Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> EĞİTİM 10 Eylül 2019, Salı 16:55
banner

UKÜ BESYO Yetenek Sınavı başvuruları başladı

UKÜ BESYO Yetenek Sınavı başvuruları başladıUluslararası Kıbrıs Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu (BESYO) 2019 - 2020 Akademik Yılı Güz Dönemi öğrenci alımı için gerçekleştirilen Özel Yetenek Sınavı, 9 Eylül Pazartesi günü başladı.
Paylaş  
6
4
6
0

UKÜ Kurumsal İletişim ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından verilen bilgiye göre; lise eğitimini tamamlamış KKTC ve lise eğitimini kesintisiz olarak KKTC’de bitiren TC uyruklu öğrenciler online başvuru yaparak ya da UKÜ KKTC Tanıtım Ofisi’ne şahsen başvurarak, sınava katılabilecekler.  

KKTC’nin ilk ve tek entegre spor kompleksi CIU Arena’da gerçekleştirilen sınavda başarılı olan öğrencilere yüzde 100, yüzde 75 ve yüzde 50 burs kazanma olanağı sağlanacak. 

BESYO Müdürü Prof. Dr. Ali Emre Erol’un başkanlık yaptığı jüri, öğrencileri koordinasyon testi, mülakat ve sporcu özgeçmişi ile değerlendiriyor.   

UKÜ tarafından düzenlenen Özel Yetenek Sınavı’na katılan aday öğrenciler BESYO programları ve özel yetenek sınavları hakkında detaylı bilgiye 671 11 11 numaralı telefondan 2073 ya da 2087 dâhili hatlarından veya üniversitenin www.ciu.edu.tr web adresinden ulaşabilirler.


banner

banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner

KTÖS, KTOEÖS ve DAÜ-SEN, Varşova'da ETUCE konferansına katıldı
image KTÖS, KTOEÖS ve DAÜ-SEN, Varşova'da Avrupa Birliği Eğitim Komitesi'nin "Demokratik vatandaşlık, toplumsal değerler ve bütünleştirici eğitim" projesinin kapanış konferansına katıldı.
"Çocukların medyaya karşı korunması konusunda politika üretmek, küresel bir s...
image GAÜ akademisyeni Yrd. Doç. Dr. Bayraktar, "Çocukların medyaya karşı korunması konusunda politika üretmek, küresel bir sorumluluk ve zorunluluk halini aldı" dedi.
Balıkçılık üzerine DAÜ'de çalıştay düzenleniyor
image Balıkçılık üzerine Gazimağusa’da çalıştay düzenleniyor