Lisansüstü Programlararası İletişim ve Etkileşim Platformu (ULPIEP) ve 13. İç Mimarlık Bölüm Başkanları Toplantısı’na katılarak DAܒyü temsil etti.

Ev sahibi üniversite tarafından İç’e Dokunmak ana teması altında tanımlanan toplantının ilk gününde meslek ve eğitim ile ilgili farklı konularda gerçekleşen paneller ve sunumların ardından, tüm Bölüm Başkanları ile, Akreditasyon, Eğitim Programları, Akademik Yapı ve Kurumsal Yapı ve İşleyiş başlıkları altında dört farklı çalıştay yapıldı. Yapılan çalıştayların sonuçlarında elde edilen veriler tartışılarak, tutanaklar tutuldu.

Toplantıların ikinci gününde ise mesleklerinde marka olmayı başaran isimlerden Jale Kulin, Atilla Kuzu, Levent Çırpıcı, Mustafa Toner ve İç Mimarlar Odası’ndan Hasan Alpay Gülten’in katılımları ile “İç’e Dokunmak” isimli panel gerçekleşti. Ardından, iki gün boyunca tartışılan tüm konular ve alınan kararların özetlenip raportaştırılması ile toplantılar son buldu.


banner

banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner
banner

Kıbrıs Üniversiteler Birliği, yeni yönetim kurulunu belirledi: Yeni Başkan Do...
image Kıbrıs Üniversiteler Birliği'nde (KÜB) yeni yönetim kurulu belirlendi. Kıbrıs Amerikan Üniversitesi (KAÜ) Mütevelli Heyeti Başkan Vekili Doç. Dr. Asım Vehbi'nin KÜB Başkanlığını devralmasına karar verildi.
UKÜ'de "Kuzey Kıbrıs'ta Nüfus ve Siyaset" konuşuldu
image UKÜ - Kıbrıs ve Akdeniz Çalışmaları Merkezi tarafından düzenlenen seminerde  "Kuzey Kıbrıs'ta Nüfus ve Siyaset" konusu irdelendi.
YKS'nin birinci oturumu KKTC ve Türkiye'de başladı
image Yükseköğretim Kurumları Sınavı'nın birinci oturumu Temel Yeterlilik Testi saat 10.15'te KKTC ve Türkiye'de başladı.