Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> EĞİTİM 1 Ağustos 2019, Perşembe 19:17
banner

UKÜSEM'den İş Sağlığı ve Güvenliği İç Denetçi Eğitimi

UKÜSEM'den İş Sağlığı ve Güvenliği İç Denetçi EğitimiUKÜSEM, İş Sağlığı ve Güvenliği İç Denetçi Eğitim Programını tamamladı.
Paylaş  
7
5
7
0

Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (UKÜSEM) tarafından düzenlenen İş Sağlığı ve Güvenliği İç Denetçi Eğitimi programını başarıyla tamamlayan katılımcılara sertifikaları verildi. 

UKÜ Çevik Uraz Merkezi, Konferans Salonu’nda gerçekleşen törende UKÜSEM Müdürü Doç. Dr. Ahmet Adalıer ve İş Sağlığı ve Güvenliği İç Denetçi Eğitim Programı Koordinatörü Öğretim Görevlisi Halil Erdim açılış konuşmalarını gerçekleştirdi. Lefke Belediye Başkanı Aziz Kaya ve katılımcı şirketlerin müdürleri de hazır bulundu.

UKÜSEM Müdürü Doç. Dr. Adalıer açılışta yaptığı konuşmasında, İş Sağlığı ve Güvenliği İç Denetçi Eğitim programı çerçevesinde toplumun önemli bir ihtiyacını karşılamayı amaçladıklarını açıkladı.

Programın sektörel bazda yapılmış olduğunu aktaran Adalıer, “Eğitim programı 60 saat olarak belirlendi. Program kapsamında 48 saat teorik ve 12 saat ise uygulamalı kurs gerçekleştirildi” şeklinde konuştu. Doç. Dr. Adalıer, UKÜSEM tarafından verilen kurs sonunda sınav yapıldığını ve başarılı olanlara İş Sağlığı ve Güvenliği iç denetçi sertifikası verildiğini de kaydetti.   

UKÜSEM’in alanında uzman ve deneyimli bir akademik kadroya sahip olduğuna dikkat çeken Adalıer, Merkez olarak toplumun sürekli eğitim konusundaki ihtiyaçlarını karşılamayı hedeflediklerini bildirdi. Doç. Dr. Ahmet Adalıer, “UKÜSEM olarak düzenlediğimiz sertifika programları ile bireylerin hızla değişen dünya koşullarında başarıya ulaşmalarına yardımcı oluyoruz” dedi.


banner

banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
1
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner
banner

GAÜ BESYO Özel Yetenek Sınavları devam ediyor
image Girne Amerikan Üniversitesi (GAÜ), Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu (BESYO) bünyesinde bulunan Antrenörlük, Beden Eğitimi Öğretmenliği ve Antrenörlük bölümleri için yetenek sınavları, 26 Ağustos İstanbul, 28 Ağustos...
Öğretmen sendikalarından ortak açıklama: 'Alasya İlkokulu ve GMTMK'nın ek der...
image Kıbrıs Türk Öğretmenler Sendikası ve Kıbrıs Türk Orta Eğitim Öğretmenler Sendikası başkanları ortak açıklama yaparak eğitim/öğretim faaliyetlerinin planlanmasını sekteye uğratan iki önemli unsur olduğunu vurguladı.
"Lefke Gazi Lisesi'ndeki öğrenci kayıtlarında usulsüzlük var, öğrenciler başk...
image Lefke Sivil Toplum Örgütleri Platformu, Lefke Gazi Lisesi'nin ortaokul bölümünde yaşanan usulsüzlük dolayısıyla Eğitim Bakanı, Lefke ve Güzelyurt kaymakamlarına çağrıda bulundu.