Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> EĞİTİM 17 Eylül 2019, Salı 09:58
banner

UKÜ, Türkiye Barolar Birliği'nin "Kıbrıs'ta Son Söz" temalı panelinde yer alacak

UKÜ, Türkiye Barolar Birliği'nin Kıbrıs'ta Son Söz temalı panelinde yer alacakUluslararası Kıbrıs Üniversitesi (UKÜ), Türkiye Barolar Birliği tarafından düzenlenecek "Kıbrıs'ta Son Söz" başlıklı panelinde yer alacak...
Paylaş  
3
4
3
0

banner

Türkiye Barolar Birliği (TBB) tarafından 20-21 Eylül tarihlerinde Ankara’da “Kıbrıs’ta Son Söz” başlıklı panel düzenlenecek. 

Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi (UKÜ) Rektörü Prof. Dr. Halil Nadiri, etkinliğin ilk oturumu olan “Kıbrıs Müzakere Süreci ve Öngörülen Federal Ortaklık Hedefinin Gerçekleştirilememe Nedenleri”  başlıklı panelinde oturum başkanı olarak katılacak. 

Ankara, Av. Özdemir Özok Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan etkinliğin açılış töreninde, T.C. Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, KKTC Başbakanı Ersin Tatar, T.C. Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, KKTC Başbakan Yardımcısı ve Dışişleri Bakanı Kudret Özersay ve KKTC Ekonomi ve Enerji Bakanı Hasan Taçoy konuşmacı olarak yer alacak.

UKÜ Rektörü Prof. Dr. Halil Nadiri’nin panel başkanlığı yanı sıra UKÜ Hukuk Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Çağlar Özel, UKÜ Hukuk Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Necdet Basa da etkinlikte panel başkanlığı görevinde bulunacaklar. 

“Kıbrıs’ta Son Söz” başlıklı etkinlikte UKÜ Öğretim Görevlisi Necdet Pamir ise “Doğu Akdeniz’de Hidrokarbon Keşifleri ve Çalışmaları” adlı panelde panelist olarak konuşma yapacak.


banner

banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
2
 
0
 
1
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner

UKÜ, 2019 - 2020 Akademik Yılı "Öğrenci Kulüpler Şenliği" başladı
image UKÜ Öğrenci Gelişim ve Danışma Merkezi bünyesinde yer alan Öğrenci Kulüpleri Koordinatörlüğü tarafından “Öğrenci Kulüpler Şenliği” düzenlendi.
LAÜ Öğrencisi Antalya Altın Portakal Film Festivali'nde
image LAÜ öğrencisi Mert Kurga Antalya Altın Portakal Film Festivali kapsamında gerçekleşecek ‘Sinema Okulu' etkinliğinde yer almaya hak kazandı.
Tarım ve Doğal Kaynaklar Bakanlığı ile UKÜ arasındaki işbirliği geliştirilece...
image Tarım ve Doğal Kaynaklar Bakanlığı ile Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi (UKÜ) arasındaki mevcut işbirliğinin geliştirilmesi görüşüldü.