Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> EĞİTİM 15 Temmuz 2019, Pazartesi 15:18
banner

GAÜ'lü Tünay Mertekci, Röportaj Ödülü'nün sahibi oldu

GAÜ'lü Tünay Mertekci, Röportaj Ödülü'nün sahibi olduGirne Amerikan Üniversitesi (GAÜ) öğrencisi ve Voice Of The Island Genel Yayın Yönetmeni Tünay Mertekci, "Yazılı Basın ve Yeni Medya Alanları, Röportaj Ödülü"nün sahibi oldu.
Paylaş  
2
2
2
0

Girne Amerikan Üniversitesi (GAÜ) Basın ve Yayın Yüksek Lisans öğrencisi ve Voice Of The Island Genel Yayın Yönetmeni Tünay Mertekci, Kıbrıs Türk Gazeteciler Birliği'nin (KTGB) geleneksel "Medya Başarı ve Teşvik Ödülleri" ile "Hizmet Onur Ödülleri" 11 Temmuz Basın Günü dolayısıyla düzenlenen resepsiyonda, "Yazılı Basın ve Yeni Medya Alanları, Röportaj Ödülü"nün sahibi oldu.

Kıbrıs'ta bir 'Kıbrıslı Türk tarafından çıkarılan ilk Türkçe gazete' Saded'in 130'uncu yıldönümü dolayısıyla her yıl 11 Temmuz'da KTGB tarafından verilen Medya Teşvik ve Başarı Ödülleri bu yıl da sahiplerini buldu. GAÜ Basın ve Yayın Yüksek Lisans öğrencisi ve Voice Of The Island Genel Yayın Yönetmeni Tünay Mertekci, "Yazılı Basın ve Yeni Medya Alanları, Röportaj Ödülü"nün sahibi oldu. Mertekci'ye ödülü, Başbakan Ersin Tatar verdi.

Geceye Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, Başbakan Ersin Tatar, Cumhuriyetçi Türk Partisi Genel Başkanı Tufan Erhürman, Lefkoşa Türk Belediye Başkanı Mehmet Harmancı, Toplumcu Demokrasi Partisi Genel Başkanı Cemal Özyiğit’in yanında, birçok bakan ve devlet yetkilisi de katılarak konuşma gerçekleştirdi.


banner

banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner

GAÜ Drama Ve Oyunculuk Bölümü özel yetenek sınavları 10 ve 13 Eylül'de
image Girne Amerikan Üniversitesi Sahne Sanatları Yüksekokulu Drama ve Oyunculuk Bölümü, 2019-2020 Akademik Yılı özel yetenek sınavı, 10 Eylül Salı günü Ankara ve 13 Eylül Cuma günü Girne’de gerçekleştirilecek.
UKÜ Lisansüstü Programlarına başvurular devam ediyor
image Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi (UKÜ), 2019 – 2020 Akademik Yılı Güz Dönemi için 22 doktora ve 51 yüksek lisans olmak üzere toplam 73 lisansüstü programa öğrenci kabul ediyor.
DAÜ Mimarlık Fakültesi, yeni öğrencilerini bekliyor
image Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ) Mimarlık Fakültesi, 2019 - 2020 Akademik Yılı'nda yeni öğrencilerini bekliyor.