Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> EĞİTİM 11 Temmuz 2019, Perşembe 16:56
banner

DAÜ öğrencileri dünyayı keşfediyor

DAÜ öğrencileri dünyayı keşfediyorDoğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ) değişim programlarıyla öğrencilerini yurt dışına göndermeye devam ediyor.
Paylaş  
7
4
6
0

banner

10 yıldır devam eden öğrenci değişim programı uygulamasıyla DAÜ öğrencilerine, işbirliği içinde olduğu 21 farklı ülkeden 27 üniversiteden bir tanesinde bir veya iki dönem eğitim görebilecekleri müthiş bir olanak sağlıyor.

Dünya genelindeki seçkin kurumlarla yapılan işbirlikleri sayesinde, DAܒlü olan her öğrenciye ABD, Almanya, İran, Kanada, İtalya, Avusturya, Güney Kore, Arnavutluk, Belçika, Fransa, Hindistan, Irak, Ürdün, Kazakistan, Nijerya, Litvanya, Filistin, Polonya, Rusya, Türkiye ve Çin gibi ülkelerde eğitim görme ve eğitim sonunda elde ettikleri kredileri DAܒye aktarma şansı veriliyor. Faydaları saymakla bitmeyen bu Öğrenci Değişim Programı’ndan öğrencilerimizin daha kolay bir şekilde yararlanabilmesi için Uluslararası Ofis’te bulunan tecrübeli bir ekip, her öğrenciye çıkacakları bu yolculukta yardımcı olmak için bireysel danışmanlık yapıyor. Öğrenci Değişim Portfolyosu’na her geçen gün yeni üniversiteler ve ülkeler ekleyen DAÜ, daha çok öğrenci için daha çok imkan sunuyor.

DAÜ ÖĞRENCİLERİ DÜNYANIN ÇEŞİTLİ YERLERİNE GİTMEYE HAZIRLANIYOR

 2019 - 2020 Akademik Yılı Güz Dönemi’nde öğrenci değişim programı kasamında DAܒye Kazakistan ve ABD’den gelecek olan 13 öğrenci, farklı farklı bölümlerde eğitim görecekler. DAܒden de 12 öğrenci Güney Kore, ABD, Kanada, Fransa, Belçika ve Litvanya’da öğrenci değişim programı kapsamında eğitimlerini alacaklar.

Öğrenci değişim programı ve değişim öğrencilerinin geçtiği yollar hakkında detaylı bilgi almak isteyen öğrencilerimiz, Facebook: emuexchange, Instagram: emuexchange, Email: studentexchange@emu.edu.tr ve Website: www.studentexchange.emu.edu.tr adreslerinden bilgi alabilirler.


banner

banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner

DAÜ QS Dünya Üniversite Sıralaması'nda 168'inci
image Doğu Akdeniz Üniversitesi, QS Dünya Üniversite Sıralaması'nda 168'inci sırada yer aldı.
DAÜ-SEN: "YÖDAK daha da güçlendirilmeli ve özerk olmalıdır"
image Doğu Akdeniz Üniversitesi Akademik Personel Sendikası (DAÜ-SEN) Yükseköğretim Planlama, Denetleme, Akreditasyon ve Koordinasyon Kurulu'nun (YÖDAK) daha da güçlendirilmesi ve özerk  olması gerektiğini savundu.
DAÜ ile Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanlığı arasında işbirliği protokolü
image DAÜ ile Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanlığı arasında işbirliği protokolü imzalandı.