Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> EĞİTİM 13 Haziran 2019, Perşembe 11:15
banner

UKÜ Özel Eğitim Öğretmenliği Bölümü tarafından başarılı öğrencilere sertifika verildi

UKÜ Özel Eğitim Öğretmenliği Bölümü tarafından başarılı öğrencilere sertifika verildiUluslararası Kıbrıs Üniversitesi (UKÜ), Özel Eğitim Öğretmenliği Bölümü öğrencilerini "başarıya özendirmek" için Özel Eğitim Bölümü öğretim üyeleri ve öğretim görevlileri tarafından Şeref ve Yüksek Şeref belgeleri düzenlenen tören ile verildi.
Paylaş  
2
3
2
0

UKÜ Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Halil İbrahim Yalın etkinlik açılışında yaptığı konuşmada, erişmek istediği hedefi olmayanların çalışmaktan da zevk alamayacağını belirterek, öğrencilere sadece diplomayla değil, kendilerini geliştirerek, çevrelerinde fark yaratmalarını tavsiye etti.

Prof. Dr. Yalın, öğrencilere fark yaratmaları için akademik başarının yanı sıra aynı zamanda iyi oldukları alanlarıda tespit etmelerini ve onlara yoğunlaşmaları gerektiğini hatırlatarak, bu sayede sosyal ve profesyonel yaşamlarında da başarıya ulaşabileceklerini kaydetti. 

UKÜ Özel Eğitim Bölümü Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Cahit Nuri ise öğrencilere karşılaşılan zorlukların ne kadar büyük olursa olsun, bunların üstesinden gelmenin de o kadar gurur verici olacağını ifade etti.

Yrd. Doç. Dr. Nuri, etkinliğin öğrenci başarısını özendirerek arttırmak amacıyla düzenlendiğini ve geleneksel hale getirmek için bu tür organizasyonları ileriki yıllarda da devam ettireceklerini bildirdi.


banner

banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner
banner

LAÜ'de "Akıllı Tarım" konusu ele alındı
image Lefke Avrupa Üniversitesi'nde (LAÜ) "Tarım 4.0" konulu seminer gerçekleştirildi.
Eğitim Bakanı Çavuşoğlu, 20 Temmuz Fen Lisesi mezuniyet törenine katıldı
image Milli Eğitim ve Kültür Bakanı Nazım Çavuşoğlu, 20 Temmuz Fen Lisesi 2018 - 2019 eğitim öğretim yılı mezuniyet törenine katıldı.
DAÜ-SEM yaz kursları başlıyor
image Doğu Akdeniz Üniversitesi - Sürekli Eğitim Merkezi tarafından düzenlenen "Yaz Kursları" Temmuz ayı itibariyle başlıyor.